Įkraunama...
Įkraunama...

Idomybės akvariume

teks išimti iš žuvų akvariumo nenaudojamą filtrą jaučiu, nes vakar pamaitinau tai šiandien pilnas akvariumas uodo trūklio lervų..

pas mane varliukai poruojas, bet nesulaukiu niekaip mažylių g.gif juk negali patinas ant patino lipti g.gif
Atsakyti
O aš vakar pakraupau blink.gif kaip mano viena naguotoji prie mano akių iškrapštė ir suėdė jau paskutinę ampuliariją, o aš galvojau, kur jos dingsta verysad.gif , ampuliarija turi dangtelį, kuriuo užsidaro ir taip būna nepasiekiama, tačiau varlė staigiai kaip griebė ir sraigytė nebespėjo užsidaryti savo kiaute (nors lyg ir varlės be dantų) išlupo ją iš kaiuto ir tada laimingai susigrūdo visą į gerklę blink.gif . Na ir vaizdelio paturėjau, nepamatyčiau - nepatikėčiau.
Atsakyti
bigsmile.gif oho nu ir sugebėjimas varliukų aš kokį mėnesiuką laikiau ampuliarijas pas varles tai gerai , kad perkėliau pas žuvis biggrin.gif
Atsakyti
užvakar varlė padėjo ikrus. perkėliau į mažą akvariumą ir dabar žiūrau jau juda lervos thumbup.gif . aišku aš net nepasiruošus ir neturiu fitoplanktono tai patrupinau sauso pašaro žuvų . žodžiu pirmas blynas bus susvilęs, bet reiškias , kad turiu poriukę varlių kaip ir norėjau, o jei kokį vieną lerva buožgalviu pataps tai šokinėsiu iš laimės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif , gal pabandyk kokio sauso smulkaus mailiaus maistelio pabandyti pašerti, gal išgyventų dalis? (Žinau galima iš banano žievės tokius smulkius gyvius pasiauginti, bet dabar jau vėlu, ten savaitės reikia).Vandenuko dalį kiekvieną dieną pakeisk, aš kažkada vaikystėje atsinešusi iš kūdros varlių ikrus, išauginau tuos buožgalvius iki pačių varlyčių ir po to paleidau blush2.gif -eksperimentas... Man pavyko, gal ir tau pavyks. Pranešk kaip sekasi smile.gif. Eisiu ir aš pažiūrėti, kaip pas mane reikalai, bet greičiausiai bus suėdusios jei ir buvo kas nors.
Atsakyti
Kolkas gyvi ir dienom auga cool.gif . Sausu maisteliu kolkas maitinu, nes tų planktonų sunku rasti , o ir kaina už buteliuką milžiniška 4u.gif

Atsakyti
Turiu naguotosios varlės 20 buožgalvių. Buožgalviai jie jau nuo 31d. Atiduodu, nes perdaug visko jau man namie
user posted image
tėvai
user posted image

Vilnius. Lauksiu žinučių per A.Ž
Atsakyti
Kokios įdomios varlytės bigsmile.gif . Gaila, kad ne Kaune, paimčiau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
mano trys nykstukines varlytes puikiai gyvena su krevetukem,gal kokia ir pasigauna ax.gif ,maitinu kas dvi tris dienas saldytu.Akvariums nesitersia bigsmile.gif
Uzejau i temuke pasiulit vezy,gal kam aktualu,dovanoju.Pradejo mano auksinems uodega pesiot doh.gif

Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2011 03 02, 14:28)
iki 18metų
Papildyta:
Laukiam nuotraukytės  bigsmile.gif

o aš šiandien eisiu varlių akvą plauti, nes jau visas baisus... sakiau jau nebepirksiu šaldyto maisto...

Oho,net iki 18 metu gyvena bigsmile.gif
Su nuotraukytem sunkiau,na reiks pabandyt,bet jauciu nekokios gausis g.gif ,gal kai maitinsiu reik foto padaryt ax.gif
beja jos pas mane kurkia biggrin.gif
Atsakyti
aš likau jau be varlių 4u.gif , keturi varliukai (buožgalviai) pas brolį auga su gupijų mailiumi tai šeštadienį pažiūrėsiu kiek paaugo biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Dream...: 19 gegužės 2011 - 17:21
gal kam reikia namelio auksinem zuvytem? t.y. 60 l talpos akvariumas. kreipkites i Az arba tel 868420837 (Vilnius)
Atsakyti