Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija sode, darže ir gėlyne :)

QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 14:02)
*nea nepilnėjanti, antra jauno mėnulio diena mirksiukas.gif

**man tai tame jautyje šie žodžaiai labai neramina g.gif

Radau labai neblogą daržovių sėjos ir sodinimo fenologinį kalendorių :
http://www.lzuu.lt/n...inisukis/50.htm

Kovo 25 diena bus 4 mėnulio diena (pilnėjantis) jaučio ženkle
O fenologinis labai geras dalykas, reikia į viską žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 13:58)


Nėra taip lengva atsigraibyt su tais laikais kai rimčiau žiūrėt pradedi doh.gif man jau irgi galva sukasi doh.gif Bet nieko gal vėliau bus lengviau kai išmoksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 15:08)
Kovo 25 diena bus 4 mėnulio diena (pilnėjantis) jaučio ženkle
O fenologinis labai geras dalykas, reikia į viską žiūrėti.

tiksliai 4, visgi dar neįgudusia akimi žiūriu į tą kalendorių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 14:02)
**man tai tame jautyje šie žodžaiai labai neramina g.gif


Mane irgi neramina, bet kažin ar yra idealus koks ženklas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 14:54)
pilnatis bus 8,9,10 (šiomis dienomis spręskite pačios ar sėti), o visomis kitomis darykite ką tik norite, toks mėnuo, kada viskas augs.

o tai reikia skaičiuot 2 dienos nuo pilnaties, kad nieko negalima sėt? aš jau buvau kovo 10 apsibraukus doh.gif
tada belieka kovo 11 d. per skorpioną arba kovo 3-4 vėžio ženkle g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 15:22)
o tai reikia skaičiuot 2 dienos nuo pilnaties, kad nieko negalima sėt? aš jau buvau kovo 10 apsibraukus doh.gif
tada belieka kovo 11 d. per skorpioną arba kovo 3-4 vėžio ženkle g.gif

rolleyes.gif tai jau kovo 10-a atkrinta taip reik suprast... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 14:22)
o tai reikia skaičiuot 2 dienos nuo pilnaties, kad nieko negalima sėt? aš jau buvau kovo 10 apsibraukus doh.gif
tada belieka kovo 11 d. per skorpioną arba kovo 3-4 vėžio ženkle g.gif


Aš tai irgi žadu kovo 10 g.gif O kuo jau taip blogai pilnatis? g.gif manau daug geriau nei delčia ar jaunatis g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2012 02 22, 14:22)
o tai reikia skaičiuot 2 dienos nuo pilnaties, kad nieko negalima sėt? aš jau buvau kovo 10 apsibraukus doh.gif
tada belieka kovo 11 d. per skorpioną arba kovo 3-4 vėžio ženkle g.gif

Pati pilnatis bus iš 8 į 9 (geriausia į dangų žiūrėti, tada aišku), taip kad 10 manau galit sėti, o be to pilnatis nėra taip blogai kaip tamsus mėnulis.

Papildyta:
Pavyzdžiui Volmer, augalams, kurių vertinga dalis virš žemės (pomidorai, moliūgai, baklažanai, melionai, aguročiai, cukinijos, arbūzai, pupos, pupelės, žirniai, kukurūzai, saldieji pipirai, svogūnų laiškai, žieminiai kopūstai, porai, daugiametės kambarinės gėlės, braškės, žemuogės ir kitos uogos) sėti kovo mėnesiui siūlo tokias dienas:
labai gerai: 7,8,9,10,11,12;
gerai: 25,26,27,28,29,31;
patenkinamai: 1,2,3,4,5.
Taip kad kiek žmonių, tiek nuomonių, turite pačios pabandyti ir nuspręsti kada geriau, o kad nepamirštumėt kada tos gerosios datos - užsirašykite, kada sėjote ir koks mėnulis tada buvo.
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 14:28)
Pati pilnatis bus iš 8 į 9 (geriausia į dangų žiūrėti, tada aišku), taip kad 10 manau galit sėti, o be to pilnatis nėra taip blogai kaip tamsus mėnulis.


Ta vat ir aš taip manau, nebent kokioms šakninėms nelabai pilnatis schmoll.gif o pomidorams turėtų tikti g.gif beto botanikos sode irgi nevengia pilnaties, nors pagrinde stengiasi sodint per priešpilnį, o vengia delčios ir jauno ax.gif
Papildyta:
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 14:40)
Taip kad kiek žmonių, tiek nuomonių, turite pačios pabandyti ir nuspręsti kada geriau, o kad nepamirštumėt kada tos gerosios datos - užsirašykite, kada sėjote ir koks mėnulis tada buvo.


Tas tai tikrai, gal pačios atrasim tą idealų ženklą kasmet užsirašinėdamos savo pastebėjimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal atsilieptų tos daržininkės, kurioms pernai pomidorai gerai augo ir derėjo gal atsimenat, kada sėjot, gal atgamintume tą gerąjį ženklą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 15:40)
Pati pilnatis bus iš 8 į 9 (geriausia į dangų žiūrėti, tada aišku), taip kad 10 manau galit sėti, o be to pilnatis nėra taip blogai kaip tamsus mėnulis.

Pavyzdžiui Volmer, augalams, kurių vertinga dalis virš žemės sėti kovo mėnesiui siūlo tokias dienas:
labai gerai: 7,8,9,10,11,12;
gerai: 25,26,27,28,29,31;
patenkinamai: 1,2,3,4,5.

Tai gerai, kažkaip palengvėjo biggrin.gif Kadangi žadu grūdint, tai čia labai svarbu dvi savaites atgal atskaičiuot...
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2012 02 22, 16:17)
Gal atsilieptų tos daržininkės..

Sorry, atsiliepsiu aš, kuri pernai sėjo jaunatyje.. doh.gif doh.gif doh.gif turiu datas užsirašiusi. Viskas augo ir derėjo tikrai gerai.. huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 22 vasario 2012 - 15:33