Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija sode, darže ir gėlyne :)

QUOTE(Ex @ 2012 02 22, 12:21)
Skaičiau, bet nedašunta ... tai čia mano vienos kalendorius rodo, kad jaunatis iki 29 dienos?.. priešpilnį man rodo nuo kovo 1 g.gif

Visi kalendoriai rašo, kad yra 4 mėnulio fazės: jaunatis, priešpilnis, pilnatis ir delčia, kurios tęsiasi po 7 paras, taip ir yra, tačiau jei žiūrėtumėte į mėnulį, tai pamatytumėte pilnėjantį, pilną, dylantį ir tamsų (kai danguje jo visai nesimato). Tai va pati pilnatis tęsiasi vieną parą plius minus viena para iš viso 3 paros, tada danguje matome pilną mėnulio blyną, tuo laiku nepatartina sėti, sodinti ir t. t., po to mėnulis dyla, kol jo danguje nelieka visai taip pat maždaug 3 parom, tai taip vadinamas tamsus mėnulis, tuo metu nereikėtų dirbti jokių darbų susijusių su sėja, sodinimu ir t. t. - tuščias laikas, visom kitom dienom sėkit, sodinkit ir t.t. Labai paprasta susigaudyti, pamatėte jauną pjautuvėlį ir sėkite, sodinkite, pažiūrėjote, kad jau beveik pilnas, sustokite, palaukite kol pamatysite, kad jau dyla ir vėl sodinkite. Jei norite dar ir pagal ženklus, tada žiūrėkite kokiam ženkle bus ir kurį pasirinksite tame ir sodinkite, svarbu, kad tas ženklas neišpultų per tas 6 paras (ypač per tamsų mėnulį), kada nereikia nieko sodinti. Gal dabar bus aiškiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irid: 22 vasario 2012 - 12:42
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 13:37)
Gal dabar bus aiškiau.

Ačiū už kantrybę ir paaiškinimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 22, 12:07)
Subjaurojot man nuotaiką, geriau būčiau neskaičiusi... unsure.gif jau ruošiausi kišt savo manikiūrą į žemes ir še tau.. Nežiūriu niekad dangun, bet su savo mėnuliu baigiat ir man neurozę įvaryt doh.gif  smile.gif



jooo, dabar jau ir man pakaušį panižo.. radau vakar pamestas paprikas, pasistrikinėdama žemėn kuo skubiau užkasiau. Pasirodo, ne laiku.. Na, dabar jau neknisiu lauk, tegu kaip nori.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 22, 12:07)
Nežiūriu niekad dangun, bet su savo mėnuliu baigiat ir man neurozę įvaryt doh.gif  smile.gif


Nieko blogo mes juk nenorim blush2.gif Darykite kaip Jums išeina mirksiukas.gif Čia perėjus per visas temas tai ne tik neurozė gali būti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 02 22, 13:07)
Subjaurojot man nuotaiką, geriau būčiau neskaičiusi... unsure.gif jau ruošiausi kišt savo manikiūrą į žemes ir še tau.. Nežiūriu niekad dangun, bet su savo mėnuliu baigiat ir man neurozę įvaryt doh.gif  smile.gif
Nenusimanau kada man dabar pikiuot, a? g.gif  daigeliai su viltim spokso į naujai jiems paruoštus vazonėlius, o du nevykėliai kalendoriai skirtingai rodo..



QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 13:49)
jooo, dabar jau ir man pakaušį panižo.. radau vakar pamestas paprikas, pasistrikinėdama žemėn kuo skubiau užkasiau. Pasirodo, ne laiku.. Na, dabar jau neknisiu lauk, tegu kaip nori.

biggrin.gif man ir taip dvi dienas pastarąsias galva skauda , matyt spaudimas kritęs...o dar dabar neaišku , kada kove visgi tos geros dienos...na dvi jau žinau maždaug 10 ir 24 ar 25 , dar dėl tų sukonkretinsim...o viduryje mėnesio...jolituxxxir Irid, gal 16 gera , ką manai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 22 vasario 2012 - 13:11
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 12:37)


Jūs tiek daug žinote apie mėnulį bigsmile.gif Aš tai dar tik mokausi pažint tą mėnulį blush2.gif

