Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (III tema)

QUOTE(LolitCafe @ 2012 11 28, 14:54)
Vasara, labai grazu  wub.gif spalvos, baldai ir detales graziai suderintos  smile.gif

aciu 4u.gif niu detaliu tai cia nelabai kas, laukiu kol mazasis pilietis issikraustys i savo kambari miegot biggrin.gif tada kokia grazia lovatiese gales uzkloti ...

QUOTE(rackiene @ 2012 11 28, 15:57)
iš kur užuolaidų audinys imtas? jei kompas gerai rodo spalvas ma ntiktų irgi tokia spalva  blush2.gif

zinokit pirkau isparduotuvej likuti, pries pora metu. jei gerai pamenu jo metro kaina apie 200lt buvo, o as nuciupau visus likusius 4m. uz tiek pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2012 11 28, 11:20)
niu imetu as savo bardakeli. pirmoje foto matosi truputi dazytos sienos ir kita siena tapetuota.




Labai graziai atrodo tapetai bigsmile.gif , nemacius tokiu, gal neatkreipus demesio mirksiukas.gif , norejau paklaust, o koki sviestuva kabinsit, ar tik lempute mirksiukas.gif prie lovos kur matosi?
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2012 11 28, 18:17)
Labai graziai atrodo tapetai  bigsmile.gif , nemacius tokiu, gal neatkreipus demesio  mirksiukas.gif , norejau paklaust, o koki sviestuva kabinsit, ar tik lempute mirksiukas.gif  prie lovos kur matosi?

kai rinkausi tapetus, tai kazkaip labai pesimistiskai as i juos ziurejau, nes nelabai buvo Šiauliuose pasirinkimo, bet kai isklijavo siena, tai buvau labai nustebusi bigsmile.gif tikrai tokio vaizdo nesitikejau biggrin.gif
sviestuvo lubinio nebus. yra tik sviestuvai prie lovos, kazkaip daugiau sviesos ir nepasigendu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 11 26, 23:20)
mano vyras ramiai miega, jam niekas nekrenta. bet gal dar todėl, kad mes miegam ant mažučių pagalvių. o dabar ta sofa prie sienos stovi, tai kai kas miega - pagalvė remiasi į sieną, dar niekas nesiskundė, kad pametė pagalvę  lotuliukas.gif

pas mus sienos galas (kur pagalves) nestoves prie sienos ir pagalve i siena nesirems smile.gif visi kas skundesi irgi nestate krastu lovos i siena, riek pas kazka ***** isbandyti biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Site @ 2012 11 27, 00:56)
tada imkite variantą kur sofoj-lovoj išvis nėra jokio sulankstamo mechanizmo (mes tokį užsakėm), ten nėra kam lūžt o ir pagal mūsų norėtus išmatavimus gamina, nestandartinės ten, puikiai tinka aukštiems vyrams biggrin.gif

tai sita normali sofa, kuri issiskleidzia i sona smile.gif su sia problemos tos, kad miegama vieta tik 194 arba jeigu 2m, tai tada su porankiais bendras ilgis per ilgas biggrin.gif

QUOTE(Darius1 @ 2012 11 27, 15:26)
Klausimas, ar verta sandeliuko saskaita, isplesti vonia nuo 2,5 iki 4 m2. Ar visdelto gyvenime pravers tas sandeliukas 1,5 m2? Butas 2 kamb. dvi dideles sienines spintos, balkonas, yra rusys daiktams nereikalingiems. kas is patirties gali atsakyt?

