Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Smiltė
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų vardai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
rasara
[B][SIZE=7][COLOR=blue]
Gal žinote apie varda Smiltė, ar pažystate tokiu vardu mergaite, nes sakoma,kad vardas daug ka pasako apie vaika? wub.gif
Bittersweet
na zinau tik tiek kad reiskia maza smelio kruopele smile.gif
Vicious Vici
Na man kažkaip atrodo, kad labiausiai toks vardas tiktų mergaitėm iš pajūrio smile.gif bet savo vaikui tokio neduočiau, nes man patinka vardai, kurių reikšmės yra daug didingsnės, nei paprasta smiltelė smile.gif ir dar... perdaug man asocijacijų su smiltpele doh.gif biggrin.gif
Alexandra.R.
Vardas skamba graziai, bet man irgi su smiltpele asocijuojasi.
Utiuitiutė
O man nei su niekuo neasocijuojasi. Labai gražus vardas (man apskritai patinka trumpi, aiškūs vardai- Gustė, Justė ir pan.), tokį tikrai duočiau savo mergytei mirksiukas.gif Jei tau pačiai gražu, tai ir duokit tokį vardelį smile.gif
Cikadelė
Pažįstu Smiltes kelias- vienai 20 metų, kitai tik 2 biggrin.gif man visai gražus vardelis, toks moteriškas, asocijuojasi su nuostabiu pajūrio smėliu, geltonu, minkštu, byrančiu tarp pirštų wub.gif ak.....nors aš savo mažytei esu sugalvojus kitą vardelį- jis jau gyvas 15 metų, tad wub.gif beje, mes iš pajūrio ir Smiltės iš pajūrio biggrin.gif

ir su jokia smiltpele neasocijuojasi...nesąmonės kažkokios rolleyes.gif
Langoza
labai mielas vardelis. smelis, jura, saule - toks vaizdas iskyla pries akis wub.gif man jis asocijuojasi su vasara wub.gif
zuikispuikis
labai grazus vardas. thumbup.gif
Kaliteja
QUOTE(leliux @ 2006 04 09, 12:27)
labai mielas vardelis. smelis, jura, saule - toks vaizdas iskyla pries akis wub.gif  man jis asocijuojasi su vasara wub.gif
*

Taip ir man labai gražus vardas,jei būtų gimusi dukra,masčiau apie šį vardą. thumbup.gif
Marile
Zinau viena panele tokiu vardu, kuri turi ilgus geltonus plaukus, todel man vardas asocijuojasi su liekna, ilgaplauke, geltonkase lietuvaite biggrin.gif
lotaa
žinau ir aš vieną mergaitę, vardu smiltė, tai ji iš pajūrio, ir tokia miniatiūrinė, jai labai tinka šis vardas. ax.gif man šis vardas labai gražus, nors ar aš jį dėčiau savo vaikui, nežinau, nes vardą reikia derinti prie pavardės
micietta
nepykit, man tai vardas smilte nei sis nei tas...
Paja
Nepykstam... smile.gif Man gražus vardelis, pusbrolio mergytė Smiltė. thumbup.gif
HULDRA
O aš pažįstu mergaitę tokiu vardu- apvalute dideliais žandais smile.gif . Man šis vardas asocijuojasi su miniatiūriškumu. O jei Smiltė užaugusi bus stambi moteriškė, tai tada jai labiau tiktų vardas Kopa. Atsiprašau už juodą jumorą. smile.gif smile.gif
Hermion@
Man šis vardas patinka, tik norisi, kad mergaitė būtų šviesiaplaukė. Pažįstu vieną mergytę, vardu Smiltelė - ji gimė 7 mėnesių, bet dabar viskas OK, net per aukšta pagal savo vardą smile.gif Bet vardas Smiltė man su miniatiūriškumu nesisieja, tik su šviesiais plaukais.
Nieko sau
Gražus vardas thumbup.gif
Nikusha
man irgi gražus thumbup.gif
Kira
Man šis vardas labai labai gražus smile.gif
Veitė
labai labai šiltas ir mielas vardas wub.gif
murziukas
LABAI GRAZUS VARDAS.MANO PUSESERES MERGAITES VARDAS SMILTE,AS GALVOJAU KAD JI TOKY SUGALVOJO.
Pavasarinuko leliuko mama- 2006
Mergaitei- labai grazus vardas, bet suaugusios moters tokiu vardu neisivaizduoju, gal todel, kad nepazistu. O jei Smilte uzauga iki 100 kg, tai kazkaip juokinga smile.gif, bet gal vardas ipareigos ir bus grazi ir liekna smile.gif
Oasis
labai grazus vardas,labai... bet ir man atrodo jis duoda isipareigojimu - but sviesiaplauke,ilgais plaukais,lieknute,romantiska butybe biggrin.gif na,man sis vardas labai romantiskas ir jokiu blogu ar juokingu aosciaciju nesukelia bigsmile.gif grazus...
vvandene
vardas labai gražus, tik, kaip aš vadinu, rizikingas :)na jei Smiltė užaugus bus įspūdingų formų moteris?čia kaip ir vardas Ąžuolas berniukui..vardas gražus, bet jei tas Ąžuolas bus koks kūdėšius?
waidoolka_
QUOTE(IevaIevute @ 2006 04 11, 06:43)
labai grazus vardas,labai... bet ir man atrodo jis duoda isipareigojimu - but sviesiaplauke,ilgais plaukais,lieknute,romantiska butybe  biggrin.gif  na,man sis vardas labai romantiskas ir jokiu blogu ar juokingu aosciaciju nesukelia  bigsmile.gif grazus...
*

