Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 26, 19:45)
Kas yra dabar neziures.

Ačiū labai už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2012 04 26, 19:47)
Kaip idomiai. As, gavusi biuleteni, negaliu jo matyti, kol kazko neuzpildziau. Aciu uz paaiskinima. Eisiu tada prasymo pildyt.
Cia geras. Turbut kokia VBS agentura suveike. O jei as zindyciau iki 10 metu  g.gif  bigsmile.gif

Biuletenius mato tik darboviete, Sodra... o jus turetumet matyt tik priskaiciuotas sumas uz juos mirksiukas.gif . O tu sumu nematysit, kol nesutvarkomi visi popieriukai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2012 04 26, 21:22)
Biuletenius mato tik darboviete, Sodra... o jus turetumet matyt tik priskaiciuotas sumas uz juos  mirksiukas.gif . O tu sumu nematysit, kol nesutvarkomi visi popieriukai  smile.gif .

Bet tai jeigu as noriu zinoti iki kokios datos as turiu ta biuleteni? Kokia cia paslaptis? Vistiek man nesueina galai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2012 04 27, 12:12)
Bet tai jeigu as noriu zinoti iki kokios datos as turiu ta biuleteni? Kokia cia paslaptis? Vistiek man nesueina galai  smile.gif


Taigi Jums i nesciosios kortele, kuria turite, gine datas iraso ir spausdinta lapa vistiek duoda 4u.gif O jei nedave, tai reikejo paprasyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2012 04 27, 12:12)
Bet tai jeigu as noriu zinoti iki kokios datos as turiu ta biuleteni? Kokia cia paslaptis? Vistiek man nesueina galai  smile.gif

Turi matytis,bet buna,kad sistema neparodo,nemazai tokiu,kurie nemato.Pabandykit dar karta.As tai ta pacia diena maciau.
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2012 04 27, 12:27)
Taigi Jums i nesciosios kortele, kuria turite, gine datas iraso ir spausdinta lapa vistiek duoda 4u.gif O jei nedave, tai reikejo paprasyt wink.gif

As vistiek noriu gincytis lotuliukas.gif
Nesciosios kortele paima GN, man atrodo. Ir kam ta popieriu gadint, jei jau elektronine sistema. Kodel apdraustasis negali zinoti kokiais metais turejo biuleteni ir kiek jame buvo? As cia siaip - is neturejimo ka veikt sakojuosi, atsakineti nereikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2012 04 27, 12:47)
As vistiek noriu gincytis  lotuliukas.gif
Nesciosios kortele paima GN, man atrodo. Ir kam ta popieriu gadint, jei jau elektronine sistema. Kodel apdraustasis negali zinoti kokiais metais turejo biuleteni ir kiek jame buvo? As cia siaip - is neturejimo ka veikt sakojuosi, atsakineti nereikia  bigsmile.gif

tai viska matosi toj sistemoj,tik buna kad neiskarto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2012 04 27, 12:47)
As vistiek noriu gincytis  lotuliukas.gif
Nesciosios kortele paima GN, man atrodo. Ir kam ta popieriu gadint, jei jau elektronine sistema. Kodel apdraustasis negali zinoti kokiais metais turejo biuleteni ir kiek jame buvo? As cia siaip - is neturejimo ka veikt sakojuosi, atsakineti nereikia  bigsmile.gif


Tokia jau ta netobula sistema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 26, 17:37)
tai tada VPA is 2011.07.01-2012.06.31 laikotarpio.


ACIU uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 27, 12:52)
tai viska matosi toj sistemoj,tik buna kad neiskarto  smile.gif



QUOTE(daivuta @ 2012 04 27, 13:14)
Tokia jau ta netobula sistema biggrin.gif

Man mielesnis variantas, kad matosi, tik ne is karto 4u.gif
Tai kuri dabar teisi? biggrin.gif
Ok, nebeuzimu temos svarbesniems klausimams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2012 04 27, 14:31)
Man mielesnis variantas, kad matosi, tik ne is karto  4u.gif
Tai kuri dabar teisi?  biggrin.gif
Ok, nebeuzimu temos svarbesniems klausimams  mirksiukas.gif

O kaip jus ziurit? gal ne ten ziurit,kad jums nesimato. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 27 balandžio 2012 - 13:40
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 27, 14:40)
O kaip jus ziurit? gal ne ten ziurit,kad jums nesimato. smile.gif

Prisijungiu prie Sodros pre banka, einu i gyventoju skilti, ziuriu mano suvestines, ieskau informacijos apie isduotus nestumo ir gimdymo atsotogu pazymejimus. Gal tiksliai ne ten? blush2.gif O "suma" keliu biggrin.gif
Atsakyti