Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

QUOTE(Raganaa999 @ 2012 01 27, 22:00)
Jei popigiaj parduodi tai yra  biggrin.gif
Mes greit isnuomavom, ir skambuciu daug sulaukem, tai manau isnuomosit  mirksiukas.gif tiesa, vien i kontakta kai dejom tai tylu buvo, idejau i aruoda ir pasipyle...

Kiek kambariu,kokios dabar nuomos kainos.Pss mu 3.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2012 01 29, 21:04)
Kiek kambariu,kokios dabar nuomos kainos.Pss mu 3.


ekontakte manau labai reprezentatyvia analize galima pasidaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2012 01 29, 22:04)
Kiek kambariu,kokios dabar nuomos kainos.Pss mu 3.

Jau rasiau kad 3 kamb pietiniame uz 400 lt isnuomavom mirksiukas.gif
O siaip tai nuo buto matyt priklauso. Kita 3 kamb kur nuomavom uz 300 lt isnuomavom, jau ten toks pobaisis, is po nuomininku ne vienu, ale pasirodo kad labai dar geras lotuliukas.gif nes tie kurie nuomojos, apvaziavo daug apziurejo, dar po musu pas vienus vaziavo,sako nu jusu geriausias, kitur tai landynes doh.gif sako dar pas viena pazadejom atvaziuot, tai sako uz 10 min paskambinsim, bet tikriausiai jau jusu nuomosimes, taip ir buvo smile.gif Zodziu sunku sprest kontakto kainas nes sake tragedija o ne butai kai pamatai...
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2012 01 29, 17:12)
ivedat stuopeliene i googla ir randat viska ir kas gerai ir skundus...

manau ji ne vienintele stuopeliene Lietuvoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sssavana @ 2012 01 30, 11:15)
manau ji ne vienintele stuopeliene Lietuvoj biggrin.gif


na prirasyt 'architekte Stuopeliene' manau tikrai nesunku biggrin.gif Tikrai atsirinksit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2012 01 26, 19:09)
Kiek pasildysite tokios temperaturos jos ir bus, bet jei grindys bus nepastoviai sildomos, tai tikrai nebus taip jauku kaip ant parketlenciu  mirksiukas.gif
Papildyta:
Nikaip, kiek galejau tike is lauko siltindamas nama polistirllo prileidau prie vartu ir tiek. Kitokiu sprendimui manau nelabai gal ir yra  g.gif

del sildymo sezono man kazkaip ramu, tik vasaros metu jau nebus sildoma. bet plyteles tik pirmam aukste, antram vedziojom radiatorius, desim parketa. Tai vaikai gali ir ten zaist. Mane cia pazystama prigasdino kad nuo plyteliu sanarius suka ir pan, todel cia ir tryznioju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2012 01 27, 13:19)
gerai butu biggrin.gif buto pinigai jau isleisti  blush2.gif geriausiu atveju iseis dar durys ir virtuvinis su buitine tehnika biggrin.gif o daugiau jokiu baldu nebus tongue.gif


Ir tai gerai, kad dar nors virtuvinis iseina, o po to ir ant zemes galit pasedet... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sssavana @ 2012 01 30, 11:28)
del sildymo sezono man kazkaip ramu, tik vasaros metu jau nebus sildoma. bet plyteles tik pirmam aukste, antram vedziojom radiatorius, desim parketa. Tai vaikai gali ir ten zaist. Mane cia pazystama prigasdino kad nuo plyteliu sanarius suka ir pan, todel cia ir tryznioju  blush2.gif


O cia plyteles gal so kokiais priedais, kad kenkia sveikatai rolleyes.gif . Kokios tai plyteles?
Atsakyti
QUOTE(Sssavana @ 2012 01 30, 13:15)
manau ji ne vienintele stuopeliene Lietuvoj biggrin.gif


Ruta Stuopeliene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 01 30, 09:29)
Jau rasiau kad 3 kamb pietiniame uz 400 lt isnuomavom  mirksiukas.gif
O siaip tai nuo buto matyt priklauso. Kita 3 kamb kur nuomavom uz 300 lt isnuomavom, jau ten toks pobaisis, is po nuomininku ne vienu, ale pasirodo kad labai dar geras  lotuliukas.gif  nes tie kurie nuomojos, apvaziavo daug apziurejo, dar po musu pas vienus vaziavo,sako nu jusu geriausias, kitur tai landynes  doh.gif  sako dar pas viena pazadejom atvaziuot, tai sako uz 10 min paskambinsim, bet tikriausiai jau jusu nuomosimes, taip ir buvo  smile.gif  Zodziu sunku sprest kontakto kainas nes sake tragedija o ne butai kai pamatai...

Geras, neisivaizdavau,kad dar tokios normalios kainos. Musu nuomininkai buta nusipirko ir isejo. O mes miegam, uz sildyma mokam jau antras menuo biggrin.gif doh.gif Buvo geri, laiku saziningai mokejo, buto nenudrenge. Na reikia foto atknist ir skelbimus sudeti. Aciu uz info.
Zojux, pries siusdamas kur,pirma pagalvok. Jei zmogus tik ka isnuomavo buta ir zino dabartines kainas, juk eme ir parase, pasidalino info. Aisku galiu pati kontakte susiziureti, bet ir visa kita info susijusia su statybom galim susirasti. Nafik cia mintim,patirtim dalinames. Ar tau svarbu nosi ikisti,kur reikia ir nereikia doh.gif
Atsakyti
Nereikia jokiu ypatingu plyteliu. Tiesiog sanariai jautresni, arba galunes linkusios salti ir tiek. As vasara po virtuve vaikstau su slepetemis. Man ant plyteliu kojos sala, kai ilgeliau vienoje vietoje pastoviu ir pradeda raumenis liaudiskai tariant "sukti". Sesuo isglbejo nuvele slepetes. Bet jos toks geris mano pedoms (kojoms) - nesioju jas net ir esant siltoms grindims. MB prizadejo man jas ir i karsta idet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 30 sausio 2012 - 15:11
QUOTE(*Capri* @ 2012 01 29, 13:36)
O kur darėtės? Nežinau kokie geri architektai mūsų mieste  doh.gif

Mes emem kartotini prijekta.
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2012 01 30, 15:09)
Sesuo isglbejo nuvele slepetes. Bet jos toks geris mano pedoms (kojoms) - nesioju jas net ir esant siltoms grindims. MB  prizadejo man jas ir i karsta idet.

Koks gerulis tas tavo brangusis! thumbup.gif biggrin.gif O siaip tu plyteliu ir as baisingai nenoriu. Dabar virtuveje turime parketa, tai vaikscioti vienas malonumas, bet problema, kad greiciau nusinesioja tokia danga ir jau ziuriu teiketu perlakuoti, ypac po stalu unsure.gif O vasara per karscius su slepetem vaikscioti irgi kazkaip be rysio... Net suo vonioje ant nesildomu grindu sedeti nenori, vis kisa sikniuka ant kilimelio smile.gif
Atsakyti