Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

Noriu pasisodinti kelias kolonines obelaites.Gal kas turite patirties sodinime ir kokia rūšį patartumėte g.gif .Kas turėjo jau derlių,tas ir apie skonį gal pakomentuos biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit,ar realu rasti pirkti aukštaūgių obelų?
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 10 11, 10:53)
Sakykit,ar realu rasti pirkti aukštaūgių obelų?

Kretingos rajone žinau du augintojus, kurių medeliai su B118 poskiepiais. Manau, kad realu rasti kur nors arčiau Jūsų.
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2012 10 11, 11:00)
Kretingos rajone žinau du augintojus, kurių medeliai su B118 poskiepiais. Manau, kad realu rasti kur nors arčiau Jūsų.

Daznaiu aukstaugiu obelu sutikti galite su paprastojo Antaninio sejinuko poskiepiais...
Atsakyti
QUOTE(MRD @ 2012 10 11, 13:12)
Daznaiu aukstaugiu obelu sutikti galite su paprastojo Antaninio sejinuko poskiepiais...

Žinau smile.gif Bet tokių pardavėjų neteko sutikti smile.gif
Atsakyti
as su liudesiu uzsuku su klausimu, kol tvarkiau siltnami mano skeriukai visiskai nulauze Silauoge Blue Crop verysad.gif ar verta man su tom sakelem kazka daryt, kiek anksciau esu imerkusi tai nudziudavo momentaliai unsure.gif
ir juodo serbento kelios sakos irgi buvo nulauztos, zinau kad jos neblogai saknydinasi, bet jau toks metas giliai rudeniskas, vel dilema man, patarkit kas ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 10 15, 14:12)
as su liudesiu uzsuku su klausimu, kol tvarkiau siltnami mano skeriukai visiskai nulauze Silauoge Blue Crop verysad.gif  ar verta man su tom sakelem kazka daryt, kiek anksciau esu imerkusi tai nudziudavo momentaliai  unsure.gif
ir juodo serbento kelios sakos irgi buvo nulauztos, zinau kad jos neblogai saknydinasi, bet jau toks metas giliai rudeniskas, vel dilema man, patarkit kas ka  ax.gif


dėl šilauogių nieko negaliu pasakyt, nesu su jom susidūrus, bet dėl serbentų - tai pats laikas dabar - aš pernai sukišau tokiu laiku, šiemet jau žaliavo šakutės. tik įkiškit giliai, kad bent pusė, o dar geriau - kokie du trečdaliai žemėj būtų, ir įstrižai kiek. aš kur po medžiu kastuvu padarau griovelį, įkišu ir gerai užploju, nes šiaip smeigiant gali nulūžti 4u.gif na, ir apsmaigstykit kokiais kuoliukais, kad jau siaučia vėtros ten pas Jus biggrin.gif
Atsakyti
laba,
gal kas žinote kur Šiauliuose sausmedziu gauti arba kur galima butu nusipirkt internetu ?
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2012 10 15, 13:18)
dėl šilauogių nieko negaliu pasakyt, nesu su jom susidūrus, bet dėl serbentų - tai pats laikas dabar - aš pernai sukišau tokiu laiku, šiemet jau žaliavo šakutės. tik įkiškit giliai, kad bent pusė, o dar geriau - kokie du trečdaliai žemėj būtų, ir įstrižai kiek. aš kur po medžiu kastuvu padarau griovelį, įkišu ir gerai užploju, nes šiaip smeigiant gali nulūžti  4u.gif  na, ir apsmaigstykit kokiais kuoliukais, kad jau siaučia vėtros ten pas Jus  biggrin.gif

labai aciu uz patarima bigsmile.gif
begu sukasti i zeme thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 10 15, 12:12)
as su liudesiu uzsuku su klausimu, kol tvarkiau siltnami mano skeriukai visiskai nulauze Silauoge Blue Crop verysad.gif  ar verta man su tom sakelem kazka daryt, kiek anksciau esu imerkusi tai nudziudavo momentaliai  unsure.gif
ir juodo serbento kelios sakos irgi buvo nulauztos, zinau kad jos neblogai saknydinasi, bet jau toks metas giliai rudeniskas, vel dilema man, patarkit kas ka  ax.gif

Serbento sakas sukarpykite po 4-5 pumpurus ir, paliekant viena pumpura virs zemes, susmeikite. Pavasari prades leisti sakas.
Su silauogemis dabar nieko nebus... Pavasari dar galima bandyti - sudarius tinkamas salygas imanoma ir namu salygomis susaknydinti...
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 10 15, 15:07)
labai aciu uz patarima  bigsmile.gif
begu sukasti i zeme  thumbup.gif


tiesa, šakelių ilgų nereikia imti - užtenka gero sprindžio - 20-25 cm viršūnėlių. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2012 10 11, 12:00)
Kretingos rajone žinau du augintojus, kurių medeliai su B118 poskiepiais. Manau, kad realu rasti kur nors arčiau Jūsų.


Gal galėtumet parasyti abieju kontaktus bigsmile.gif O ką reiškia B118 poskiepis? g.gif
Atsakyti