Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto paskolos palūkanos

Sveikos,

Ruošiamės imti paskolą. Kokias palūkanas rinktis: fiksuotas ar kintamas? Kokias pasirinkote jūs ir kodėl? Labai dėkoju už atsakymus.
Atsakyti
laba, kazkaip nepamenu ar mums leido rinktis... Reiks pasitikslint, bet man atrodo mes turim kintamas, o laikotarpi kas kiek laiko ten jos perziurimos galima rinktis: kas 3 mėn, 6 mėn arba kas metus. Tai mes pasirinkom visuriuką, nes per viduriuką viskas ten gaunasi.
Atsakyti
Viskas priklauso per kiek laiko žadi išsimokėti... Jei per trumpesnį laiką nei imi paskolą, tada kintamas. Nes fiksuotos tave pririš visiems numatytiems metams. Bent jau taip mums aiškino kai ėmėm paskolą prieš trejus metus.
Atsakyti
fiksuotos yra ženkliai didesnės. Jei paskola ilgalaikė, galima , žinoma, ir išlošti- kuris laikas yra skelbiama, kad tarpbankinių palūkanų norma didės, nes esanti rekordiškai žema.
Atsakyti
Mums irgi neleido rinktis. Vartojamai nustatė pastovias, o būsto paskolai - kintamas, tik leido pasirinkti kas keli mėnesiai keisti. Laukiam sausio mėnesio, nes tada pradėsim mokėti paskolą. O dabar tik palūkanas.
Atsakyti
4u.gif sveikutes ,

mes irgi dairomes butuko 3-4 k. Jaruzaleje, Baltupiuose, Fabijoniskese ar pan. iki 300000 lt....beje, del tu palukanu... tai del ju bankuose juk galima deretis tongue.gif

gal kas turite patirties siuo klausimu 4u.gif ...beje, gal galite pamineti su kokiais bankais bendradarbiaujate ir kokias galutines palukanas jums pasiule cool.gif

labai noreciau kuo daugiau patarimu isgirsti siuo klausimu , Aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alute @ 2005 10 10, 22:30)
4u.gif sveikutes ,

mes irgi dairomes butuko 3-4 k. Jaruzaleje, Baltupiuose, Fabijoniskese ar pan. iki 300000 lt....beje, del tu palukanu... tai del ju bankuose juk galima deretis  tongue.gif

gal kas turite patirties siuo klausimu 4u.gif ...beje, gal galite pamineti su kokiais bankais bendradarbiaujate  ir kokias galutines palukanas jums pasiule  cool.gif

labai noreciau kuo daugiau patarimu isgirsti siuo klausimu , Aciu biggrin.gif


Mes pasiemem is VB. Truputi maziau nei jus, 40 metu. Is pradziu mums siule maziausiai
0.9 + 2.13, bet mes nepasirasinejom, nes ir saskaotos tame banke ir vyro kaupimo pensija. Pakalbejau su kaimyne tai ji nieko neturejo ir ime ~100000 ir tai dave 0.8. Tai banke pagazdinom ir dave 0.7. Ten amzinai reikia deretis, kaip turguj kokiam. O sniaka visokias nesamones jei bandai mandagiai paklausti del marzos dydzio, atseit jei imtumet puse milijono duotume 0.7, arba jei firma butu sutarti pasirasiusi. Reikia griestai, norim tiek ir tiek.

Sekmes
Atsakyti
Niu mums jau per vėlu banką gasdint, kai jau viskas pasirašyta...
Atsakyti
Niu mums jau per vėlu banką gasdint, kai jau viskas pasirašyta...

Sorry kažkodėl išmetė dvi žinutes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IGu: 12 spalio 2005 - 11:07
Per paiešką bandžiau ieškoti, bet tokios temos neradau. jeigu apsižioplinau, mestelkit nuorodą 4u.gif
Tai va ruošiamės imti paskolą. Apėjom 4 bankus ir tik viename buvo užsiminta, kad galima rinktis pastovias palūkanas, ir tai vadybininkas bandė atkalbinėti, nes palūkanos lygtais virš 5 proc. Kiti bankai apie tai net neprasitarė.
Vakar buvau pas notarę, tvirtint popierių ir kažkaip išsikalbėjom apie paskolas ir palūkanas, tai ji man patarė rinktis tik pastovias palūkanas. Nu *****, pažiūrėjau, kad dabar bankas siūlo 3,7 kintančias palūkanas, o jei pasirinktume pastovias, būtų virš 5 proc. Ji man pradėjo aiškint, kad ateis toks laikas ir kintančios palūkanos gali pasiekti 5 ir daugiau proc. Su tokia mūsų ekonomika, jos tikrai neliks tokios, o vis kils ir kils ir kažkada pralenks pastovių palūkanų normą.
Nu vienžo subuntavojo mane visai. Gal ką galit patart šiuo klausimu. Kiek girdžiu, tai visi kas ima paskolas, tai renkasi kintančias, bet mažesnias palūkanas.
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 04 11, 13:04)
Per paiešką bandžiau ieškoti, bet tokios temos neradau. jeigu apsižioplinau, mestelkit nuorodą 4u.gif
Tai va ruošiamės imti paskolą. Apėjom 4 bankus ir tik viename buvo užsiminta, kad galima rinktis pastovias palūkanas, ir tai vadybininkas bandė atkalbinėti, nes palūkanos lygtais virš 5 proc. Kiti bankai apie tai net neprasitarė.
Vakar buvau pas notarę, tvirtint popierių ir kažkaip išsikalbėjom apie paskolas ir palūkanas, tai ji man patarė rinktis tik pastovias palūkanas. Nu *****, pažiūrėjau, kad dabar bankas siūlo 3,7 kintančias palūkanas, o jei pasirinktume pastovias, būtų virš 5 proc. Ji man pradėjo aiškint, kad ateis toks laikas ir kintančios palūkanos gali pasiekti 5 ir daugiau proc. Su tokia mūsų ekonomika, jos tikrai neliks tokios, o vis kils ir kils ir kažkada pralenks pastovių palūkanų normą.
Nu vienžo subuntavojo mane visai. Gal ką galit patart šiuo klausimu. Kiek girdžiu, tai visi kas ima paskolas, tai renkasi kintančias, bet mažesnias palūkanas.

na mes ememe paskola su manau astoviomis palukanomis, jos sudaro 4,8 procento, manau tikrai nedaug...tik vat emem eurais, gavome litais, ir mokam paskola, pagal tos dienos euro kursa, zodziu galime arba islosti arba pralosti, kap jau bus taip jau bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoolka_ @ 2006 04 11, 16:49)
na mes ememe paskola su manau astoviomis palukanomis, jos sudaro 4,8 procento, manau tikrai nedaug...tik vat emem eurais, gavome litais, ir mokam paskola, pagal tos dienos euro kursa, zodziu galime arba islosti arba pralosti, kap jau bus taip jau bus doh.gif

4,8 bus pastovios palūkanos. Dabar pažiūrėjau nord/lb banke pastovių palūkanų norma prasideda nuo 4,1 proc.
Atsakyti