Dabar norėjau pasikonsultuot, žadu grūdinti pomidorus, pradėsiu nuo vasario 27-28, kai bus jautis, o sukišiu į žemę kovo 9-10, bus svarstyklės ir kaip suprantu pilnatis,ar labai blogai tokia tvarka? g.gif dar trūktų kelių dienų grūdimuisi, bet gal nieko tokio doh.gif Gal reiktų keletą pabandyti dar be grūdinimo per jautį sukišti, nes ką vasarį sėjau per svarstykles kol kas tai man nelabai patinka, netolygiai kažkaip dygsta ir kažkokia atvirkštine tvarka schmoll.gif Čia kažką užkrėčiau per svarstykles sėti, bet bijau jog gali būti ir nekoks ženklas doh.gif Nors iš kitos pusės bandyt gal ir verta, patirtis geriausiai ir ateina per bandymus rolleyes.gif Sumaliau čia, vėl kas paskaitys pasimes blush2.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 02 22, 13:07)
biggrin.gif man ir taip dvi dienas pastarąsias galva skauda , matyt spaudimas kritęs...o dar dabar neaišku , kada kove visgi tos geros dienos...na dvi jau žinau maždaug 10 ir 24 ar 25 , dar dėl tų sukonkretinsim...o viduryje mėnesio...jolituxxx, gal 16 gera , ką manai blush2.gif  ax.gif


Tai kad aš pati nesu profė, dar tik mokausi doh.gif Čia apie kovą Jūs klausiate? ax.gif 24 mano manymu tai dar nea schmoll.gif nes mėnulis į jautį tik 23:43 pereina kiek suprantu, o iki tol bus avinas tai bent jau man jis nepatinka, skaitomas neproduktyviu ženlu schmoll.gif 16 delčia ir ožiaragis, manyčiau kokiom po žeme brandinančiom derlių gal ir nieko būtų g.gif Štai ką apie ožiaragį rašo:
,,Augalai, pasėti Mėnuliui einant Ožiaragio ženklu, duoda gerą derlių, bet vaisiai yra vidutinio dydžio. Tinkamu laiku surinktas derlius ilgai išsilaiko. Sėklos taip pat yra aukštos kokybės ir išsilaiko daug ilgiau negu priklauso pagal normas. Sėjinukai dygsta lėtai, bet labai draugiškai, turi stiprią šaknų sistemą. Šie augalai išsiskiria iš kitų tuo, kad sugeba pakelti pakankamai žemą temperatūrą, staigias permainas ir sausrą, o taip pat yra atsparūs ligoms. Todėl yra gerai sėti ir sodinti augalus, kurie žiemos atvirame grunte. Mėnuliui judant Ožiaragio ženklu, gerai sėti, sodinti, persodinti visus vaisinius augalus, gėles, bulves, medžius ir vaiskrūmius, skiepyti ir perskiepyti medžius, ruošti ūgliukus."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 22 vasario 2012 - 13:22
QUOTE(jolituxxx @ 2012 02 22, 14:16)
Jūs tiek daug žinote apie mėnulį  bigsmile.gif Aš tai dar tik mokausi pažint tą mėnulį blush2.gif

Dabar norėjau pasikonsultuot, žadu grūdinti pomidorus, pradėsiu nuo vasario 27-28, kai bus jautis, o sukišiu į žemę kovo 9-10, bus svarstyklės ir kaip suprantu pilnatis,ar labai blogai tokia tvarka?  g.gif  dar trūktų kelių dienų grūdimuisi, bet gal nieko tokio  doh.gif Gal reiktų keletą pabandyti dar be grūdinimo per jautį sukišti, nes ką vasarį sėjau per svarstykles kol kas tai man nelabai patinka, netolygiai kažkaip dygsta ir kažkokia atvirkštine tvarka  schmoll.gif Čia kažką užkrėčiau per svarstykles sėti, bet bijau jog gali būti ir nekoks ženklas  doh.gif Nors iš kitos pusės bandyt gal ir verta, patirtis geriausiai ir ateina per bandymus  rolleyes.gif Sumaliau čia, vėl kas paskaitys pasimes  blush2.gif  doh.gif
Papildyta:
Tai kad aš pati nesu profė, dar tik mokausi  doh.gif Čia apie kovą Jūs klausiate?  ax.gif 24 mano manymu tai dar nea  schmoll.gif nes mėnulis į jautį tik  23:43 pereina kiek suprantu, o iki tol bus avinas tai bent jau man jis nepatinka  schmoll.gif 16 delčia ir ožiaragis, manužyčiau kokiom po žeme brandinančiom derlių gal ir nieko būtų  g.gif Štai ką apie ožiaragį rašo:
,,Augalai, pasėti Mėnuliui einant Ožiaragio ženklu, duoda gerą derlių, bet vaisiai yra vidutinio dydžio. Tinkamu laiku surinktas derlius ilgai išsilaiko. Sėklos taip pat yra aukštos kokybės ir išsilaiko daug ilgiau negu priklauso pagal normas. Sėjinukai dygsta lėtai, bet labai draugiškai, turi stiprią šaknų sistemą. Šie augalai išsiskiria iš kitų tuo, kad sugeba pakelti pakankamai žemą temperatūrą, staigias permainas ir sausrą, o taip pat yra atsparūs ligoms. Todėl yra gerai sėti ir sodinti augalus, kurie žiemos atvirame grunte. Mėnuliui judant Ožiaragio ženklu, gerai sėti, sodinti, persodinti visus vaisinius augalus, gėles, bulves, medžius ir vaiskrūmius, skiepyti ir perskiepyti medžius, ruošti ūgliukus."

