Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Mielosios, primenu,kad rytoj centro šventė,tad visas galinčias kviečiu prisijungti

O taip pat visas SUPERMAMAS kviečia į Dienos socialinės priežiūros skyriaus šventinį atidarymą,
Kuris įvyks birželio 1 d. Debreceno g. 48, Klaipėda.
Nuo 13 val.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 31 gegužės 2012 - 16:48
Sveiki,turiu rūbelių savo sūnaus išaugusius, dydžiai maždaug 2 metų berniukui,batukai įvairiai smile.gif visgi geriau kažkam atiduoti kam jų reikia labiau nei išmest,rūbeliai nešioti tačiau tikrai geros būklės,batukai taip pogi smile.gif
Atsakyti
gal kas nors turite sena muzikini centra ar seip kokia radija nereikalinga ir nebrangei parduodate ar dovanojate rasykit i pm aciu is anksto
Atsakyti
Ieškau drabužių ir avalynės 3 m., 7 m., 12m., 13 m. mergaitems.

Taip pat reikalinga labai vaikštynė ir drabužiai nuo 6 men iki 1m. mergaitei.
Atsakyti
merga,batukų išmieras surašyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 06 16, 10:58)
Ieškau drabužių ir avalynės  3 m., 7 m., 12m., 13 m. mergaitems.

Taip pat reikalinga labai vaikštynė ir drabužiai  nuo 6 men iki 1m.  mergaitei.



Vaikstyne turiu,jeigu dar reikia.. 4u.gif Rytoj busiu Klp. galeciau atvezt 4u.gif
Atsakyti
Turiu atiduot pilna buteliuks FEROGLOBIN B12, gal kam reikia? galioja iki gruodzio
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 06 16, 09:58)
Ieškau drabužių ir avalynės  3 m., 7 m., 12m., 13 m. mergaitems.

Taip pat reikalinga labai vaikštynė ir drabužiai  nuo 6 men iki 1m.  mergaitei.

Gal reikia misinuku? turiu pora nepradarytu,turiu ir keleta rubeliu mergaitei ,galiu viska sudeti ,ir brukstelk batu ismieras gal ka rasciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatuskes @ 2012 06 17, 09:11)
Gal reikia misinuku? turiu pora nepradarytu,turiu ir keleta rubeliu mergaitei ,galiu viska sudeti ,ir brukstelk batu ismieras gal ka rasciau  4u.gif


Tinka viskas. Nes mano soc.darbuotoja sakė,kad padėtis tragiška,nors mama sukasi kaip įmanydama,kad tik nepaimtų vaikų. Kiek žinau tai moteriškę jos buvęs "draugas" tiesiog išmetė su pulku vaikų,tai ji glaudžiasi pas sesę.

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2012 06 16, 14:41)
Turiu atiduot pilna buteliuks FEROGLOBIN B12, gal kam reikia? galioja iki gruodzio


Jei nusileistum į apačią būč laaabai dėkinga,nes sesuo savaitės bėgyje pas mane atvažiuos ax.gif

QUOTE(Tetavova @ 2012 06 16, 14:30)
Vaikstyne turiu,jeigu dar reikia..  4u.gif  Rytoj busiu Klp. galeciau atvezt  4u.gif


Mieloji, labai galiuosi,kad tik šiandien turiu galimybę prie PC prisėsti. Iš kokio kampelio esat? gal galėčiau kaip nors iki Jūsų dasigauti? g.gif
Jei nieko prieš tai per AŽ pabendraukime. Ačiū
Atsakyti
merga,mane ignoruoja? blink.gif blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Merga tai gal prasuksi kuria diena Pilies gatve? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 06 18, 08:56)
merga,mane ignoruoja?  blink.gif  blink.gif  g.gif  lotuliukas.gif


No,no nevarom ant mergų biggrin.gif jos nuo ryto iki išnkatų laukuose ,daržuose baigia nusvilti .
P.S. Trečiadienį startuoju Jonikšin -a nieką nereik a blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tatuskes @ 2012 06 18, 10:59)
Merga tai gal prasuksi kuria diena Pilies gatve?  mirksiukas.gif


Adresiuką į Až ir ryt iš ryto atleku biggrin.gif

QUOTE(mmergyte @ 2012 06 18, 08:56)
merga,mane ignoruoja?  blink.gif  blink.gif  g.gif  lotuliukas.gif


No,no nevarom ant mergų biggrin.gif jos nuo ryto iki išnkatų laukuose ,daržuose baigia nusvilti .
P.S. Trečiadienį startuoju Jonikšin -a nieką nereik a blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
Tania, tavo gėrybėmis apdovanotos 4 šeimos. Viena mamikė labai džiaugėsi virtuviniais pričendalais. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tatuskes @ 2012 06 18, 10:59)
Merga tai gal prasuksi kuria diena Pilies gatve?  mirksiukas.gif


Klausai daba tik pastebėjau,mes su tavo didčkiu turim bendrų reikalų. Kai sueis 21 jam esim į barą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 18 birželio 2012 - 11:44