Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

merga,nebent nuvežt,parvežt tai nieko blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 06 18, 12:12)
merga,nebent nuvežt,parvežt tai nieko blush2.gif  mirksiukas.gif


Jamam viską bele tik duoda lotuliukas.gif

Jaunai mamai su 2 vaikučiais labai labai reikalinga dujinė viryklė,gali būti ir su voratinkliais bele tik galima naudotis.
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 06 18, 17:55)
Jamam viską bele tik duoda  lotuliukas.gif

Jaunai mamai su 2 vaikučiais labai labai reikalinga dujinė viryklė,gali būti ir su voratinkliais bele tik galima naudotis.

Kaip gaila , kaimunai jau ismete, kad truputi anksciau buciau zinojusi.
Papildyta:
doh.gif na ir rasau, Kaimynai
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2012 06 19, 23:05)
Kaip gaila , kaimunai jau ismete, kad truputi anksciau buciau zinojusi.
Papildyta:
doh.gif na ir rasau, Kaimynai


nepergyvenk viskas gerai. Svarbiausia geri norai ir prisidėjimas moralikšai 4u.gif
Atsakyti
Bandau siūlyt dar kartą

Turiu kaldrą(lyg ir dvigulę,reik tikslint), naudota trumpai, sintetinė, nelabai kokybiškas,juodas kamšalas, kažkiek byra- bet gal su dviem užvalkalais ar kokiam sode tiktų g.gif
Turiu keturias lėkštes antram (iš 1operos)ir keturis kaip sultinio puodelius (iš kitos).
Dar turiu plaukų tiesintuvą,lyg ir "Gama"
Dar senutėlę Čaika siuvamąją,kurią reikia reguliuot ir keist dirželį

Gal kažkam reikalingi????
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 06 21, 12:13)
nepergyvenk viskas gerai. Svarbiausia geri norai ir prisidėjimas moralikšai  4u.gif

ar skambinai mano giminaitei del virykles? kiek zinau ir saldytuva mes lauk, bet del jo reiktu ju klausti g.gif
Atsakyti
Sveikos,pagaliau prisedau susitvarkyti spinta ir pririnkau rubeliu kudikiui nuo 0-6-7men nebepirmos jaunystes taciau tikrai dar vienas mazylis gales jeis pasinaudoti smile.gif jei kam prireiks rasykite i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2012 06 21, 10:48)
ar skambinai mano giminaitei del virykles?  kiek zinau ir saldytuva mes lauk, bet del jo reiktu ju klausti  g.gif


Ačiukas. Mano soc. viska sutarė kol buvau suderinus komandiruotę su išvyka. AČIŪŪŪŪŪ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eeegleee3 @ 2012 06 21, 18:28)
Sveikos,pagaliau prisedau susitvarkyti spinta ir pririnkau rubeliu kudikiui nuo 0-6-7men nebepirmos jaunystes taciau tikrai dar vienas mazylis gales jeis pasinaudoti smile.gif jei kam prireiks rasykite i az  4u.gif


Tinka viskas tik man įmeskite į Až savo kontaktus ir kai tik galėsiu prišoksiu.



Taip pat didelis ačiū už vaikštynęs gargždiškei ti labai sorry nebepamenu nico 4u.gif

Dar vienai šeimai reikalingas šaldytuvas. Gerai būtų su didėsne šaldymo kamera,nes pati juos šefuoju daržovėmis,uogomis,tad praverstų šaldymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 21 birželio 2012 - 21:34
mano giminaite pagimde sunu birzelio 19d, siandien gryzo namo is ligonnes ir neturi maziukui lovytes, doh.gif ji dar turi 3m sunu, kuris miega loveleje, gal kas turite nereikalinga lovyte doh.gif as pati savaja atidaviau ir negalu niekaip jai padeti doh.gif
Atsakyti
sveikos,
turiu pririnkus dideli maximos maisa nepirmos jaunystes, bet devejimui dar tinkancius drabuzelius 0-6 men. gal kokiai mamytei reiketu, taip pat yra lavinimo kilimelis nepirmos jaunystes, bet tinkantis dar naudoti.
jai reikia parasykit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 21 birželio 2012 - 22:14
Turiu zaisliuku dovanojimu, taip pat rubeliu parinkciau berniukiui iki 2m, ir mamytei kuri nesioja S/M dydi ax.gif gal kas i centra vaziuosit ir galetu prigriebti is Gargzdu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2012 06 16, 09:58)
Ieškau drabužių ir avalynės  3 m., 7 m., 12m., 13 m. mergaitems.

Taip pat reikalinga labai vaikštynė ir drabužiai  nuo 6 men iki 1m.  mergaitei.


Turiu rūbų, gal aks paimtumėt?
Atsakyti