Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltė

QUOTE(Marile @ 2006 04 09, 17:10)
Zinau viena panele tokiu vardu, kuri turi ilgus geltonus plaukus, todel man vardas asocijuojasi su liekna, ilgaplauke, geltonkase lietuvaite  biggrin.gif


Man irgi vardas asocijuosi su liekna, tiesia, kaip smilga mergina, ilgais Šviesiais plaukais
QUOTE(JAZZ @ 2006 04 09, 20:38)
O aš pažįstu mergaitę tokiu vardu- apvalute dideliais žandais smile.gif . Man šis vardas asocijuojasi su miniatiūriškumu. O jei Smiltė užaugusi bus stambi moteriškė, tai tada jai labiau tiktų vardas Kopa. Atsiprašau už juodą jumorą. smile.gif  smile.gif

mano klasiokė savo dukrą pavadino Smilte. Ji tokia putlutė, apvalutė. gal mes tą pačią Smiltę pažystam biggrin.gif
Atsakyti
Na, pačios jūs smiltpelės laugh.gif Dėl aiškių priežasčių man šis vardas yra Nr. 1 thumbup.gif Beje, patentuotas, taigi galvokit kitus vardus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazus ir lietuviskas mirksiukas.gif
Atsakyti
man šis vardas asocijuojasi su smiltpele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 04 12, 09:43)
Man irgi vardas asocijuosi su liekna, tiesia, kaip smilga mergina, ilgais Šviesiais plaukais

mano klasiokė savo dukrą pavadino Smilte. Ji tokia putlutė, apvalutė. gal mes tą pačią Smiltę pažystam  biggrin.gif



Ir aš žinau Smiltę ax.gif Taip pat šviesiaplaukė, mėlynakė, pūstažandė mergytė biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas thumbup.gif. Norėjau juo pavadinti savo dukrytę, bet vyrui nepatiko.
Atsakyti
mes galvojam mergaite pavadinti tokiu vardu,tik man l.baisu,kad jis gan populiarus šiuo metu,tai paskui bus klasėj 3 Smiltės,kaip mano laikais Lauros,Ingos.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
mes galvojam mergaite pavadinti tokiu vardu,tik man l.baisu,kad jis gan populiarus šiuo metu,tai paskui bus klasėj 3 Smiltės,kaip mano laikais Lauros,Ingos..

man regis tikrai vadinkit,jei jums tas vardelis grazus.nuo besikartojanciu vardu nera apsaugotas niekas,ka padarysi,kad grazus vardas yra vienu metu grazus daug kam ir taip teveliai vaikucius tais vardais pavadina 4u.gif ka padarysi... mano vardas taip pat yra pakankamai populiarus,bet... artimai nepazystu nei vienos Ievos bigsmile.gif todel man mano vardas nebuvo igryses niekada ir niekas neturedavo problemu su manes saukimu vardu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meistromargarita @ 2006 04 24, 18:23)
mes galvojam mergaite pavadinti tokiu vardu,tik man l.baisu,kad jis gan populiarus šiuo metu,tai paskui bus klasėj 3 Smiltės,kaip mano laikais Lauros,Ingos.. verysad.gif

bigsmile.gif Man grazus mergytes vardas Smilte.......grazu . Dar jei apie panasius vardus grazus vardas dar man tai Smila.....
Atsakyti
Del populiarumo drinks_cheers.gif daznokas, ale mielas toks.. Labiau mazai mergaitei tinkantis. tetos Smiltes nelabai isivaizduoju biggrin.gif

o su Smiltpele tai gerai cia sugalvojot lotuliukas.gif na tikekimes ne nuo sio zodziu vardas kilo laugh.gif
Atsakyti
labai gražus vardas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasara @ 2006 04 09, 11:10)
Gal žinote apie varda Smiltė, ar pažystate tokiu vardu mergaite, nes sakoma,kad vardas daug ka pasako apie vaika? wub.gif

Man labai grazus sis vardas wub.gif Brolio zmona po triju savaiciu turi gimdyti ir vardelis jau isrinktas- Smilte (cia jei tikrai mergyte gims,nes berniuko Smilcium tai nevadins lotuliukas.gif ) rolleyes.gif
Atsakyti