Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As su Tele2 jau apie 10 metu smile.gif is pradziu ryrys streikavo uz Vilniaus ribu, bet dabar jokiu nusiskundimu neturiu 4u.gif
Atsakyti
Tele2 paslaugomis naudojuos jau senokai thumbup.gif
Atsakyti
omnitel siulo naujiem klientam labai gerus planus, pavyzdiui 39 litai per menesi ir gauni gera telefona nemokamai, netgi toki kaip htc ar ten panasu. arba nuolaida duoda 999 litus, kai sutartis 2 metai ir sumoki dar maziau negu nuolaidos gauni ir kartu gauni 10 valandu per menesi pokalbiu ir taip toliau.

as tiktai nesuprantu, kad jie tik naujiem klientam tai siulo g.gif , taip gaunasi kad ateini i omnitel, moki pinigus, jie is taves uzdirba, o seniems klientams jokiu tokiu nuolaidu. cia gal reiktu visiems kas turi omnitel tiesiog pareikalauti kad jie ir seniems vartotojams tokias salygas suteiktu.

arba cia taip rusai visi jau stebisi, kaip omnitel pigiausiai pasaulyje siulo paslaugas o nesupranta, kad tai tik naujiems klientams ir apmoka senu klientu saskaita http://vileika.blog.ru/95377491.html

as tai jauciu skambinsiu ir prasysiu kad man pakeistu plana is to asmeninio doh.gif , nes moku tiek pat abonentini, o jokiu nuolaidu ir kai baigiasi tos nemokamos 2 valandos, tai jau uzsidirba, saskaitos po 100 litu eina... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutele69 @ 2010 08 09, 19:16)
omnitel siulo naujiem klientam labai gerus planus, pavyzdiui 39 litai per menesi ir gauni gera telefona nemokamai, netgi toki kaip htc ar ten panasu. arba nuolaida duoda 999 litus, kai sutartis 2 metai ir sumoki dar maziau negu nuolaidos gauni ir kartu gauni 10 valandu per menesi pokalbiu ir taip toliau.

as tiktai nesuprantu, kad jie tik naujiem klientam tai siulo g.gif , taip gaunasi kad ateini i omnitel, moki pinigus, jie is taves uzdirba, o seniems klientams jokiu tokiu nuolaidu. cia gal reiktu visiems kas turi omnitel tiesiog pareikalauti kad jie ir seniems vartotojams tokias salygas suteiktu.

arba cia taip rusai visi jau stebisi, kaip omnitel pigiausiai pasaulyje siulo paslaugas o nesupranta, kad tai tik naujiems klientams ir apmoka senu klientu saskaita http://vileika.blog.ru/95377491.html

as tai jauciu skambinsiu ir prasysiu kad man pakeistu plana is to asmeninio  doh.gif , nes moku tiek pat abonentini, o jokiu nuolaidu ir kai baigiasi tos nemokamos 2 valandos, tai jau uzsidirba, saskaitos po 100 litu eina...  verysad.gif


Taip, reikia bandyti išsimušti. Kiek galime apmokėti naujų klientų saskaitas? Naujiems nusimauna kelnias, o seniems tik didina visokius mokesčius. Man tai nervai nelaiko (liko dar 6 menesiai sutarties)
Atsakyti
QUOTE(TomasKirdeikis @ 2010 08 16, 19:04)
Taip, reikia bandyti išsimušti. Kiek galime apmokėti naujų klientų saskaitas? Naujiems nusimauna kelnias, o seniems tik didina visokius mokesčius. Man tai nervai nelaiko (liko dar 6 menesiai sutarties)

omnitel yra sukčių kontora smile.gif
jau vien tas faktas, kad perviliojamiems (naujiems) klientams siūlomi specialūs planai, kurie NESKELBIAMI VIEŠAI, daug ką pasako apie jų darbo metodus...

viešai skelbiami išvis prasti pasiūlymai (internetą reik pirkti papildomai), nors
garsiai rėkiama apie 60 proc. nuolaidas. Nubrauktų kainų išvis nebuvo, jos išgalvotos

http://www.omnitel.l...telefonai/46089

mes džaugiamės nuo jų pernai pabėgę ir neketinam grįšti, nors keletą kartų skambino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2010 08 16, 18:28)
omnitel yra sukčių kontora smile.gif
jau vien tas faktas, kad perviliojamiems (naujiems) klientams siūlomi specialūs planai, kurie NESKELBIAMI VIEŠAI, daug ką pasako apie jų darbo metodus...

