Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (III tema)

QUOTE(traskutek @ 2013 02 18, 17:44)
kol to nepaminejot nemaniau, kad tai problema rolleyes.gif
o dabar siek tiek susimasciau. Dedu pliusus ir minusus tokio savo sprendimo ax.gif


Tai nebent, toleto duris darytumet kad i kalidoriu atsidarytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 02 16, 22:10)

Man tik lubos 2 foto nepatiko, o visa kita tai liuks, saunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 02 16, 20:10)

gal galit is arciau pritraukt dienines uzuolaidas??? kur pirktos???

labai graziai isikuret mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 02 19, 14:14)
Man tik lubos 2 foto nepatiko, o visa kita tai liuks, saunuoliai  thumbup.gif

o kitose foto, lubos patiko? biggrin.gif
jei realiai tai man paciai daug kas nebepatinka, vis sukasi mintys kaip cia ka pakeitus tongue.gif
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 19, 16:52)
QUOTE(vassara @ 2013 02 16, 20:10)

gal galit is arciau pritraukt dienines uzuolaidas??? kur pirktos???

labai graziai isikuret mirksiukas.gif 4u.gif

nieko ypatingo tos uzuolaidos wink.gif dabar tikrai grazesniu su tokiu panasiu rastu galima rasti turbut kiekvienam uzuolaidu salone, o as kai ieskojau pries kelis metus, tai tik vienoj vietoj ir teradau.

aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit įmesti nuorodas kokias programėles naudojat dėliojant pertvaras, baldus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svetuliaaa @ 2013 02 17, 14:10)
O kaip manot prie geleto ornamento kampo ar tiks toks kilimas?


Ne
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 02 20, 13:50)
Merginos, gal galit įmesti nuorodas kokias programėles naudojat dėliojant pertvaras, baldus? smile.gif


Nors kreipėtės į merginas, bet atsakysiu ir aš smile.gif Neseniai atradau Sweet Home 3D, kaip nemokama programa, tai tikrai nustebino savo paprastumu ir funkcionalumu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiciukas @ 2013 02 21, 16:36)
Nors kreipėtės į merginas, bet atsakysiu ir aš smile.gif Neseniai atradau Sweet Home 3D, kaip nemokama programa, tai tikrai nustebino savo paprastumu ir funkcionalumu...  smile.gif



atsiprašau, nenorėjau įžeisti doh.gif ačiū kad nepasikuklinot ir atrašėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svetuliaaa @ 2013 02 17, 18:10)
O kaip manot prie geleto ornamento kampo ar tiks toks kilimas?

Manau tinkama galima rasti, tik man klaustukai kokios realiai spalvos tas kampas, kiekvienoj foto kitoks ir nezinau ar tiktu toks pukuotas, todel ir klausiau ar vilniete.

QUOTE(vassara @ 2013 02 19, 23:41)
o kitose foto, lubos patiko?  biggrin.gif
jei realiai tai man paciai daug kas nebepatinka, vis sukasi mintys kaip cia ka pakeitus tongue.gif

Kituose nesusidaro jausmo kad lubos krenta ant galvos, neatrodo slegenciai ir sunkiai, nes ten kitoks apsvietimas del to taip, patiko labiau biggrin.gif O visa kita man patiko, virtuves zona ypac man vykusi.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 02 21, 23:46)
Kituose  nesusidaro jausmo kad lubos krenta ant galvos, neatrodo slegenciai ir sunkiai,  nes ten kitoks apsvietimas del to taip, patiko labiau  biggrin.gif O visa kita man patiko, virtuves zona ypac man vykusi.

aaa biggrin.gif na taip, turbut, tik nuotraukoj taip isejo, nes vyras beveik dvieju metru vaiksto ir jo dar neprislege tongue.gif bet jus teisi, viskas del apsvietimo. svetaineje norejau tokios romantiskos prieblandos rolleyes.gif
Atsakyti
Gal atsirastų norinčių pasidalinti savo įdėjomis?
user posted image

labiausiai sukam galvas del svetainės ir virtuvės, virtuvėje noriu darbastalio/ar baro . Norisi kad galėčiau ant jo gaminant matyti vaikus lauke, dar norim kad tas baras/darbastalis įeitų kažkiek į svetainę, svečiams atėjus būtų galima būti ir prie baro ir svetainėje .. taip pat vyras nori daryti pertvarą tv.. patarkit kaip viską sudeliot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 02 28, 12:25)
Gal atsirastų norinčių pasidalinti savo įdėjomis?
[img][/img]

labiausiai sukam galvas del svetainės ir virtuvės, virtuvėje noriu darbastalio/ar baro . Norisi kad galėčiau ant jo  gaminant  matyti vaikus lauke, dar norim kad tas baras/darbastalis įeitų kažkiek į svetainę, svečiams atėjus būtų galima būti ir prie baro ir svetainėje .. taip pat vyras nori daryti pertvarą tv.. patarkit kaip viską sudeliot  verysad.gif


man tai labiausiai kliuna, kad bunant virtuvėje, nebus galima matyti televizoriaus. nervintu girdint ka nors idomaus kalbant per tv, pastoviai begioti paziureti. sedint prie baro, ar valgomajame taip pat tv nesimato.. ar nesinešios paskui šeimyna valgio ant to kampo? ax.gif
be to, graziau butu jei lango neuzdengtų kampas, graziau ir erdviau kai langas, uzuolaidos matosi iki pat grindu.
siulyciau kampą pastatyti taip: ilgaja kampo dalį palikti kaip dabar yra, o trumpaja - perkelti i kita puse (nemoku paaiskinti), kitaip - kampa pasukti 90 laipsniu kampu pagal laikrodzio rodykle, bet sukeisti ilgaja ir trumpaja dalis.
o tv siulyciau ant tos sieneles tarp langu, jei telpa ten.
cia mano tokia nuomone ax.gif
Atsakyti