Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltė

Labai gražus vardas ax.gif
Atsakyti
Gražiai skamba, bet savo dukrai nedėčiau . ...Dėl reikšmės - smiltelė - dulkelė .Tai ir bus gyvenime tik bereikšmė dulkelė ax.gif
Atsakyti
Vardas tai grazus. Bet idomu, ar tiks gimusiam kudikiui g.gif . As ir susigalvojau vardus, bet kai gime leliukas, pavadini tuo vardu ir ziuri, kad nei sis , nei tas tongue.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
nuostabus pagoniskas ir lietuviskas vardas thumbup.gif thumbup.gif
as pati ji turiu omeny jau kelis metus ir jei turesiu dukryte, butinai taip ja pavadinsiu (jei tik vyras leis) biggrin.gif
man jis toks isskirtinis ir asocijuojasi tik su gerais ir mielais dalykais (kopom, jura ir t.t.) ir neklausyk nieko jei tau grazus, jokios smiltpeles cia ne kvapo nera schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif absurdas kazkoks schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smilciukas @ 2006 07 04, 00:13)
Kai laukiausi,isgirdau saukiant mergaite siuo vardu,pasirode skambus ir negirdetas vardas wub.gif O per paskutinius du metus jis spontaniskai ispopuliarejo,kur tik gimsta pazystamiem dukryte,vis Smilte doh.gif Brangus teveliai,nesivaikykit vardu mados,juk yra tiek daug kitu graziu mergaitisku vardeliu,pries duodant varda siulyciau paskambint i vardu registracijos poskyri ir pasidomet,kokie yra siuo metu populiariausi,kad jusu vaikiukas netaptu nuvalkioto vardo auka verysad.gif


Nuo mazu dienu uzsiciklinau, kad mano dukra bus Smilte, o berniukas bus Matas. kolkas dar vaiku neturiu, bet kaip matau, abu mano issvajoti vardai yra sekmingai naudojami smile.gif
dabar zinau, kad sunaus Matu tikrai nevadinciau, nes itariu jo klaseje jo bendravardziu butu kokie 5... smile.gif
del Smiltes, man laabai grazus vardas, bet jo populiarumas auga kaip ant mieliu...
Papildyta:
QUOTE(kristiandra @ 2007 06 16, 20:25)
Simpatiskas vardas,gerai kai vardas atitinka zmou,bet nelabai jei Smilte uzaugtu didele,druta mergina.Nors zmogus nuo nieko neapdraustas biggrin.gif


Zinau pora Grazinu, bet jau tokios baisios kaip pasaulis smile.gif likimo ironija smile.gif
Atsakyti
Nu nezinau, isgirdus si varda is karto mintyse iskyla gyvunelio pavadinimas - Smiltpele. schmoll.gif doh.gif .
Atsakyti
Man labai labai gražus vardas smile.gif
Atsakyti
trapus vardukas ax.gif
Atsakyti
sugriztu ir vel..
Manoji Smilte sviesiaplauke (jau plaukai uzaugo, aciu dievui, galim spalva matyt lotuliukas.gif ), melynake, zvitri, judri, labai gerai "nesioja" savo varda.. Ir pazistamu tokiu pat vardu kol kas neturim, nors oi kiek daug leliuku ir vaikiuku pazistam. nezinau, kaip jai butu tikes kitas vardas, bet dabar, kai pazistu savo vaika, joks ilgas tikrai nebutu taip prilipes - svarsciau kotryna, emilija, elena.. ji tokia judri, kad prisisaukt reikia staigiai ir cia pat, taip kad komandas "atidavinet" trumpas vardas puikiai tinka lotuliukas.gif

QUOTE(Uggnele @ 2007 06 02, 20:55)
As duociau savo dukrytei panasu,bet retesni-Rusne arba Vilte rolleyes.gif

lotuliukas.gif retesni doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(smilciukas @ 2006 07 04, 00:13)
nesivaikykit vardu mados,juk yra tiek daug kitu graziu mergaitisku vardeliu,pries duodant varda siulyciau paskambint i vardu registracijos poskyri ir pasidomet,kokie yra siuo metu populiariausi,kad jusu vaikiukas netaptu nuvalkioto vardo auka verysad.gif

cituoju delfi: Po keleto metų Lietuvos mokyklose klegės daugybė Gabijų, Gabrielių, Gretų, Lukų, Mantų ir Matų. Bent po keletą klasėse mokysis ir Edgarų, Nojų, Dominykų, Kamilių, Kotrynų, Emilijų. ir dar, siemetinis:
Populiariausi sostinėje gimusių mergaičių vardai – Viktorija, Aistė, Lukrecija, Augustė, Gabrielė, Austėja, Emilija, Akvilė, Urtė, Ugnė, Viltė

Smilte kol kas dar nepatenka i top10.. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo future_maman: 21 rugpjūčio 2007 - 23:41
Man labai gražūs vardas Smiltė ir Viltė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(veziukasR @ 2007 08 22, 21:44)
Man labai gražūs vardas Smiltė ir Viltė  thumbup.gif

Pats vardas gal ir gražus. Bet labai negražu, kai daug vaikų vienodais vardais.
Atsakyti
nebeįdomus, jam reikia biški užmarštin nueiti, kad vėl naujai suskambėtų, po kokių dešim metų vėl super bus
Atsakyti