Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(daiwike @ 2012 04 29, 18:13)
nerealu thumbup.gif
kai visus nufotografuosit baldus prasykit ir kaina kiek kainavo smile.gif  ir is kokios plokstes visi baldai ir is kokios renkeneles? 4u.gif


man tas irgi labai rupi, bet pasigedijau paklausti blush2.gif Zodziu, labai lauksim komentaru thumbup.gif

QUOTE(*Lyra* @ 2012 04 29, 18:44)
Labai gražu ir jauku  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Man irgi labai labai, ypac dviaukste lova man cia grazi, i ja beziuredama jau ir as gundausi, gal vis tik dviaukste, bet kad mano mergaitei jau beveik 9metai, tai greit ta dviaukste mums netiks
Atsakyti
Aciu,mamos! blush2.gif
Tikrai,viskas graziai atrodo. ax.gif
Baltas pagrindas-tai laminuota plokste. O pilkas fasadas-dazytas. ax.gif Spalva rinkom pagal dizainerio projekta.
Toi,kai bus viskas iki galo sutvarkyta,tada imesiu blush2.gif
...Taip-taip,visu klausymas toks:is ko rankeneles lotuliukas.gif nes matom mes tokias tik dizaineriu projektuose,o "gyvai" tokiu nieks nemate mirksiukas.gif
Daryta is plokstes,bet kazkaip impizavai susukta(cia irgi pas ta meistra unsure.gif )
Bet atrodo tikrai ispudingai thumbup.gif
Va,kaip pavizdy,imetu kita nuotrauka user posted image
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 04 29, 17:41)
Aciu,mamos!  blush2.gif
Tikrai,viskas graziai atrodo.  ax.gif
Baltas pagrindas-tai laminuota plokste. O pilkas fasadas-dazytas.  ax.gif Spalva rinkom pagal dizainerio projekta.
Toi,kai bus viskas iki galo sutvarkyta,tada imesiu  blush2.gif
...Taip-taip,visu klausymas toks:is ko rankeneles  lotuliukas.gif nes matom mes tokias tik dizaineriu projektuose,o "gyvai" tokiu nieks nemate  mirksiukas.gif
Daryta is plokstes,bet kazkaip impizavai susukta(cia irgi pas ta meistra  unsure.gif )
Bet atrodo tikrai ispudingai  thumbup.gif
Va,kaip pavizdy,imetu kita nuotrauka user posted image

ispudinga 4u.gif as irgi turiu silpnybe tokiom rankenelem 4u.gif
jei nsunku gal galetumet parasyt ka daret is baldu ir kiek kainavo? jei nenorite viesai gal galetumete i AZ? zinau kad nemandagu kainu klausti,bet norisi bent mazdaug zinoti,tarkim kiek tokios rankenles ''kelia'' kaina baldams smile.gif turim pazistama baldininka tai sako imanoma padaryti bet kainos nezino nes nera dares... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2012 04 29, 18:00)
drinks_cheers.gif  Man irgi labai labai, ypac dviaukste lova man cia grazi, i ja beziuredama jau ir as gundausi, gal vis tik dviaukste, bet kad mano mergaitei jau beveik 9metai, tai greit ta dviaukste mums netiks

o prie ko metai ir dviaukste? as esu 20-ies metu miegojusi antram aukste pusmeti na - nieko visai.
pati taip pat planuoju tokio tipo dviaukste (kad reikalui esant isidalintu i dvi atskiras), nes turiu vyresnele kuri serga naktine enureze, tai jei nesigaus sustvarkyti nakti tai teks lovas dalintiis vienos i dvi. jau pernai planavom remonta bet tikuosi sia vasara pavyks tai igyvendinti ax.gif
Papildyta:
Emutes_mama - jusu dviaukstes lovytes gyventojas koks maziausias jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(daiwike @ 2012 04 29, 22:31)
ispudinga 4u.gif  as irgi turiu silpnybe tokiom rankenelem 4u.gif
jei nsunku gal galetumet parasyt ka daret is baldu ir kiek kainavo? jei nenorite viesai gal galetumete i AZ? zinau kad nemandagu kainu klausti,bet norisi bent mazdaug zinoti,tarkim kiek tokios rankenles ''kelia'' kaina baldams smile.gif  turim pazistama baldininka tai sako imanoma padaryti bet kainos nezino nes nera dares... g.gif


drinks_cheers.gif jei viesai neskalbsit kainu, tada, jei galima, ir i mano AZ copy-paste padarykit 4u.gif 4u.gif Turim atideje suma vaiku kambariui, bet ne kosmine ji, tai reik orientuotis kas ir kiek kainuos. Juk dar ciuziniai, iv.pagalveles, kilimelis koks, viskas susideda unsure.gif
QUOTE(DO&RU @ 2012 04 29, 23:56)
o prie ko metai ir dviaukste? as esu 20-ies metu miegojusi antram aukste pusmeti na - nieko visai.
pati taip pat planuoju tokio tipo dviaukste (kad reikalui esant isidalintu i dvi atskiras), nes turiu vyresnele kuri serga naktine enureze, tai jei nesigaus sustvarkyti nakti tai teks lovas dalintiis vienos i dvi. jau pernai planavom remonta bet tikuosi sia vasara pavyks tai igyvendinti  ax.gif
Papildyta:
Emutes_mama - jusu dviaukstes lovytes gyventojas koks maziausias jei ne paslaptis?

na, man kazkaip kai vaikas jau paauglys, miegot dviaukstej, nlb schmoll.gif Bet cia gal tik mano tokia nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwike @ 2012 04 29, 21:31)
ispudinga 4u.gif  as irgi turiu silpnybe tokiom rankenelem 4u.gif
jei nsunku gal galetumet parasyt ka daret is baldu ir kiek kainavo?

Aciu! blush2.gif
Ne,nesunku-darem stala(kampini),didele spinta,virsui lentynos,dvi lovas,spintele prie stalo ir komodele,dar "kubus" ant dienos. Viskas kainavo (kaip mum ax.gif nes per pazistama darem) 5000lt. ax.gif Bet kaina priklauso nuo plokstes,musu-brangesne. 4u.gif

QUOTE(Rokile @ 2012 04 30, 06:57)

na, man kazkaip kai vaikas jau paauglys, miegot dviaukstej, nlb schmoll.gif  Bet cia gal tik mano tokia nuomone 4u.gif

Zinokit,viresneliui mano 11metu tai su mielu noru miega virsui(musu lova biski sone)
Ir kol kas maziukas miegos apacioi,o kai paaugs,tai mazius eis i virsu,o jau paauglis apacioi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 04 30, 06:14)
Aciu!  blush2.gif
Ne,nesunku-darem stala(kampini),didele spinta,virsui lentynos,dvi lovas,spintele prie stalo ir komodele,dar "kubus" ant dienos. Viskas kainavo (kaip mum  ax.gif nes per pazistama darem) 5000lt.  ax.gif Bet kaina priklauso nuo plokstes,musu-brangesne.  4u.gif
Zinokit,viresneliui mano 11metu tai su mielu noru miega virsui(musu lova biski sone)
Ir kol kas maziukas miegos apacioi,o kai paaugs,tai mazius eis i virsu,o jau paauglis apacioi  biggrin.gif

pradziuginot su kaina thumbup.gif maniau busdaugiau,tikra daugiau 4u.gif
lauksim foto su visais baldais 4u.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz gera ivertinima musu kambarelio baldu... 4u.gif
Zinot baldus pirkau kaip kate maise smile.gif tik is paveiksliuku,...tad labai esu patenkinta rezultatu.
Kalbant apie lovyte, pas juos yra daugiau lovyciu... tikrai nemazas pasirinkimas , bet kadangi jauniausias musu gyventojas 1m ir 1 men ir planuojam jau apgyvendinti tam kambaryje, kaip tik ismoks islipti is lovos, tai pirkom, su aukstesne apsauga. nes butent tokiomis aapsaugomis mazas pasirinkimas...... Ir dar pirkom, kad atsiskirtu, kad veliau kampu jas sudeti galetumem... bet manau cia ilgam ta dviauskte... dukra neislipa is ten (jai 5 m). Tik bijau, kad maziukui paaugus vyks pestynes kas gyvens virsuje. :-D


Papildyta:
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 04 29, 15:41)
Va,kaip pavizdy,imetu kita nuotrauka user posted image


Labai grazus jusu baldeliai ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 04 30, 08:14)
Aciu!  blush2.gif
Ne,nesunku-darem stala(kampini),didele spinta,virsui lentynos,dvi lovas,spintele prie stalo ir komodele,dar "kubus" ant dienos. Viskas kainavo (kaip mum  ax.gif nes per pazistama darem) 5000lt.  ax.gif Bet kaina priklauso nuo plokstes,musu-brangesne.  4u.gif
Zinokit,viresneliui mano 11metu tai su mielu noru miega virsui(musu lova biski sone)
Ir kol kas maziukas miegos apacioi,o kai paaugs,tai mazius eis i virsu,o jau paauglis apacioi  biggrin.gif

ooo, tai labai liuks thumbup.gif as tokia suma ir esu paskyrus vaiku kambariui. bet, maniau, neissiteksiu cool.gif Bet man sunkiausia db suprojektuoti kas kur stoves doh.gif Sudetinga, kai mazai vietos, o pati fantazijos neturiu blush2.gif Kaip gerai butu pagalba kokia, bet va viena dizainere turejau - nesusikalbejom verysad.gif Daugiau kazkaip nedristu ieskot, nes biski gaila butu pinigu, jei netiktu blush2.gif Kazur pries keleta metu buvau uzmacius rusu saituose net atskirai kolekcijas kambariui, kai vaikai du vienam kambary apgyvendinami, odb nieko nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2012 04 30, 10:39)
Bet man sunkiausia db suprojektuoti kas kur stoves


pas mus irgi mazas pailgas kambarys. As ieskojau internete visokiu variantu. Ir radau va toki user posted image patiko. Tada mum patare nedaryt tu metaliniu kopeteliu,nes mazam vaikui bais nepatogu bus lipt. Tai paskui radom kitoki varianta user posted image Ir pagal ji ir darem. Tik biskis musu projektuotojas biggrin.gif pakeite ax.gif Plius dar dasidejo didele spinta.
Galiu jei kam reikes paklausti,kokia projekto kaina. Jie kartu dirba mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 04 29, 17:18)
Gi atveze pagaliau mum baldus. Zadejau nuotraukas,bet kol kas ne iki galo surengti baldai(stalo nera) todel imetu tik spinteles nuotrauka 


Laba diena, smile.gif

minėjote, kad Jums baldus projektavo dizaineris.
O tas dizaineris buvo pas pačius baldų gamintojus ar tiesiog Jūs jį atskirai kažkur suradote.
Gal galite parašyti kiek kainuoja suprojektuoti vaikų kambario baldus ? (galima až).
Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Šiuo metu aš taip pat žiūriu įvairias idėjas, nes turime tikslą įrengti kambarius savio dviem berniukams.

Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2012 03 22, 13:42)
as nuejau lengvesniu keliu, kadangi piesti man nelabai sekasi  ax.gif pasinaudojau trafaretais:

O iš kur galima gauti tokius trafaretus?
Atsakyti