Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 10 15, 13:16)
Gal galėtumet parasyti abieju kontaktus  bigsmile.gif O ką reiškia B118 poskiepis? g.gif

Tai rusu selekcininko Budagovskio kolekcijos vidutinio augumo poskiepis. Trumpai tariant - jis augumu jis mazai kuo skiriasi nuo populiaraus MM106 ir paprastai auga augina apie 3-3.5 m. Tai vis tik yra vegetatyvinis poskiepis. O seklinis poskiepis normalus aukstaugis yra isaugintas is Paprastojo Antaninio ar laukines obels seklos arba vegetatyvinis A2.
P.S. neverta ieskoti B118 poskiepio - praktiskai tox pats yra MM106, kuriuo medeliu daug kur galima nusipirkti...
Apie poskiepius, ju savybes, itaka augumui, derliui, atsparuma salciams ir dar daug daug daugiau.... viska apie poskiepius sudesiu i viena straipsni, kuri netrukus publikuosiu savo svetaineje...
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 10 15, 13:16)
Gal galėtumet parasyti abieju kontaktus  bigsmile.gif O ką reiškia B118 poskiepis? g.gif

Parašiau į až
Man ir su poskiepiu MM106 praktiškai neteko matyti obelų. Beveik visi mugėse pardavinėja su M26 poskiepiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riolita.: 15 spalio 2012 - 20:40
nu ka , rezultate jei prigis nulauzytas serbentas, turesiu 8 naujus zeldinukus doh.gif cool.gif
kryziuoju pirstus kad spetu isisaknyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 10 18, 19:29)
nu ka , rezultate jei prigis nulauzytas serbentas, turesiu 8 naujus zeldinukus  doh.gif  cool.gif
kryziuoju pirstus kad spetu isisaknyti  ax.gif

Matuke, serbentams pats laikas šaknydint, ir be tavo pirštukų kryžiavimo mirksiukas.gif Aš ir pas tėvus esu nužiūrėjus j. serbento šakelių nuskabyt iš geros veislės krūmo thumbup.gif
Atsakyti
O kada lazdynus galima daiginti? Dabar ar pavasaro laukti g.gif
Atsakyti
Aš mažai gilinausi į poskiepius,paskaičiau koloninių obelaičių aprašymus,susiskambinau su medelynu ,ir obelaitės(12 vnt.)jau mano sode.Dabar su nekantrumu lauksim pavasario,nes šiemet ir gėlių iš REGILOS parsisiunčiau,ir avietyną užsiveisėm,o ir obelaitės jau sakė ,kad derlių parodys.Vistik smagu turėti ,kad ir nedidelį gabalėlį žemės,o ypač prie namų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2012 10 23, 10:30)
Aš mažai gilinausi į poskiepius,paskaičiau koloninių obelaičių aprašymus,susiskambinau su medelynu ,ir obelaitės(12 vnt.)jau mano sode.Dabar su nekantrumu lauksim pavasario,nes šiemet ir gėlių iš REGILOS parsisiunčiau,ir avietyną užsiveisėm,o ir obelaitės jau sakė ,kad derlių parodys.Vistik smagu turėti ,kad ir nedidelį gabalėlį žemės,o ypač prie namų. biggrin.gif



sveikinu, su svajones isipildymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stephanie @ 2012 10 23, 11:19)
sveikinu, su svajones isipildymu  4u.gif

AČIŪ.Svajonių būtų daugiau,bet žemės ribota g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur šalia Kauno galęčiau įsigyti šeimos obelį arba šeimos kriaušę? Būtų idealu, jei vazone ax.gif
Atsakyti
Laba diena.
Turiu klausimėlių žinovams. Visos temos neskaičiau, prisipažinsiu.
Prieš kelias savaites pasodinau kelis citrinvyčius, šilauoges, sausmedžius, aktinidijas ir šilkmedį. Sakykite, ar reikėtų juos dengti žiemai? Ir jei reikia, kada ir kuom?
Ir dar dėl senos vynuogės. Jai apie 10 metų, uogos šviesios, saldžios. Nežinau, deja, veislės (kažkokia lenkiška). Po žiemos gerokai apšąla, tenka nugenėti daug, kamieno suformuoti nepavyksta, jei žydi, ne visada pavyksta išsaugoti kekes-jos nukrenta. sad.gif Žiemai visada dengiama. Kas ne taip daroma?

Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 24 spalio 2012 - 09:01
Gal kas auginate obelį Geneva Early? Ar esate patenkinti?
Neapsisprendžiu kokią ankstyvą vasarinę veislę pasirinkti ar Genevą ar Konfetnoje g.gif
Apie Genevą girdėjau atsiliepimus, kad skanūs vaisiai, bet labai neatspari ligoms. O purškimais nelabai norėtume užsiimti. schmoll.gif
Iš tiesų tai norėčiau senovinių saldinių, tik kur man jų gauti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 24 spalio 2012 - 10:10
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 10 24, 11:05)
Gal kas auginate obelį Geneva Early? Ar esate patenkinti?
Neapsisprendžiu kokią ankstyvą vasarinę veislę pasirinkti ar Genevą ar Konfetnoje g.gif
Apie Genevą girdėjau atsiliepimus, kad skanūs vaisiai, bet labai neatspari ligoms. O purškimais nelabai norėtume užsiimti. schmoll.gif
Iš tiesų tai norėčiau senovinių saldinių, tik kur man jų gauti blush2.gif


Aš pirkau "Stark early" nežinau ar panašūs į Geneva Early g.gif Sunoksta liepos pabaigoje, rugpjūčio pradžioje. Rašo, kad rauplėm pakankamai atspari. Šiemet tris obuolius suvalgėm biggrin.gif Dėl skonio tai skonio reikalas biggrin.gif aš per ilgai tikriausiai nokinau, nes tokie krakmolingi liko, man nelabai schmoll.gif bet vienas mažiau sunokęs buvo, tai labai skanus smile.gif
Atsakyti