man irgi taip atrodo, butent tokiu vardu as isivaizduoju tik sviesiaplauke, ir romantiska asmenybe wub.gif 4u.gif
Erina
QUOTE(Marile @ 2006 04 09, 17:10)
Zinau viena panele tokiu vardu, kuri turi ilgus geltonus plaukus, todel man vardas asocijuojasi su liekna, ilgaplauke, geltonkase lietuvaite  biggrin.gif

Man irgi vardas asocijuosi su liekna, tiesia, kaip smilga mergina, ilgais Šviesiais plaukais
QUOTE(JAZZ @ 2006 04 09, 20:38)
O aš pažįstu mergaitę tokiu vardu- apvalute dideliais žandais smile.gif . Man šis vardas asocijuojasi su miniatiūriškumu. O jei Smiltė užaugusi bus stambi moteriškė, tai tada jai labiau tiktų vardas Kopa. Atsiprašau už juodą jumorą. smile.gif  smile.gif

mano klasiokė savo dukrą pavadino Smilte. Ji tokia putlutė, apvalutė. gal mes tą pačią Smiltę pažystam biggrin.gif
Jurgytė
Na, pačios jūs smiltpelės laugh.gif Dėl aiškių priežasčių man šis vardas yra Nr. 1 thumbup.gif Beje, patentuotas, taigi galvokit kitus vardus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Teja
Labai grazus ir lietuviskas mirksiukas.gif
fanda
man šis vardas asocijuojasi su smiltpele ax.gif
Kristtute
QUOTE(Erina @ 2006 04 12, 09:43)
Man irgi vardas asocijuosi su liekna, tiesia, kaip smilga mergina, ilgais Šviesiais plaukais

mano klasiokė savo dukrą pavadino Smilte. Ji tokia putlutė, apvalutė. gal mes tą pačią Smiltę pažystam  biggrin.gif
*

Ir aš žinau Smiltę ax.gif Taip pat šviesiaplaukė, mėlynakė, pūstažandė mergytė biggrin.gif
Frosta
Labai gražus vardas thumbup.gif. Norėjau juo pavadinti savo dukrytę, bet vyrui nepatiko.
MeistroMargarita
mes galvojam mergaite pavadinti tokiu vardu,tik man l.baisu,kad jis gan populiarus šiuo metu,tai paskui bus klasėj 3 Smiltės,kaip mano laikais Lauros,Ingos.. verysad.gif
Oasis
mes galvojam mergaite pavadinti tokiu vardu,tik man l.baisu,kad jis gan populiarus šiuo metu,tai paskui bus klasėj 3 Smiltės,kaip mano laikais Lauros,Ingos..