ax.gif tai kovo 25-a bus gera , jo ax.gif
o tai man nieko tas ožiaragio aprašymas... g.gif be to mano ženklas lotuliukas.gif ai , bet delčia...tai va- nėr kovo viduryje geros dienos unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 22 vasario 2012 - 13:21
QUOTE(diuni @ 2012 02 22, 13:18)
ax.gif tai kovo 25-a bus gera , jo ax.gif
o tai man nieko tas ožiaragio aprašymas... g.gif be to mano ženklas lotuliukas.gif ai , bet delčia...tai va- nėr kovo viduryje geros dienos unsure.gif  rolleyes.gif


Kovo 25 bus jautis 4u.gif Bet va jaunatis, reikia žiūrėti į dangų, bet gal link pilnėjimo, čia IRID labiau pakomentuotų, nes aš šitą mažiau išmanau, virškinu dar tik informaciją blush2.gif

O jautis tai ne pirmą kart girdžiu, jog pomidorams patinka rolleyes.gif Tai produktyvus ir geras ženklas rolleyes.gif Citata apie jį:
,,Svogūninės gėlės, pasodintos Mėnuliui einant per Jaučio ženklą, labai gražiai ir visos kartu draugiškai sudygsta pavasarį, žydi ypatingai ilgai ir spalvingai. Pasėti augalai ilgai nedygsta, tačiau iš po žemės ūgliukai pasirodo labai draugiškai, nėra nei pirmo, nei paskutinio. Jie puikiai prisitaiko prie esamų sąlygų, turi daug augliukų, gausiai, ilgai ir gražiai žydi, turi stiprią šaknų sistemą ir gerai dera. Šie augalai puikiai atlaiko temperatūrų kaitas ir išsiskiria savo gebėjimu gerai žiemoti, tačiau jie dažnai serga ir jų subrandintos sėklos nėra kokybiškos. Būsite patenkinti šiomis dienomis pasėtais sėjinukais, sodinukais ir persodintais augaliukais. Taip pat tinka sodinti bulves, skiepyti ir apipjaustyti augalus, kad jie geriau augtų. Daigai ir sodinukai greitai prigyja ir gerai auga". Kad nereiktų man kaskart kopijuoti galite čia pasikaityti: http://meileserdve.a...ogija_sode.html mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 22 vasario 2012 - 13:33
Na bandysiu atsakyti, kovo viduryje 16 dieną, mėnulis bus ožiaragio ženkle (dylantis), 14 šaulio ženkle, kai kurie autoriai (Johanna Paungger, Thomas Poppe) rekomenduoja sėti pomidorus vaisių dienomis (avinas, liūtas, šaulys), čia iš jų ateina tos žinios, kad pomidorus reikia sėti vaisių dienomis, man tai nelabai priimtina, o jūs spręskite patys, bandykit ir taip ir taip, pomidorai vistiek užaugs.
Kovo mėnesį mėnulis mainysis - bus tamsus 21,22,23 dienomis (šiomis dienomis gal susilaikykite nuo sėjos), pilnatis bus 8,9,10 (šiomis dienomis spręskite pačios ar sėti), o visomis kitomis darykite ką tik norite, toks mėnuo, kada viskas augs.
Dėl grūdinimo ir sėjimo laikų, nežinau ką pasakyti, nes negrūdinu nieko dar kol kas, pabandykite ir taip ir taip, tada mums papasakosite kaip geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irid: 22 vasario 2012 - 14:04
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 13:54)
Dėl grūdinimo ir sėjimo laikų, nežinau ką pasakyti, nes negrūdinu nieko dar kol kas, pabandykite ir taip ir taip, tada mums papasakosite kaip geriau  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Tai jau teks matomai taip ir daryti doh.gif
Atsakyti
Oi susimaišiau truputį ne į tą kalendorių pažiūrėjau tuoj ištaisysiu į praeitą žinutę nekreipkit dėmesio doh.gif doh.gif doh.gif

Jau pataisiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irid: 22 vasario 2012 - 14:04
QUOTE(jolituxxx @ 2012 02 22, 14:29)
*Kovo 25 bus jautis  4u.gif  Bet va jaunatis, reikia žiūrėti į dangų, bet gal link pilnėjimo
**jautis tai ne pirmą kart girdžiu, jog pomidorams patinka  rolleyes.gif
...tačiau jie dažnai serga ir jų subrandintos sėklos nėra kokybiškos.

*nea nepilnėjanti, antra jauno mėnulio diena mirksiukas.gif

**man tai tame jautyje šie žodžaiai labai neramina g.gif

Radau labai neblogą daržovių sėjos ir sodinimo fenologinį kalendorių :
http://www.lzuu.lt/n...inisukis/50.htm
Atsakyti