As manau, kad ne.
1. Manau sandeliukas yra naudingas, tikrai atsiranda ka padeti. Mes kad ir paltus nesezoninius kabindavome, pirstines, salikus, batus, sluotas ir kita slamsta. Nes is sluotu wc ar virtuvej nemanau, kad yra grozis schmoll.gif o ir be sluotu ten yra ka padeti. Dar vienas variantas super geras isisrengti ten skalbimo masina, tada ir vonioje daugiau vietos, ir patogu, ir i sandeliuka dar daug telpa. Bet kokiu atveju nemanau, kad vonia to verta, del kambario pletimo dar pagalvociau, del vonios neverta.
2. 2.5 vonia nemanau, kad labai labai blogai smile.gif musu tokia pati, tai uztenka smile.gif aisku ne viskas idealiai pagal norus, bet buna ir blogiau, pakankamai viska igyvendinom ir tilpdavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darius1 @ 2012 11 27, 14:26)
Klausimas, ar verta sandeliuko saskaita, isplesti vonia nuo 2,5 iki 4 m2. Ar visdelto gyvenime pravers tas sandeliukas 1,5 m2? Butas 2 kamb. dvi dideles sienines spintos, balkonas, yra rusys daiktams nereikalingiems. kas is patirties gali atsakyt?


Jungčiau. Ir net nedvejočiau. biggrin.gif
Visų pirmą didesnėje vonioje daugiau naudos nei sandeliuke.
Nežinau jūsų poreikių. Man tai leistų ir skalbiankę ir kokią spintą rankšluoščiams, buitinei chemijai ir t.t. sudėti ar lyginimo vietą pasidaryti. bigsmile.gif

O kas iš to sandėliuko... irnesakyk.gif
Kai toks yra bute, tai visuomet ten koks šlamštas kaupiasi... irnesakyk.gif
Na, nebent kaip čia kažkas rašė slides reikia kažkur sudėti... Gal jūsų kokie pomėgiai yra.... g.gif

Mačiau kaip žmonės sandėliuką prijungė prie virtuvės. bigsmile.gif
Kieeeek vietos atsirado... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2012 11 28, 12:20)
niu imetu as savo bardakeli. pirmoje foto matosi truputi dazytos sienos ir kita siena tapetuota.
user posted image

O kokia dažytos sienos spalva?
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 11 28, 22:16)
O kokia dažytos sienos spalva?

matosi prie uzuolaidos mirksiukas.gif realiai gal kiek tamsesne, pilksva su zalsvu atspalviu
Atsakyti
Gal kas pagelbesit, patinka man ta siena su dryziukais, bet nzn kaip padaryt... Siena planuojam dazyt, bet cia gal koks tapetas klijuotas sakyciau g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maikutee @ 2012 11 29, 14:09)
Gal kas pagelbesit, patinka man ta siena su dryziukais, bet nzn kaip padaryt... Siena planuojam dazyt, bet cia gal koks tapetas klijuotas sakyciau g.gif

aš galvočiau ad gal koks foto tapetas ar kažkas panašaus blush2.gif nors ir dažant galima taip padaryti bet vargo kiek kol juostelem apklijuoji ta siena doh.gif vaiku kambaryje norejau kažko panašaus bet persigalvojau del darbo kiekio juk vistiek apipieš patys
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 11 29, 17:06)
aš galvočiau ad gal koks foto tapetas ar kažkas panašaus  blush2.gif nors ir dažant galima taip padaryti bet vargo kiek kol juostelem apklijuoji ta siena  doh.gif  vaiku kambaryje norejau kažko panašaus bet persigalvojau del darbo kiekio juk vistiek apipieš patys


Dazant galima, bet kiek spalvu reiktu smile.gif o su tom juostelem tai biski zaidimas, dazem vaiko kambari vienos spalvos juostas horizontaliai, zadejom iki virsaus sienos daryt, bet puse sienos suklijavau ir uzteko biggrin.gif nors rezultatas man patinka, darbo negaila smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maikutee: 29 lapkričio 2012 - 16:13


Tapetas. Yra dryžuotų įvairiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nebaba: 29 lapkričio 2012 - 16:14
cia manau fototapetas, nes rastas nesikartoja..
mes vaiku kambary, horizontaliai dryziukus isklijavom .. labai mirga dabar akyse biggrin.gif
Atsakyti