Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

Aha man irgi atrogo kad gal isvis dabar nelysti ten. O ilsetis guleti ir nejudeti, gad maziukas giliai ir stipriai isikabintu.
O Afrodite jei neskauda tai vadinas viskas gerai leliukas auga. Glamour teisingai sako jei sirdute isgirs tai bus saunu, bet nuramint nenuramins kol kraujavimas nesiliaus.
Atsakyti
Afrodite,as tai irgi patarciau geriau nedaryt echo,nes man kai buvo prasidejes kraujavimas,tai paskui dar po dvieju echo iskart pradedavau vel kraujuot dar nespejus gryzt namo doh.gif mes tikim,kad tavo mazuliukas bus stiprus ir laikysis pas mamyte wub.gif
Atsakyti
Afrodite, be galo sergam už tave 4u.gif Viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Sveikutes mergytes 4u.gif
Uzbegau pas jus trumpam,nes...skausmas smaugia gerkle ir dar nesuvokiu kas kaip ir kodel.
Mano HCG uzaugo 11840.Taciau echo parode,kad maziukas visiskai neauga liko toks pat kaip ir pries savaitw,net nesimto kaip pasake gydytojas embriono.Gydytojas mano 90 proc.kad man pusline isvisa.Bet kad isitikinti,liepe ateiti antradieni ir...tada atliks echoskopija,jeigu bus tas pats tada darys operacija.Papasakojo kaip atliks operacija,kad paskui sius ta medziaga tyrimui,kad gali tekt gerti vaistus ir t.t.Bet embriono nesimato o prie tokiu skaiciu turi matytis verysad.gif Labai sunku.Tiek laiko neziniomybej ir viltyje ir stai atejo pabaiga.As ir pati ieskojau pateisinimu siam keistai besiklostanciam nestumui bet nieko nepadarysi-realiai prie tokiu skaiciu turi matyt daugiau nei juoda taskiuka verysad.gif
aciu labai uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 05, 17:18)
Sveikutes mergytes 4u.gif
Uzbegau pas jus trumpam,nes...skausmas smaugia gerkle ir dar nesuvokiu kas kaip ir kodel.
Mano HCG uzaugo 11840.Taciau echo parode,kad maziukas visiskai neauga liko toks pat kaip ir pries savaitw,net nesimto kaip pasake gydytojas embriono.Gydytojas mano 90 proc.kad man pusline isvisa.Bet kad isitikinti,liepe ateiti antradieni ir...tada atliks echoskopija,jeigu bus tas pats tada darys operacija.Papasakojo kaip atliks operacija,kad paskui sius ta medziaga tyrimui,kad gali tekt gerti vaistus ir t.t.Bet embriono nesimato o prie tokiu skaiciu turi matytis verysad.gif Labai sunku.Tiek laiko neziniomybej ir viltyje ir stai atejo pabaiga.As ir pati ieskojau pateisinimu siam keistai besiklostanciam nestumui bet nieko nepadarysi-realiai prie tokiu skaiciu turi matyt daugiau nei juoda taskiuka verysad.gif
aciu labai uz palaikyma 4u.gif

O gal dar nelaidok vilciu iki antradienio 4u.gif palaikom tave labai
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 05, 16:18)
Sveikutes mergytes 4u.gif
Uzbegau pas jus trumpam,nes...skausmas smaugia gerkle ir dar nesuvokiu kas kaip ir kodel.
Mano HCG uzaugo 11840.Taciau echo parode,kad maziukas visiskai neauga liko toks pat kaip ir pries savaitw,net nesimto kaip pasake gydytojas embriono.Gydytojas mano 90 proc.kad man pusline isvisa.Bet kad isitikinti,liepe ateiti antradieni ir...tada atliks echoskopija,jeigu bus tas pats tada darys operacija.Papasakojo kaip atliks operacija,kad paskui sius ta medziaga tyrimui,kad gali tekt gerti vaistus ir t.t.Bet embriono nesimato o prie tokiu skaiciu turi matytis verysad.gif Labai sunku.Tiek laiko neziniomybej ir viltyje ir stai atejo pabaiga.As ir pati ieskojau pateisinimu siam keistai besiklostanciam nestumui bet nieko nepadarysi-realiai prie tokiu skaiciu turi matyt daugiau nei juoda taskiuka verysad.gif
aciu labai uz palaikyma 4u.gif

Afrodite, brangioji, laikykis ir tikek console.gif
Atsakyti
Tiesiog be zodziu ,nes nezinau ka pasakyt ,uzspaude gerkle ............
atrodo visa SM sustingo verysad.gif niekas niekur neraso ,niekas nebendrauja ......
Man atrodo dauguma negali rast paguodos zodziu ,nezino ka pasakyt ..taip kaip ir as ....... As norejau pasakyt mintim as su tavim ......
Ir jei kada reiks pagalbos ,jei noresi kilt link savo svajones ,butinai Tai pasakyk garsiai wub.gif mes atsiliepsim console.gif console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 05 liepos 2012 - 18:41
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 07 05, 15:18)
Sveikutes mergytes 4u.gif
Uzbegau pas jus trumpam,nes...skausmas smaugia gerkle ir dar nesuvokiu kas kaip ir kodel.

aciu labai uz palaikyma 4u.gif



Afrodite mes visos cia su tavim palaikom stiprybes tavo seimai console.gif
Atsakyti
afrodite stiprybes jums ...
Atsakyti
Afrodite, stiprybės, laikykitės console.gif console.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2012 07 05, 18:40)
Tiesiog be zodziu ,nes nezinau ka pasakyt ,uzspaude gerkle ............
atrodo visa SM sustingo  verysad.gif niekas niekur neraso ,niekas nebendrauja ......
Man atrodo dauguma negali rast paguodos zodziu ,nezino ka pasakyt ..taip kaip ir as ....... As  norejau pasakyt mintim as  su tavim ......
Ir jei kada reiks pagalbos ,jei noresi kilt link savo svajones ,butinai Tai pasakyk garsiai  wub.gif  mes atsiliepsim  console.gif  console.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
geriau ir tiksliau turbūt neparašyčiau ax.gif
tik noriu palinkėti dar daug stiprybės ir sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2012 07 05, 21:03)

geriau ir  tiksliau turbūt neparašyčiau  ax.gif 
tik noriu palinkėti dar daug stiprybės ir sveikatėlės 4u.gif

Tai kad po Afrodites zodziu ,rimtai viskas sustingo nutilo ,net pauksciai lauke .......atrode kad amziams ,tiek cia ,tiek IVF temoi ..... visi skaite Jos zodzius 100-us kartu ,ir nezinojo ka i tai sakyt ,nezinojo kaip paguost ,kokiais zodziais ar patarimais ..... Nu nera tokiu zodziu dabar, kurie nors kiek palengvintu Jos skausma neraaaaaaa........ verysad.gif verysad.gif

Liudziu kartu verysad.gif
Atsakyti