Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Dovanoju labai mano myleta ir jau kiek issibraiziusiu dugnu puoda su rankena, kazkada buvo pirktas uz maximos lipdukus, pasiimti patiems 4u.gif
user posted image
user posted image
skersmuo 19cm, talpa 2l
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2012 05 22, 15:33)
Atiduodu nemažai rūbelių S dydžio mamytei arba paaugliukei  4u.gif
user posted image
user posted image
Yra daugiau. Pasiimti patiems  4u.gif Gyvenu Sportininkų mikrorajone. Kuo greičiau, tuo geriau  mirksiukas.gif
Bendraukime per až.

PADOVANOTI
Atsakyti

Dienos socialinės priežiūros skyrius:
Adresas: Debreceno g. 48, Klaipėda
bei Roma

Širdingai dėkoja Tatjanos šeimai už pilnai įrengtą sporto salę treniruokliais

(vasarį padaovanotas 1 treniruoklis, praėjusią savaitę dar 2).
AČIŪ,AČIŪ,AČIŪ.
marinai 86 ir Tatjanai
Šeimai padovanotą ir suinstaliuotą kompiuterį ir dar keliom šeimoms aprūpintoms namų apyvokos ir gerbuvio pagerintais dakitais.

user posted image

O taip pat visas SUPERMAMAS kviečia į Dienos socialinės priežiūros skyriaus šventinį atidarymą,
Kuris įvyks birželio 1 d. Debreceno g. 48, Klaipėda.
Nuo 13 val.


user posted image
Atsakyti
Aciu blush2.gif
Labai grazi puokste
mirksiukas.gif
Atsakyti
Merga, kaip gerai kad tuos mano maišus paėmei, ačiū 4u.gif
Gal kam pravers 4u.gif

Beje, man kaižikaip juokinga buvo... Atidarau duris, o ten stovi moteriškaitė ir sako man: Aš merga lotuliukas.gif Kažkaip nuskambėjo labai juokingai tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 05 28, 23:45)
Merga, kaip gerai kad tuos mano maišus paėmei, ačiū 4u.gif
Gal kam pravers 4u.gif

Beje, man kaižikaip juokinga buvo... Atidarau duris, o ten stovi moteriškaitė ir sako man: Aš merga lotuliukas.gif Kažkaip nuskambėjo labai juokingai tongue.gif  tongue.gif


Būtent taip ir nekitaip,nes vardu mane iš SM pažįsta tai nedaugelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 05 29, 10:18)
Būtent taip ir nekitaip,nes vardu  mane iš SM pažįsta tai nedaugelis  biggrin.gif

Tikriausiai gerai suskambėjo, gerai, kad merga, o ne diedas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 05 29, 21:00)
Tikriausiai gerai suskambėjo, gerai, kad merga, o ne diedas  biggrin.gif


no problem galiu ir pasikeisti pravradę lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Turiu du maišiukus nebenešiojamų rūbų, daugiausia paauglei ar kokia moterytei. Jei kuri galėtų ir prasuktų pro mane juos pagriebti ir nuvežti į kokį paramos centriuką, būtų labai šaunu 4u.gif Geriausia į AŽ būtų kas gali prasukti pro mane ir kada 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu daug kelniu berniukui labai geros bukles. Speju tiktu 11-14 metu vaikinui, ant ju uzrasyta 154cm 164 cm. Dave mano berniukui bet reiketu kokius 6 metus laikyti kad jam tiktu lotuliukas.gif tai gal kam reikia?
Rasyki i az nes retai kada sedziu prie kompiuterio, ten jau bent pranes kad kas parase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonze @ 2012 05 30, 21:32)
Sveiki, turiu daug kelniu berniukui labai geros bukles. Speju tiktu 11-14 metu vaikinui, ant ju uzrasyta 154cm 164 cm. Dave mano berniukui bet reiketu kokius 6 metus laikyti kad jam tiktu  lotuliukas.gif  tai gal kam reikia?
Rasyki i az nes retai kada sedziu prie kompiuterio, ten jau bent pranes kad kas parase  smile.gif


rašysiu į AŽ, paimčiau Kristinos Andriukui..
Atsakyti
Gerosios Mamytes,

Nusprendziau ir as pagaliau pabuti socialiai atsakingesne smile.gif

Siuo metu, visa menesi, iki birzelio vidurio, galima aukoti nenaudojamus vaiku zaislus, rubelius ir ju auginimui butinus daiktus Kalipedoje parduotuvese “Cipollino” Akropoly ir “Baby City” Silutes plente smile.gif

Sitos akcijos metu surinkti daiktai bus atiduoti daugiavaikems seimoms ir vienisoms motinoms ir pabegeliu vaikams Pabradeje.

Nepatingekit!!! Kazkam tikrai labai reikia to, ko jums jau niekad nebepreiks smile.gif

As paaukojau Vilniuje ir taaaip gera ant sirdeles pasidare, taip malonu! Galbut kazka labai nudziugins mano toks paprastas ir lengvas darbelis smile.gif

Todel nusprendziau ir kitus paagituoti biggrin.gif
Atsakyti