Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

Sveiki smile.gif
turiu ir as klausimeli kuris man neduoda ramybes,kas galesit atsakykit,is anksto dekoju,o situacija tokia:norime tvarkytis house benefitus,bet iskilo problema,mes gyvename keturiu asmenu seima,as su vyru ir du vaikai,bet pas mus dar gyvena draugai ir jie moka mums i savaite 70svaru,vienas is ju yra priregistruotas prie namo kitas ne,kai pildyt bandem dok,ten tiek klausimu,kad pasimetem ka daryt,ar priregistruoti ir antra ir tda rasyti kad jie mums moka 70svaru,ar nieko nerasyti kad jie moka tik kad gyvena,na zodziu jei kas suprato ir gali man pagelbet,labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irulev @ 2012 01 05, 08:33)
Sveiki smile.gif
turiu ir as klausimeli kuris man neduoda ramybes,kas galesit atsakykit,is anksto dekoju,o situacija tokia:norime tvarkytis house benefitus,bet iskilo problema,mes gyvename keturiu asmenu seima,as su vyru ir du vaikai,bet pas mus dar gyvena draugai ir jie moka mums i savaite 70svaru,vienas is ju yra priregistruotas prie namo kitas ne,kai pildyt bandem dok,ten tiek klausimu,kad pasimetem ka daryt,ar priregistruoti ir antra ir tda rasyti kad jie mums moka 70svaru,ar nieko nerasyti kad jie moka tik kad gyvena,na zodziu jei kas suprato ir gali man pagelbet,labai aciu mirksiukas.gif


Labas, mes kai pildem tai bute gyvenom as, mano vyras, musu sunus ir drauge su sunum. Drauge mums duodavo puse nuomos mokescio. Taciau kol mes viska susitvarkem - ji issikrauste. Galiausiai prase irodymu, kad ji issikrauste - nusiuntem.
Bet kol gyeno, tol ir rasem, kad gyvena, ir kiek duoda..
Nes kazkaip pabijojom, jeigu islys viena diena.. Drauge gaudavo laisku tuo paciu adresu is ivairiu istaigu. Tai butu vienaip ar kitaip turbut isplauke... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 01 05, 22:48)
Labas, mes kai pildem tai bute gyvenom as, mano vyras, musu sunus ir drauge su sunum. Drauge mums duodavo puse nuomos mokescio. Taciau kol mes viska susitvarkem - ji issikrauste. Galiausiai prase irodymu, kad ji issikrauste - nusiuntem.
Bet kol gyeno, tol ir rasem, kad gyvena, ir kiek duoda..
Nes kazkaip pabijojom, jeigu islys viena diena.. Drauge gaudavo laisku tuo paciu adresu is ivairiu istaigu. Tai butu vienaip ar kitaip turbut isplauke... g.gif


As ne del to tiesiog kaip rasyti kad gyvena ir moka tuos 70svaru,o kokiu nors yrodymu reikia ar tiesiog uztenka parasyti?nes jinai registruota yra pas mus o vyras ne tai vyra priregistruoti?
Atsakyti
QUOTE(irulev @ 2012 01 05, 20:43)
As ne del to tiesiog kaip rasyti kad gyvena ir moka tuos 70svaru,o kokiu nors yrodymu reikia ar tiesiog uztenka parasyti?nes jinai registruota yra pas mus o vyras ne tai vyra priregistruoti?

Rasyti reikia visus kurie gyvena,toje dalyje,kur klausiama apie 'other people living with you' ar panasiai raso.Reiketu parasyti ir kiek jie moka.
O tie ,kas yra nuomos sutartyje rasomi ,kur yra klausimas 'are you a joint tenant'
Atsakyti
QUOTE(irulev @ 2012 01 05, 09:43)
As ne del to tiesiog kaip rasyti kad gyvena ir moka tuos 70svaru,o kokiu nors yrodymu reikia ar tiesiog uztenka parasyti?nes jinai registruota yra pas mus o vyras ne tai vyra priregistruoti?


Anketoje turi buti grafa kazkokai kur reikia nurodyti keik zmoniu gyvena kartu. Tikrai pas mus buvo...pildem pries pusmeti.
Ir buvo dar paklausiama tenai, ar moka kazkokius pinigus tas zmogus (zmones). mirksiukas.gif
Pamenu, kad mes tikrai be problemu viska surasem, drauges duomenis, darbovietes adresa, kiek ji duoda, ir dar jos laiska, ranka rasyta pridejom, kad ji liudija, jog tiek ir tiek mums moka.
Paskui musu buvo prasyta atsiusti irodyma, kad agentura, kuri man nuomoja buta taip pat pateiktu irodyma, jog as (buta isnuomavau as pirmoji) turiu teise priimti LAIKINAI gyventi drauge savo (kol jis susiras busta ir t.t. ir panasiai) ir kad ji man duotu pinigus uz tai.
Paskambinau i agentura, paaiskinau ko reikia, uz keliu dienu jau turejau ju laiska, kuri ir issiunciau benefitams. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 05, 09:54)
Rasyti reikia visus kurie gyvena,toje dalyje,kur klausiama apie 'other people living with you' ar panasiai raso.Reiketu parasyti ir kiek jie moka.
O tie ,kas yra nuomos sutartyje rasomi ,kur yra klausimas 'are you a joint tenant'


