Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltė

[B][SIZE=7][COLOR=blue]
Gal žinote apie varda Smiltė, ar pažystate tokiu vardu mergaite, nes sakoma,kad vardas daug ka pasako apie vaika? wub.gif
Atsakyti
na zinau tik tiek kad reiskia maza smelio kruopele smile.gif
Atsakyti
Na man kažkaip atrodo, kad labiausiai toks vardas tiktų mergaitėm iš pajūrio smile.gif bet savo vaikui tokio neduočiau, nes man patinka vardai, kurių reikšmės yra daug didingsnės, nei paprasta smiltelė smile.gif ir dar... perdaug man asocijacijų su smiltpele doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vardas skamba graziai, bet man irgi su smiltpele asocijuojasi.
Atsakyti
O man nei su niekuo neasocijuojasi. Labai gražus vardas (man apskritai patinka trumpi, aiškūs vardai- Gustė, Justė ir pan.), tokį tikrai duočiau savo mergytei mirksiukas.gif Jei tau pačiai gražu, tai ir duokit tokį vardelį smile.gif
Atsakyti
Pažįstu Smiltes kelias- vienai 20 metų, kitai tik 2 biggrin.gif man visai gražus vardelis, toks moteriškas, asocijuojasi su nuostabiu pajūrio smėliu, geltonu, minkštu, byrančiu tarp pirštų wub.gif ak.....nors aš savo mažytei esu sugalvojus kitą vardelį- jis jau gyvas 15 metų, tad wub.gif beje, mes iš pajūrio ir Smiltės iš pajūrio biggrin.gif

ir su jokia smiltpele neasocijuojasi...nesąmonės kažkokios rolleyes.gif
Atsakyti
labai mielas vardelis. smelis, jura, saule - toks vaizdas iskyla pries akis wub.gif man jis asocijuojasi su vasara wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliux: 09 balandžio 2006 - 12:28
labai grazus vardas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 04 09, 12:27)
labai mielas vardelis. smelis, jura, saule - toks vaizdas iskyla pries akis wub.gif  man jis asocijuojasi su vasara wub.gif

Taip ir man labai gražus vardas,jei būtų gimusi dukra,masčiau apie šį vardą. thumbup.gif
Atsakyti
Zinau viena panele tokiu vardu, kuri turi ilgus geltonus plaukus, todel man vardas asocijuojasi su liekna, ilgaplauke, geltonkase lietuvaite biggrin.gif
Atsakyti
žinau ir aš vieną mergaitę, vardu smiltė, tai ji iš pajūrio, ir tokia miniatiūrinė, jai labai tinka šis vardas. ax.gif man šis vardas labai gražus, nors ar aš jį dėčiau savo vaikui, nežinau, nes vardą reikia derinti prie pavardės
Atsakyti
nepykit, man tai vardas smilte nei sis nei tas...
Atsakyti