Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

Galite atostogauti.
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2013 05 08, 15:59)
Sveikos smile.gif

noriu pasitikslinti.. ar vaziuojant su vaiku i sanatorija suteikiamas nedarbingumas ir mokama pasalpa?  smile.gif


Nedarbingumo pazymejimas slauganciam asmeniui, isduodamas, jei slaugo vaika, serganti liga, patenkamcia i sunkiu ligu sarasa, pvz. cerebriniu paralyziumi
Atsakyti
Gal Jus man dar galite atsakyti i viena klausima ? smile.gif
Atostoginiai yra skaiciuojami imant 3 paskutiniu men. vidurki. Jeigu is tu 3 men tarkim 2 savaites turejau nedarbinguma, tai skaiciuojant atostoginius bus iskaiciuotos ir is sodros gautos pajamos (uz nedarbinguma) ar ne? Tikiuosi aiskiai suformulavau klausima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurikyte: 19 gegužės 2013 - 09:54
QUOTE(aurikyte @ 2013 05 19, 09:52)
Gal Jus man dar galite atsakyti i viena klausima ? smile.gif
Atostoginiai yra skaiciuojami imant 3 paskutiniu men. vidurki. Jeigu is tu 3 men tarkim 2 savaites turejau nedarbinguma, tai skaiciuojant atostoginius bus iskaiciuotos ir is sodros gautos pajamos  (uz nedarbinguma) ar ne?  Tikiuosi aiskiai suformulavau klausima smile.gif


Atostoginius skaiciuoja darboviete tik is darbiniu pajamu. Sumuojamos per tuos paskutinius 3 men dirbtos dienos, uz jas gautos pajamos ir vedamas vidurkis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurikyte @ 2013 05 19, 11:47)
Taip ir galvojau sad.gif  Aciu labai uz greita atsakyma...

Ims tavo 3 men attlyginimo vidurki ir padalins is dirbtu dienu skaiciaus. Tada padaugins is atostogu dienu. Pvz as per 3 menesius buvau dirbus 3 dienas. Tai ir paskaiciavo is tu 3 dienu, gavosi normalus atlyginimas. O tas ligos dienas ismeta skaiciuodami.
Atsakyti
Sveiki turiu klausima. As issukau koja, dabar esu gipse, gavau nedarbingumo pazymejima, bet yra nupirkti bilietai uz 2 savaiciu i siltus krastus, ar galiu savo noru uzdaryti nedarbingumo pazymejima ir paimti apmokamas atostogas, kad galeciau keliauti? Ar apie pazymos uzdaryma turi nuspresti daktaras?
Atsakyti
QUOTE(KAsiak @ 2013 05 21, 11:16)
Sveiki turiu klausima. As issukau koja, dabar esu gipse, gavau nedarbingumo pazymejima, bet yra nupirkti bilietai uz 2 savaiciu i siltus krastus, ar galiu savo noru uzdaryti nedarbingumo pazymejima ir paimti apmokamas atostogas, kad galeciau keliauti? Ar apie pazymos uzdaryma turi nuspresti daktaras?


Taip, galima eiti atostogauti.
Geros keliones mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Turiu klausima doh.gif

QUOTE(Varinija @ 2013 05 13, 17:12)
85 pro nuo pirmos slaugos dienos,ne daugiau nei uz 14 dienu 4u.gif


Ar daugiau nei 14d. neduoda gydytoja nedarbingumo pazymejimo? ar tik nuo 15d. jei esi nedarbingume nemoka sodra? Cia vaiko slaugymui.

Serga dukryte, jau antra savaite, o trecia savaite numatyta operacija ir kiek zinau reiks 2 savaiciu jos slaugymui. Ar galiu iseit i darba (po 2sav. nedarbingumo)viena diena ir vel man SODRA mokes?
Atsakyti
QUOTE(Sanabela @ 2013 05 27, 07:38)
Sveiki,

Turiu klausima doh.gif
Ar daugiau nei 14d. neduoda gydytoja nedarbingumo pazymejimo? ar tik nuo 15d. jei esi nedarbingume nemoka sodra? Cia vaiko slaugymui.

Serga dukryte, jau antra savaite, o trecia savaite numatyta operacija ir kiek zinau reiks 2 savaiciu  jos slaugymui. Ar galiu iseit i darba (po 2sav. nedarbingumo)viena diena ir vel man SODRA mokes?


Nuo 15 d. gydimo istaiga isduoda pazyma, kuri tik pateisina nebuvima darbe, bet uz ja SODRA nemoka.

Viena diena padirbus galima imti vel biuleteni tik su kita diagnoze. Su ta pacia diagnoze galima slaugyti tik 14 d per menesi.
Atsakyti
Laba,

ar galima internete pasiziureti info apie savo nedarbingumo pazymejima? Ar gali pats darbuotojas apie save ja rasti?

Jei galima, kur ieskoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 06 13, 16:05)
Laba,

ar galima internete pasiziureti info apie savo nedarbingumo pazymejima? Ar gali pats darbuotojas apie save ja rasti?

Jei galima, kur ieskoti?  4u.gif

jei neklystu, čia https://gyventojai.s.../pub/Login.jspx
Atsakyti
Turiu klausima.
Siandien baigiasi darbo sutartis- darbo sutarties nutraukimas darbuotojo prasymu.
Dvi paskutines darbo dienos -vakar ir siandien sirgtos, nedarbingumo pazymejimas uz dvi dienas. Ar reikia rytoj i darba?
Atsakyti