viešai skelbiami išvis prasti pasiūlymai (internetą reik pirkti papildomai), nors
garsiai rėkiama apie 60 proc. nuolaidas.  Nubrauktų kainų išvis nebuvo, jos išgalvotos

http://www.omnitel.l...telefonai/46089

mes džaugiamės nuo jų pernai pabėgę ir neketinam grįšti, nors keletą kartų skambino doh.gif

Butent, niekad nerodo visu pasiulymu. Irgi atsibodo asmeninis planas, salone siulo ne ka geresnius planus. Kuomet pasakius, kad pasiulymai netenkina ir turiu geresnius variantus kituose tinkluose, atsirado planas uz25lt. su 11h i visus tinklus.
Atsakyti
Man irgi panaši situacija buvo, omnitel abonentė buvau 7 metus, kadangi nieko nebesiūlė, o tik kainas kėlė, pabėgom į Tele 2. Po metų laiko sulaukiau pasiūlymo iš Omnitel su puikiausiomi sąlygomis, telefono aparatui nuolaida, dešimt valandų pokalbių, o abonentinis 29 litai ir dar netesybas sumokėjo apie 250. Dabar baigiasi sutartis lapkritį, tai turbūt reiks bėgti, nes nieko nesiūlys sad.gif
Atsakyti
Apie Omnitel. Nusipirkus ezio kortele neimanoma jos aktyvuoti.
Atsakyti
Aš pykstu ant TELE2. Esu jų klientė 10 metų. Baigiasi mano sutartis. Pokalbius pasiūlė pigius, bet aš paprašiau nuolaidos telefonui. Ir ka pareiškė, kad arba pigūs pokalbiai arba telefonas pigiai. Bitė siūlo geresnes sąlygas pokalbiam, bet telefona tokia pat kaina. Omnitelis siulo, tokius pat pokalbius, o telefoną duoda nemokamai. Bet pasiskaičiau jūsų ir bijau dabar į Omnitelį pereit. Visos jį taip peikiat.
O Tele2 visiškai nevertina savo senųjų klientų.
Atsakyti
QUOTE(Carisma @ 2010 08 24, 10:23)
.
O Tele2 visiškai nevertina savo senųjų klientų.


Nezinau kaip ten tas Tele2, bet Omnitelio geriau vengti. Vargstu kiek su ju Omniconnectu, tiek su ju bajeriais gaunant telefono saskaitas ir aplamai, ten pasaulio bambos susirinke ir spjaudo ant zmoniu it is seimo.
Atsakyti
QUOTE(Carisma @ 2010 08 24, 09:23)
Aš pykstu ant TELE2. Esu jų klientė 10 metų. Baigiasi mano sutartis. Pokalbius pasiūlė pigius, bet aš paprašiau nuolaidos telefonui. Ir ka pareiškė, kad arba pigūs pokalbiai arba telefonas pigiai. Bitė siūlo geresnes sąlygas pokalbiam, bet telefona tokia pat kaina. Omnitelis siulo, tokius pat pokalbius, o telefoną duoda nemokamai. Bet pasiskaičiau jūsų ir bijau dabar į Omnitelį pereit. Visos jį taip peikiat.
O Tele2 visiškai nevertina savo senųjų klientų.


man su omnitel viskas tvarkoj, tik irgi noreciau didesnio lojalumo kaip sena klijente, kad ne standartinius planus siulytu ir dar prastesniu nei naujiems klijentams smile.gif
Del asmeninio plano pykau, dabar jau dziaugiuosi, noreciau imti telefona nekeisdama turimo plano, bet to padaryti negaliu, nebent telefona be nuolaidos...
Siaip jei nebutu sentimentu savo operatoriui, tia vaiksciociau pas pora metu is vieno pas kita
Atsakyti
As pries du metus is Bites perejau i Omnitel ir labai dziaugiuosi. Dabar dar ir tretiem metam prasitesiau
Atsakyti