Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

QUOTE(SOLI-SOL @ 2012 03 20, 08:49)
Sveikos merginos 4u.gif .Gal kuri turit kibinų receptuką savo lobynuose blush2.gif .Šeštadienį važiuojam į kelionę wub.gif , vyras pageidauja kad įdėčiau.Žinau kad pas jus visokiausių gėrių galima rasti.Gal kuri pagelbėsit.Ačiū.

Man šitie nerealus http://www.youtube.c...h?v=907A1RJMdu4 Isbandyti ir net man gaunasi labai skanūs biggrin.gif
Atsakyti
o man šie nerealūs gaunasi:
http://pavaryk.blogs...n-receptas.html
Atsakyti
Tinginio cepelinai vištienos odelėse

user posted image

Reikės

vištienos odelių
400 gr bulvių
500 gr maltos mėsos
druska
pipirai
česnakas
2 dideli svogūnai

Pirmiausia pamarinuoti vištienos odeles, berti druskos, pipirų, traiškyto česnako.
Bulves nuskusti, sutarkuoti smulkia tarka kartu su svogūnais (kaip įprastiems tarkių cepelinams), nusunkti. Nusunkti nereikia visiškai sausai, tarkis turi būti šlapokas.
Maltą mėsą sumaišyti su druska, pipirais.
Bulvių tarkius sumaišyti su mėsa.
Ant vištienos odelės dėti pasiruošto įdaro ir gerai uždangstyti, kad vištienos odelė bekepant neatsiskirtų.
Įkaitinti orkaitę iki 190 temp ir kepti, kol gražiai apskrunda, kažkas apie 50 min.
Skanaus !!!

user posted image
Atsakyti
aistuzele,
o kur perkate vištienos odeles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vienise... @ 2012 03 20, 10:04)
aistuzele,
o kur perkate vištienos odeles? g.gif

jų yra mėsos turguose, maximoje visada yra šaldiklyje ( ten kur šaldyta vištiena ).
Atsakyti
Raudonieji ryžiai su krevetėmis grietinėles padaže

Produktai:

ryžiai
virtos šaldytos krevetės
sviestas kepimui
česnakas pagal skonį, imbiero gabaliukas
druska,pipirai
grietinėlė
čiberžolė

Ryžius išverdame pagal nurodymus ant pakelio.Raudonieji ryžiai verdami ilgiau nei baltieji.Kad sutrumpinti virimo laiką ryžius galima iš anksto užpilti vandeniu ir palaikyti,pvz per naktį.

Krevetės paliekame atšilti.
Į įkaitintą keptuvę dedame sviestą, smulkintą česnaką ir imbierą.
Šiek tiek pakepiname ir sudedame krevetės.Kepame kokias 3 minutės.Įpilame grietinėlę, paskaniname su druska,pipirais,dedame čiberžolės ir patroškinam dar pora minučių.

user posted image
user posted image



Atsakyti
Elena, Jūs kaip visada mane žudot doh.gif Labai gardžiai atrodo. 4u.gif

Mergytės, nepamenu kieno receptėlis buvo šonkauliai su raugintais kopūstais orkaitėje berods. Niekaip nerandu doh.gif O nuotrauka akyse stovi cool.gif
Atsakyti
Gal SIS ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 20 kovo 2012 - 12:25
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 03 20, 13:25)

Ačiū labai, bet deja nea g.gif
Papildyta:
Atsiprašau, susimaišiau, ten buvo ne šonkauliukai, o kepsneliai su troškintais kopūstais. Brashkes77 receptėlis. Jau radau, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2012 03 20, 11:06)
jų yra mėsos turguose, maximoje visada yra šaldiklyje ( ten kur šaldyta vištiena ).


radau jusu komentara kur ieskoti. Vakar buvau uzsukusi i Kauno maxima Akropli, ir neradau schmoll.gif o paklausus pas pardaveja tai paziurejo i mane taip skersai, ir pasake, kad tokiu dalyku nera visai cia, ir nebuna...
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2012 03 21, 09:24)
radau jusu komentara kur ieskoti. Vakar buvau uzsukusi i Kauno maxima Akropli, ir neradau  schmoll.gif o paklausus pas pardaveja tai paziurejo i mane taip skersai, ir pasake, kad tokiu dalyku nera visai cia, ir nebuna...

kaip tik uzvakar maximoje pirkau mirksiukas.gif Tiksli vieta ten kur saldyta vistiena, kulseles, saldytas vistienos farsas.
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2012 03 21, 10:24)
radau jusu komentara kur ieskoti. Vakar buvau uzsukusi i Kauno maxima Akropli, ir neradau  schmoll.gif o paklausus pas pardaveja tai paziurejo i mane taip skersai, ir pasake, kad tokiu dalyku nera visai cia, ir nebuna...

tikrai yra maximoj ir norfoj pirkau drinks_cheers.gif
saldikliuose kur saldyta mesa, vistiena 4u.gif
Atsakyti