man regis tikrai vadinkit,jei jums tas vardelis grazus.nuo besikartojanciu vardu nera apsaugotas niekas,ka padarysi,kad grazus vardas yra vienu metu grazus daug kam ir taip teveliai vaikucius tais vardais pavadina 4u.gif ka padarysi... mano vardas taip pat yra pakankamai populiarus,bet... artimai nepazystu nei vienos Ievos bigsmile.gif todel man mano vardas nebuvo igryses niekada ir niekas neturedavo problemu su manes saukimu vardu biggrin.gif
Paranormali
QUOTE(meistromargarita @ 2006 04 24, 18:23)
mes galvojam mergaite pavadinti tokiu vardu,tik man l.baisu,kad jis gan populiarus šiuo metu,tai paskui bus klasėj 3 Smiltės,kaip mano laikais Lauros,Ingos.. verysad.gif
*

bigsmile.gif Man grazus mergytes vardas Smilte.......grazu . Dar jei apie panasius vardus grazus vardas dar man tai Smila.....
Siracusa
Del populiarumo drinks_cheers.gif daznokas, ale mielas toks.. Labiau mazai mergaitei tinkantis. tetos Smiltes nelabai isivaizduoju biggrin.gif

o su Smiltpele tai gerai cia sugalvojot lotuliukas.gif na tikekimes ne nuo sio zodziu vardas kilo laugh.gif
Aura*
labai gražus vardas thumbup.gif
Meida
QUOTE(rasara @ 2006 04 09, 11:10)
Gal žinote apie varda Smiltė, ar pažystate tokiu vardu mergaite, nes sakoma,kad vardas daug ka pasako apie vaika? wub.gif
*

Man labai grazus sis vardas wub.gif Brolio zmona po triju savaiciu turi gimdyti ir vardelis jau isrinktas- Smilte (cia jei tikrai mergyte gims,nes berniuko Smilcium tai nevadins lotuliukas.gif ) rolleyes.gif
arabeska
PUIKUS VARDAS wub.gif thumbup.gif
linmauric
ištikrūjų labai g wub.gif ražus
MeistroMargarita
QUOTE(Meida @ 2006 04 30, 08:52)
Man labai grazus sis vardas wub.gif  Brolio zmona po triju savaiciu turi gimdyti ir vardelis jau isrinktas- Smilte (cia jei tikrai mergyte gims,nes berniuko Smilcium tai nevadins lotuliukas.gif ) rolleyes.gif
*

na,tai tikiuosi,kad ne Vilniuj gyvena ir neis į vieną klasę su mūsų Smilte lotuliukas.gif (čia taip pat tuo atvėju,jei pas mus mergytė bus) mirksiukas.gif
Meida
QUOTE(meistromargarita @ 2006 04 30, 20:47)
na,tai tikiuosi,kad ne Vilniuj gyvena ir neis į vieną klasę su mūsų Smilte lotuliukas.gif (čia taip pat tuo atvėju,jei pas mus mergytė bus) mirksiukas.gif
*

Ne,ne Vilniuj lotuliukas.gif
Mon@
Labai grazus ir toks lietuviskas vardas Smilte wub.gif , mergyciu tokiu vardu nepazistu, bet kai pagalvoji tai tiktu smulkutei sviesiaplaukei melynakei flirt.gif
Astee
Smilte - thumbup.gif
Inera
Man labai grazus thumbup.gif Jis buvo mano mergaiciu vardu sarasiuke,taciau neprireike biggrin.gif
"Dior"
schmoll.gif Nelabai.
*Lina*
liabai liabai gražuds vardas wub.gif thumbup.gif
Leilla
ir man nelabai sis vardukas sorriukas smile.gif
Soni
Labai gražus vardas, pažįstu mergytę tokiu vardu
tamsi
Labai grazus vardelis thumbup.gif
bangele
QUOTE(tamsi @ 2006 05 24, 16:28)
Labai grazus vardelis thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif Man irgi thumbup.gif
Jurgytė

Smiltė Mažūnienė buvo pirmoji Smiltė kurią pažinau. Su ja dirbo mano sesuo. Kai pirmą kart išgirdau šį vardą - nebepaleidau. O pačios S. Mažūnienės kaip žmogaus nepžįstu, taigi jos asmenybė šiam vardui įtakos nepadarė. Bet vis tik vardas, galima sakyti, nuo jos.
Papildyta:
QUOTE(Paranormali @ 2006 04 27, 21:40)
bigsmile.gif  Man grazus mergytes vardas Smilte.......grazu . Dar jei apie panasius vardus grazus vardas dar man tai Smila.....
*

man Smila irgi thumbup.gif Kartais savo Smiltę Smila pavadinu. Smilos vardą žinau iš knygos „Smilos sniego jausmas“.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.