Teisingai. Jusu vyras yra Jusu "joint tenant". (Arba jei benefitus pildysit vyro vardu, tada - atvirksciai.), o kiti zmones - "other people".
Sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 05 sausio 2012 - 22:01
O ar turi buti jie abu priregistruoti musu name?Nes drauge priregistruota,kadangi atvyko kartu su mumis,o vyras jos atvaziavo veliau ir jo nepriregistravom,tai ar reikia ji priregistruoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irulev @ 2012 01 05, 23:13)
O ar turi buti jie abu priregistruoti musu name?Nes drauge priregistruota,kadangi atvyko kartu su mumis,o vyras jos atvaziavo veliau ir jo nepriregistravom,tai ar reikia ji priregistruoti? g.gif

Ar registruotas zmogus jums tas,kuris yra nuomos sutartyje?
Jei taip,tada nesvarbu yra ar ne.Tiesiog reikia surasyti visus,kurie gyvena,jei nenorit kazko slepti.
Atsakyti
LABAI ACIUUUUUUUU Visoms kas man atsakete aciuks.gif aciuks.gif
Tikrai padejote,dabar zinosiu ka daryti thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes. 4u.gif turiu toki klausima.Ar gaunant SMP anglijoje galima kuri laika buti Lietuvoje. Pvz.kelis menesius?
Atsakyti
QUOTE(irulev @ 2012 01 05, 12:13)
O ar turi buti jie abu priregistruoti musu name?Nes drauge priregistruota,kadangi atvyko kartu su mumis,o vyras jos atvaziavo veliau ir jo nepriregistravom,tai ar reikia ji priregistruoti? g.gif


Ne, neturi. Velgi per savo prizme: mano drauge atvaizavo is LT ir as ja priimiau pas save gyventi keliems menesiams tol, kol "atsistos ant koju", plius ir man nauda buvo, nes tuo metu vienai butu buve sunku ismoketi nuoma is stipendijos. Ji nebuvo cia registruota, bet savo CV rase butent ta adresa, tai laiskai jai, kaip minejau ejo butent cia. Tai pildant ir nurodziau kiekviena smulkmena, kad neduokdie nieko nenuslepciau ir t.t.
Tik aisku kol benefitus skaiciavo - jau ir drauge spejo issikraustyt. doh.gif Tada vel tiesiog pranesiau, kad issikrauste, pateikiau irodymus ir viskas.
Atsakyti
4u.gif Laba, norejau paklausti, nuo kada pradeda moketi SMP?

Darbdaviui forma is daktaro iteikiau kai tik gavau, laiska, kad motinistes atostogu iseinu nuo gruodzio 26 dienos taip pat padaviau. Siandien nuejau i darba pasiimti pirmosios ismokos (taip buvom susitare su darbdaviu), o darbdavys pasake, kad gavo laiska, jog man SMP mokes tik nuo kitos savaites. Kazkaip itartinai pasirode, nes vietoj laisko man parode ranka uzrasyti rasteli ant lipnaus lapelio doh.gif

Todel ir klausiu, kiek laiko nuo isejimo dienos reikia laukti pirmos ismokos? unsure.gif I kokia istaiga tureciau/galeciau paskambinti ir paklausti?
Atsakyti
QUOTE(sonela @ 2012 01 06, 13:55)
4u.gif Laba, norejau paklausti, nuo kada pradeda moketi SMP?

Darbdaviui forma is daktaro iteikiau kai tik gavau, laiska, kad motinistes atostogu iseinu nuo gruodzio 26 dienos taip pat padaviau. Siandien nuejau i darba pasiimti pirmosios ismokos (taip buvom susitare su darbdaviu), o darbdavys pasake, kad gavo laiska, jog man SMP mokes tik nuo kitos savaites. Kazkaip itartinai pasirode, nes vietoj laisko man parode ranka uzrasyti rasteli ant lipnaus lapelio  doh.gif

Todel ir klausiu, kiek laiko nuo isejimo dienos reikia laukti pirmos ismokos? unsure.gif  I kokia istaiga tureciau/galeciau paskambinti ir paklausti?

Siaip SMP moka kaip ir alga.Jei penkatdieni gaunate atlyginima,tai isejus atostogu,kita penkatdieni,turetu pervesti pinigelius.
Gal kitur skirtingai buna.
Papildyta:
QUOTE(Aylin @ 2012 01 06, 08:32)
sveikutes. 4u.gif  turiu toki klausima.Ar gaunant SMP anglijoje galima kuri laika buti Lietuvoje. Pvz.kelis menesius?

Manau,kad galima.Logiskai mastant kodel negalima butu?Rdau eilute apie tai:
If you go to live or visit abroad
Once you become entitled to or if you are already getting SMP and then go abroad, your employer must pay you SMP.
Kai gaunate Tax Creditus ir Child Benefit'us ,tada,jei buni ilgiau nei 8 savaites,reikia pranesti,o moketi juos gali ,man rodos ,jei griztama i UK per 12 savaiciu.
Kai kalbama apie benefit'us reikia pranesti,o SMP juk nera benefit'ai.Tai motinystes atostogos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 06 sausio 2012 - 15:24