Įkraunama...
Įkraunama...

Idomybės akvariume

pagal tą foto tai pas mane poriukė thumbup.gif . na belieka tikėtis varliukų biggrin.gif . filtru patenkinti? reiks man kažkokį ir nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
ieskau afrikiniu nykstukiniu varlyciu,siulykit i az mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(dzinamaze @ 2011 02 14, 18:31)
Laba,
ieskau afrikiniu nykstukiniu varlyciu,siulykit i az mirksiukas.gif

P.S. Galiu keisti i krevetes 4u.gif
Atsakyti
nejau nieks neturi? ax.gif
4u.gif
Atsakyti
Pagaliau radau varlyciu pirkt ir jau su krevetem gyvena keturios varlytes thumbup.gif
Merginos kiek metu gyvena varles?Maniskes nystukines.
Atsakyti
iki 18metų
Papildyta:
Laukiam nuotraukytės bigsmile.gif

o aš šiandien eisiu varlių akvą plauti, nes jau visas baisus... sakiau jau nebepirksiu šaldyto maisto...
Atsakyti
sveikutes visos,paneles.as naujoke cia.ar priimsit mane? ax.gif 4u.gif as labai noreciau isirengti akvariuma,bet net nezinau nuo ko pradeti doh.gif blink.gif
Atsakyti
jei auginsi žuvytes tai klausk čia http://www.supermama...?...08987&st=60 , nes čia mes auginam vėžiukus, varlytes ...
Atsakyti
Sveikos dar kartelį.
Supratau. Jau ten bendrauju. Labai draugiškos panelės 4u.gif
O kartu su žuvytėm auginti kokią varliukę ar krevetę ar krabą galima?
Čia akvariumo paįvairinimui. Nusprendėm pirkti 120 l akva. tai vietos pakaks. Tik va klausimas- ar rūšys nesuvalgys viena kitos. Kaimynė laiko krabą- tai jis vienas laikomas. Vandens ten nedaug, susumos turi būti. O gilesniame akvariume ką galima auginti, pvz šalia barbusų būrelio (jie žaismingi ir gražūs, tai manau pradžiai imsim jų 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2011 02 08, 15:59)
nufotogravau savo du "balionėlius"

mano draugas vis dar nepripranta prie jų  išvaizdos, o man jos žavios kažkuo...


Oho- kokios įdomiooos bigsmile.gif

Suprantama, jei bijo varlių. Mano mama bijo paniškai varlių, tai manau nei artyn neitų akvariumo su tokiais gyventojais.
O man varlės gražios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2011 03 02, 14:28)
Papildyta:
o... sakiau jau nebepirksiu šaldyto maisto...


Labai užteršė akva? Gal filtriuko galingesnio reikia, ar mažiau maistelio, jei liko nesuvalgyto? Pas mane vanduo visada skaidrus kaip stiklas. Aš kai maitinu, tai filtrą laikinai išjungiu, nes jis susiurbia daug kirmėlių, o vėliau, kai viskas būna suryta, tai įjungiu ir jis greitai tvarką padaro. smile.gif
Atsakyti
ir užteršia ir nelabai valgo. sakiau reiks maitinti jau mėsa, žuvim, krevetėm... o filto aš jom visai neįdėjus blush2.gif .
Atsakyti
Dar labai gerai su nesuėstu maistu tvarkosi ampuliarijos thumbup.gif -gal vertėtų jų kelias įleisti, pas mane buvo 3, bet liko tik viena, reiks ir man dar jų daugiau pasiieškoti kur nors, jos nebrangios.
Atsakyti