Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

laba merginos as vel su klausimu,skambinau i sodra,bet vistiek as ten ju aukstu fraziu nesupratau,noriu iki VP pasiimti biuleteni (08.09) mano darbo grafikas yra 4 dirbu 4 laisvos,dabar atidirbus i darba reiketu liepos 9-12d bet planuoju pasiimti biuleteni.taigi uz 9 ir 10 d ,am sumoka darboviete 80 proc tada uz likusias 2 Sodra,tada buna 4 iseigines,uz jas kaip suprantu man nieks nemoka,nes cia ispuola savaitgalis,o nuo pirmadienio toliau moka Sodra nors man dar buna iseigines?tikiuosi supratot ko kalsuiu?ar sodra man mokes ir uz iseigines nes mano grafikas visa liepa ispuls dirbt savaitgaliiais?

pvz dirbu 9-12(antrad.-penktad) laisva 13-16(sestad-antrad) 17-20 dirbu (trec.-sestad)21-24 laisva(sekmad-trec.)25-28 dirbu (ketv-sekmad)... na gal supratot...kaip man Sodra skaiciuos ta biuleteni?is anksto aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 07 02, 11:34)
laba merginos as vel su klausimu,skambinau i sodra,bet vistiek as ten ju aukstu fraziu nesupratau,noriu iki VP pasiimti biuleteni (08.09) mano darbo grafikas yra 4 dirbu 4 laisvos,dabar atidirbus i darba reiketu liepos 9-12d bet planuoju pasiimti biuleteni.taigi uz 9 ir 10 d ,am sumoka darboviete 80 proc tada uz likusias 2 Sodra,tada buna 4 iseigines,uz jas kaip suprantu man nieks nemoka,nes cia ispuola savaitgalis,o nuo pirmadienio toliau moka Sodra nors man dar buna iseigines?tikiuosi supratot ko kalsuiu?ar sodra man mokes ir uz iseigines nes mano grafikas visa liepa ispuls dirbt savaitgaliiais?

pvz dirbu 9-12(antrad.-penktad) laisva 13-16(sestad-antrad) 17-20 dirbu (trec.-sestad)21-24 laisva(sekmad-trec.)25-28 dirbu (ketv-sekmad)... na gal supratot...kaip man Sodra skaiciuos ta biuleteni?is anksto aciu uz atsakyma  4u.gif

Sodra moka tik uz darbo dienas ir nesvarbu koks jusu grafikas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 07 02, 12:37)
Sodra moka tik uz darbo dienas ir nesvarbu koks jusu grafikas.


o jiems paskambinus jie man aiskina,kad jie moka uz 5 darbo diena nuo pirmad iki penktad.o jei savaitgalis nemoka
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 07 02, 11:40)
o jiems paskambinus jie man aiskina,kad jie moka uz 5 darbo diena  nuo pirmad iki penktad.o jei savaitgalis nemoka

Nu taip ir parasiau,kad moka uz darbo dienas,ne pagal jusu grafika,o tiesiog uz savaites darbo dienas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 07 02, 12:46)
Nu taip ir parasiau,kad moka uz darbo dienas,ne pagal jusu grafika,o tiesiog uz savaites darbo dienas.

soriukas ne taip supratau smile.gif reiksias jei man ir iseigines as vistiek gausiu is sodros tuos 80 proc.
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 07 02, 12:07)
soriukas ne taip supratau smile.gif reiksias jei man ir iseigines as vistiek gausiu is sodros tuos 80 proc.

Taip.
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 07 02, 12:07)
soriukas ne taip supratau smile.gif reiksias jei man ir iseigines as vistiek gausiu is sodros tuos 80 proc.

Bet gausit 80% ne to, kiek išeina už dirbtą dieną, o vidurkį. Sakykim, per mėnesį 15 dienų dirbot, 16 ne. Už dirbtas dienas gavot 1000Lt. Tai Sodra dienos vidurkį skaičiuos ne 1000Lt/15 dienų, o 1000Lt/21d (nes mėnuo turi 21 darbo dieną) x 80% .
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 07 02, 15:20)
Bet gausit 80% ne to, kiek išeina už dirbtą dieną, o vidurkį. Sakykim, per mėnesį 15 dienų dirbot, 16 ne. Už dirbtas dienas gavot 1000Lt. Tai Sodra dienos vidurkį skaičiuos ne 1000Lt/15 dienų, o 1000Lt/21d (nes mėnuo turi 21 darbo dieną) x 80% .


reiksias gausis apie 34 lt 80 proc nes mano dienos vidurkis apie 65 lt budavo
Atsakyti
Gavau as savo paskaiciavimus uz dvi savaites... Kosmaras doh.gif Gavau toki soka pamaciusi skaicius...

As gi balta varna... per 10 metu pirma karta turejau nedarbinguma... Ir darbe serganciu praktiskai nera.... Apie nustatytas lubas nieko nezinojau... Tai kai pamaciau skaiciu, net negera pasidare doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 07 02, 16:36)
Gavau as savo paskaiciavimus uz dvi savaites... Kosmaras  doh.gif  Gavau toki soka pamaciusi skaicius...

As gi balta varna... per 10 metu pirma karta turejau nedarbinguma... Ir darbe serganciu praktiskai nera.... Apie nustatytas lubas nieko nezinojau... Tai kai pamaciau skaiciu, net negera pasidare  doh.gif


kas per lubos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 07 02, 16:57)
kas per lubos? g.gif

Yra maximali suma uz viena diena - apie 227 Lt. Ir nuo jos yra skaiciuojami tie 40% ir 80%. Tai aktualiausia daugiau uzdirbantiems.

As niekad nesidomejau apie tuos nedarbingumus ir kai per tiek metu pirma karta susiduriau, tai pasijauciau apvogta valstybes doh.gif Saziningai tiek as, tiek darbadvys mokejom mokescius ir dabar gaunasi, kad net negaliu 2 savaites per 10 metu sirgti ir gauti normaliu pinigu doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Skaiciau SODROS puslapyje, bet ten nelabai suprantu bandziau ieskoti cia, bet neradau atsakymo. blush2.gif

Pirma karta susiduriau su nedarbingumo pazymejimu. Gydytoja nedarbinguma uzregistravo sodroje. Man jokio popieriuko nedave daugiau.
1.Mano klausimas - ar darboviete matys mano nedarbingumo pazyma?
2. Ar darboviete man uz dvi pirmas ligos dienas pati apmokes ar reikia rasyti prasyma, kad jas apmoketu?
3. Ar reikia kreiptis i SODRA, kad man sumoketu uz ligos dienas, ar SODRAI visa info duos darbdavys ir man nieko nereikia daryti?
4. Jei reikia rasyti SODRAI prasyma, kad ismoketu man pinigelius uz ligos dienas, kada anksciausiai pasibaigus nedarbingumui reikia kreiptis?

Labai ACIU tam, kas man pades 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti