Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

pritariu,tikrai grazu wub.gif
Atsakyti
o mes vis del to nusipikom dviaukste lova. ji kartu su spinta, tik apatine lova yra atskira, galim statyti kur nori ir kaip nori. greiciausiai kampu statysiu. bet kai atves, pabandysim ivairiai. pasitaike geras variantas is ranku baldu, laukiu kol atves, o tas bus kita treciadieni. dar reikes uzsisakyti komodu kokiu, lentyneliu ir bus super. dar labai noriu fototapeto, tik nezinau ar italpinsiu kur.
gal kas zinote tokiu dalyku, kaip antciuzinis, googlinau ,enradau, na kad kusetinis ciuzinys apsivilktu kaip nors graziai.
Atsakyti
Is pradziu galvojau, kad imsiu dvi atskiras lovas. Bet dabar galvoju, kad visai faina dvi, kurias veliau nukelsiu. Juk kol vaikai mazi, jiems reikia daugiau vietos dukimui;) Taip sutaupysiu vietos.
Dar pasikalbejau su pusbroliu,kuris viename kambaryje augo su savo sese. Tai jis sako, kad kai buvom mazi, tai patiko mums dviaukste, visokiu zaidimu ten prisigalvodavome, o kai jau didesni, tada jau nebepatiko. Pesdavomes,kuris apacioj miegos.
As ir pati uzaugau dviaukstese. Tikrai, is pradziu kol zaidem su sese,tai fainiai buvo. Pasidarydavom visokias uzuolaidas, parduotuviu zaisdavom wink.gif
Bet paauglysteje jau nebesinori ten laipioti wink.gif Mums tetis buvo savo rankomis padares is dvieju atskiru lovu.Todel ramiai galejo miegot ir suauge.

Reikia tik toki tinkama modeliuka lovu pasirinkti, kad tiktu ir veliau. Bandysiu ziuretis.

Atsakyti
la. skaitinėjau skaitinėjau jūsų tema.. kad nusprendėm ir mes vaikų kambarį paremontuoti. reikia kelias sienas apšiltinti tuo pačiu.
mes turim 2 dukrytes. kuriom galima sakyti 1 ir 3 metai. anksčiau čia miegojom ir mes(matysis lova mūsų nuotraukose).bet dabar paliekam visa kambarį vaikam.
įdėsiu po nuotrauką kiekvienos sienos iki remonto...
user posted image
Pirmoj nuotraukoj matosi. kad kambarys buvo geltonu tapetu.(ir vel planuoju tapetuoti).kur nuotraukoje matosi didele ruda spinta-ten ji ir liks.nes kitur nera kur jos pastatyti.(neplanuojam nauju baldu pirkti)
user posted image
Šioj nuotraukoj kur komoda-ja statysiu prie spintos. palei ta pačią siena.
user posted image
Čia lubos...per 4 m kiek čia gyvenam taip ir nesugebėjom šviestuvo įsigyti. blush2.gif Ant lubų priklijuota drugeliai-jie naktį šviečia. gražu. vėl taip pat padarysiu(lubas dabar apšiltinsim).

user posted image
Užuolaidas aišku nuimsiu šitas. galvoju dėti roletą ir mini kokias užuolaidėles.
user posted image
Na o čia didžioji-plačioji siena. lovos nebebus mūsų šitam kambaryje.

Papildyta:
angelas irgi tas liks-nes cia dovana dukritei..tik gal kitoj vietoje...ji sese mano padare-didelis thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif geriau būtų matyti planą, lengviau būtų....
Atsakyti
Keletas foto.Labai yra daug graziu kambariuku mergaitems, bet man reikia berniukui ir mergytei.

Pasigrozejimui;)
.user posted image

user posted image

user posted image

Kas planuoja mini pertvareles,tai ideja su spinta.
user posted image

Atskyrimas su sienele ir uzuolaidele.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 21 birželio 2012 - 11:36
jau pradejom ir antra etapa....plesima...nuplesiau senus tapetus-po jais like seni vaikiski-juos paliksiu.man netrukdis.
user posted image
user posted image

jau nusipirkau tapetus...sunkiai rinkausi nes l.daug gražių buvo.daug variantų galima prigalvot.bet nusprendžiau imti dvieju spalvu tapetus.vienspalvius. dvi sienas viena spalva ir dvi[gretimas] kita spalva tapetuosiu.
mano viresnele gan aktivi...pagal viska reikejo sviesias spalvas rinktis.bet kažkaip norejau žaisingiau..riskiau...ir paėmiau geltona (jaučiu galvojat juk buvo geltona-si kitokia geltona) ir ružava....idomu kaip bus blush2.gif
stengsius fotografuoti ir aprasiti kiekviena musu 'remonto'-atsinaujinimo etapa rolleyes.gif
Papildyta:
va dar tapetus nufotkinau-kol neuzklijuoti
user posted image
unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(voras34 @ 2012 06 21, 12:27)
4u.gif geriau būtų matyti planą, lengviau būtų....

tai mes jau apsiprende kur ir ka statisim..tik padarit reikia..nes mažsios lovite dar liks-ji dar mažute.
dičkei tetis sukals sakė-nupirksim čiužini tik.dviaukstes nenoriu lovos.man kažkaip baisu.neramiai miegočiau palikus vaikus....
aisku tada vietos susitaupitų... blush2.gif
Papildyta:
pas mane kambaris beveik kvadratinis ... 3.8m x 3.7 kazkur...dabar tiksliai nepamenu
Atsakyti
As taibutinai darysiu minksta palange vaikams. dabar maniskiai labai megsta drybsoti ant palanges, tik ji nepritaikyta tam. Galvoju, kad smagu bus vaikams pasedet, paziuret, knygute paskaityt...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 06 21, 12:49)
As taibutinai darysiu minksta palange vaikams. dabar maniskiai labai megsta drybsoti ant palanges, tik ji nepritaikyta tam. Galvoju, kad smagu bus vaikams pasedet, paziuret, knygute paskaityt...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

l.grazi mintis su ta palange...bet reik gal didelio kabario kad ir jai vietos uztektu..maniskes irgi l.megsta pro langa ziureti...bet pro ta langa nieko gero nesimato-tad neverta mum darit ... g.gif
Atsakyti
man l.grazu va tokie laikrodziai...radu kaip juos pasidarit..ik gal nemokesiu graziai... doh.gif
user posted image
cituoju:
"Kaip supratau, reikia ir eigą papasakoti? Nėra čia nieko sunkaus, net ir be mano instrukcijos galima pasidaryti

Iškart sakau, kad idėja ne mano, pasiskolinta iš internetinio šaltinio
Iš pradžių nusibraižiau drugelių trafaretus, kad išeitų lygiai abu šonai, piešiau ant perlenkto lapo, paskui iškirpau ir viską užbraižiau ant fanieros.
Fanieros storį nelabai pamenu, bet nebuvo labai stora. Tiesą pasakius, net per plona, nes pamačiau tendencija raitytis, tačiau šis defektas nebuvo labai ryškus.
Viską man išpjovė mano draugas, su mokykliniu pjukliuku Reikėjo atsargumo, nes faniera plona, ir mėgsta lūžti
Kai viskas išpjauta, ant viršaus dėjau laistą, skirtą medžiui, kad nesimatytų fanieros tekstūros. Ir taip dėjau du sluoksnius, dėt taip, kad po visų šlifavimų paviršius atrodytų kaip stiklas Naudojau nulinį šlif.popierių.
Ir tada purškiau geltonais dažais Kadangi dažiau lauke (taip pat du sluoksniai), ant paviršiaus nusėdo dulkelių, buo galima vėl šlifuoti, bet jos akies nebadė, tad to nepadariau
laikrodžio mechanizmas tiesiog išluptas iš kito laikrodžio Drugelių kitoje pusėje priklijauvau dvipusę lipnią juostelę, o laikrodžio kitoje pusėje sukonstruotas pritvirtinimas, atrodo, kaip laipteliai, nes jau lipni juostelė čia nepagelbėtų, nes trukdo laikrodžio mechanizmo "kūnelis"

Tikiuosi mano darbukas įkvėps jus"

thumbup.gif
Atsakyti
Klausimas tom kurios darys panašią pertvarą. Kokio maždaug dydžio pas jūs vaikų kambarys? 4u.gif


user posted image

Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2012 06 21, 13:16)
man l.grazu va tokie laikrodziai...radu kaip juos pasidarit..ik gal nemokesiu graziai... doh.gif
user posted image
cituoju:
"Kaip supratau, reikia ir eigą papasakoti? Nėra čia nieko sunkaus, net ir be mano instrukcijos galima pasidaryti 

Iškart sakau, kad idėja ne mano, pasiskolinta iš internetinio šaltinio 
Iš pradžių nusibraižiau drugelių trafaretus, kad išeitų lygiai abu šonai, piešiau ant perlenkto lapo, paskui iškirpau ir viską užbraižiau ant fanieros.
Fanieros storį nelabai pamenu, bet nebuvo labai stora. Tiesą pasakius, net per plona, nes pamačiau tendencija raitytis, tačiau šis defektas nebuvo labai ryškus.
Viską man išpjovė mano draugas, su mokykliniu pjukliuku  Reikėjo atsargumo, nes faniera plona, ir mėgsta lūžti 
Kai viskas išpjauta, ant viršaus dėjau laistą, skirtą medžiui, kad nesimatytų fanieros tekstūros. Ir taip dėjau du sluoksnius, dėt taip, kad po visų šlifavimų paviršius atrodytų kaip stiklas  Naudojau nulinį šlif.popierių.
Ir tada purškiau geltonais dažais  Kadangi dažiau lauke (taip pat du sluoksniai), ant paviršiaus nusėdo dulkelių, buo galima vėl šlifuoti, bet jos akies nebadė, tad to nepadariau 
laikrodžio mechanizmas tiesiog išluptas iš kito laikrodžio  Drugelių kitoje pusėje priklijauvau dvipusę lipnią juostelę, o laikrodžio kitoje pusėje sukonstruotas pritvirtinimas, atrodo, kaip laipteliai, nes jau lipni juostelė čia nepagelbėtų, nes trukdo laikrodžio mechanizmo "kūnelis" 

Tikiuosi mano darbukas įkvėps jus"

thumbup.gif


labai gražus darbelis, ir manau nebūtinai daryti su drugeliais, galima sugalvoti ir kažką kitą, nes pvz mano bernams drugeliai būtų... na kaip čia pasakius... doh.gif , mano fantazijose sukasi mintis apie pelę atsikandusią sūrio....
o mechanizmų laikrodžiui siūlau pažiūrėti ebay, nereiks ardyti turimo liakrodžio, tikrai neseniai mačiau.... 4u.gif
Atsakyti