Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

QUOTE(aistuzele @ 2012 03 21, 10:36)
kaip tik uzvakar maximoje pirkau  mirksiukas.gif Tiksli vieta ten kur saldyta vistiena, kulseles, saldytas vistienos farsas.

akropolio maximoj nera, ziurejau ir ten schmoll.gif


reiks pasiziureti kitose. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 03 04, 18:40)
Bavarijos Kukuliai

thumbup.gif
Šie šiandien buvo mūsų pietums, labai skanu 4u.gif
Tik aš dar pievagrybių turėjau, tai ir juosį padažiuką įmaišiau ax.gif


O bulvių apkepas nesužavėjo nei manęs, nei maniškių. Nežinau kažko jam trūko, nors esu didelė bulvinių patiekalų gerbėja biggrin.gif
Antrą kartą nekepsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 03 21, 18:55)
O bulvių apkepas nesužavėjo nei manęs, nei maniškių. Nežinau kažko jam trūko, nors esu didelė bulvinių patiekalų gerbėja  biggrin.gif
Antrą kartą nekepsiu  schmoll.gif

Ir mano šeimynai nepatiko verysad.gif Antrą dieną skanesnis buvo nei pirmą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 03 21, 20:04)
Ir mano šeimynai nepatiko  verysad.gif Antrą dieną skanesnis buvo nei pirmą.  ax.gif

apie koki apkepa cia kalbat? g.gif
Atsakyti
Apkepas su tunu

Apkepi svogunus su saldytais zirneliais, kloji ant mielines arba bemieles teslos. Ant svogunu dedama tuno is skardines, uzbarstai norimu prieskoniu ir vel dedi laksta teslos. Kepti apie 40 min. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzste: 21 kovo 2012 - 19:55
QUOTE(brashke77 @ 2012 03 21, 20:44)
apie koki apkepa cia kalbat? g.gif

ŠITĄ
Atsakyti
QUOTE(juzste @ 2012 03 21, 19:53)
Apkepas su tunu

Apkepi svogunus su saldytais zirneliais, kloji ant mielines arba bemieles teslos. Ant svogunu dedama tuno is skardines, uzbarstai norimu prieskoniu ir vel dedi laksta teslos. Kepti apie 40 min.  smile.gif

skaniai atrodo, bet kažin ar būtina tiek ilgai kept,juk čia nieko iškept nereikia, tik tešlą, tai turbūt ir kokios 15-20min turėtų užtekt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2012 03 20, 10:22)
o man šie nerealūs gaunasi:
http://pavaryk.blogs...n-receptas.html[/url]


Taigi čia tas pats receptas, kurį parašė Sigita M.?
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2012 03 22, 21:40)
Taigi čia tas pats receptas, kurį parašė Sigita M.?


Nežinau, nes mano nuoroda yra iš blog'o, o Sigitos iš Youtube. Man darbe blokuoja Youtube, todėl negaliu pažiūrėti, ar tas pats ar ne. O jei ir tas pats, tai nieko blogo tame nematau, vadinasi, jau keli žmonės rekomenduoja šiuos kibinus.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 03 23, 13:08)
Atsiprasau,kad ilysiu cia blush2.gif ....Bet gal kas lazanija moka daryt ir galetu receptuku pasidalinti?Buciau labai dekinga.

http://www.supermama...amp;hl=lazanija
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2012 03 20, 08:49)
Sveikos merginos 4u.gif .Gal kuri turit kibinų receptuką
savo lobynuose blush2.gif .Šeštadienį važiuojam į
kelionę wub.gif , vyras pageidauja kad įdėčiau.Žinau
kad pas jus visokiausių gėrių galima rasti.Gal kuri pagelbėsit.Ačiū.



0,7 kg miltų,

2 kiaušinių,

300 g sviesto,

350 g grietinės,

0,7 kg kapotos kiaulienos sprandinės,

1 svogūno,

druskos,

pipirų.



Miltus su sviestu ištrinam rankomis, kad neliktų sviesto gabaliukų.
Įberiam truputį druskos, įmušam kiaušinius, sudedam grietinę. išminkom
tešlą ir pusei valandos įdedam į šaldytuvą. tuo metu pasiruošiam
mėsą. ją sukapojam, įdedam kapoto svogūno, daug pipirų ir druskos
pagal skonį. formuojam iš tešlos pyragėlius, aptepam kiaušinio plakiniu ir dedam į orkaitę. kepam 40 min 200 laipsnių karštyje.


user posted image
Atsakyti
Cia musu seimos megstamiausi kibinai blush2.gif

Tešlai reikės: 1 kg miltų, 1 pak. sausų mielių, druskos, 6 kiaušinių trynių, pusės stiklinės kefyro, 200 g sviesto, 500 g grietinės.
Įdarui:1kg faršo (galima kapotos mesytes) 0,5 kg svogūnų, druskos, pipirų.

Miltus sumaišyti su mielėmis ir druska pagal skonį. Supilti kiaušinių trynius, kefyrą, sudėti kambario temperatūros sviestą, grietinę ir išmaišyti. Išminkyti tešlą ir padėti šiltai, kad tešla pakiltų.
Kol kyla tešla, pasiruošiam įdarą. Sumaišyti faršą su smulkiai pjaustytais svogūnais, berti druskos, pipirų ir viską išmaišyti. Kai tešla pakyla, perminkom iš naujo iškočiojam maždaug 0,5cm storio, apvalia lėkštute ar puodeliu išspaudžiam apskrtimus. Į vidų dedam įdaro, "susukam" kasyte. Skardą pabarstom miltais, dedam ant jos paruoštus kibinus, aptepam kiaušinio plakiniu ir šaunam į įkaitinta iki 200 laipsnių orkaitę. Kepti, kol gražiai paruduoja.

Jei kepu tik savo seimai, pilnai zutenka is puses nurodytu produktu kiekio.
user posted image

Skanaus! smile.gif
Atsakyti