Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

sveiki,

situacija tokia: esu nėščia bedarbė, gaunu pašalpą iš DB, stažo man pilnai užtenka, bet kadangi nėr darbdavio jokia motinystės pašalpa man nepriklauso. na dabar darbą sudėtinga susirasti, todėl bandom ieškoti per pažįstamus kas galėtų pagelbėt. į dekretą turėčiau išeiti rugpjūčio pabaigoje. Tai klausimas: ar yra koks minimalus laikotarpis iki dekreto, kurį turėčiau išdirbti (kaip minėjau stažo užtenka) ? ar nebūtų mane įdarbinusiai įmonei kažkokių nemalonumų jei įdarbinta būčiau sakykim tik vienam mėnesiui?
Atsakyti
QUOTE(peliucka @ 2012 05 23, 19:13)
sveiki,

situacija tokia: esu nėščia bedarbė, gaunu pašalpą iš DB, stažo man pilnai užtenka, bet kadangi nėr darbdavio jokia motinystės pašalpa man nepriklauso. na dabar darbą sudėtinga susirasti, todėl bandom ieškoti per pažįstamus kas galėtų pagelbėt. į dekretą turėčiau išeiti rugpjūčio pabaigoje. Tai klausimas: ar yra koks minimalus laikotarpis iki dekreto, kurį turėčiau išdirbti (kaip minėjau stažo užtenka) ? ar nebūtų mane įdarbinusiai įmonei kažkokių nemalonumų  jei įdarbinta būčiau sakykim tik vienam mėnesiui?

Nebus jokiu nemalonumu,svarbiausia iki dekreto susirast darbdavi.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 23, 19:36)
Nebus jokiu nemalonumu,svarbiausia iki dekreto susirast darbdavi.


ir aš taip galvoju, bet žinot, kad šiais laikais prie bet ko prikibti gali smile.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(peliucka @ 2012 05 23, 19:53)
ir aš taip galvoju, bet žinot, kad šiais laikais prie bet ko prikibti gali smile.gif ačiū

Prikibti gali,jeigu dirbsit ir alga bus labai didele.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 23, 17:48)
Bunant VPA atostogos nesikaupia,atostogos kaupiasi TIK uz ta laika kai buni NGA.


O visai nesvarbu, kad aš tarp savo abiejų NGA nebuvau grįžus į darbą?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 05 23, 20:26)
O visai nesvarbu, kad aš tarp savo abiejų NGA nebuvau grįžus į darbą?

Nesvarbu,bunant NGA,iseini i darba ar ne,kaupiasi atostogos.
Atsakyti
sveikos 4u.gif noriu paklausti... i dekreta iseinu apie 06.20 .. i SOC skyriu rugpjuciomenesi turesiu atnesti pazyma apie pajamas uz 05,06,07 menesius. 05 - parasys darboviete, o kas rasys uz kitus menesius? 06, 07 Sodra?
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2012 05 24, 10:38)
sveikos  4u.gif  noriu paklausti...  i dekreta iseinu apie 06.20 .. i SOC skyriu rugpjuciomenesi turesiu atnesti pazyma apie pajamas uz 05,06,07 menesius. 05 - parasys darboviete, o kas rasys uz kitus menesius? 06, 07 Sodra?

Taip.Jie matys tavo dekretinius.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 24, 10:44)
Taip.Jie matys tavo dekretinius.

JOLANCIUK , tai net nereikia rasyti kazkokio prasymo jiems , kad man bus reikalinga pazyma? ir taip matys?
Atsakyti
QUOTE(Bonama @ 2012 05 24, 11:00)
JOLANCIUK , tai net nereikia rasyti kazkokio prasymo jiems , kad man bus reikalinga pazyma? ir taip matys?

taip matys.
Atsakyti
sveikos..
reikalas toks..sese laukes pirmo, stazo neturejo..vaika pirmus metus augino tevas..o ji dirbo..kai sulauke stazo(dirbo 0.25etato)isejo auginti pati..gauna min 360lt..
pirmam vaikui du metais sueis 06 28..
klausimas, jei ji prasites trecius metus iki dekreto, ar gaus dekreta?ar geriau jai stot i darbo birza?(neaisku ar irgi ten ka moketu)
ar verkiant reik dirbt?
i dekreta iseis spalio gale mazdaug
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 05 24, 16:06)
sveikos..
reikalas toks..sese laukes pirmo, stazo neturejo..vaika pirmus metus augino tevas..o ji dirbo..kai sulauke stazo(dirbo 0.25etato)isejo auginti pati..gauna min 360lt..
pirmam vaikui du metais sueis 06 28..
klausimas, jei ji prasites trecius metus iki dekreto, ar gaus dekreta?ar geriau jai stot i darbo birza?(neaisku ar irgi ten ka moketu)
ar verkiant reik dirbt?
i dekreta iseis spalio gale mazdaug

Treti metai yra neapmokami.Gali stot i birza,tada gaudines bedarbio pasalpa minimalia 350 lt,nes ne ka ir gaudavo,aisku pries tai iseiti is darbo.
Atsakyti