Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes jau n metu naudojames Bite ir aplamai esame patenkinti, tik mobilaus interneto vodafone kokybe - tai nieko gero...Ir mokam 100lt per menesi! doh.gif
Atsakyti
Esu Teledemoje ir labai patenkinta thumbup.gif

Prieš tai kariavau su omniteliu schmoll.gif
Atsakyti
Dėl kortelės dublikato aš žinau - mano atveju niekaip negalėjau važiuoti pasikeisti kortelės į saloną, tai patiko, kad telemaxima lanksčiai pažiūrėjo ir padėjo smile.gif kreipkis ir tu, manau, visos problemos išsprendžiamos smile.gif O dėl Senukų - mačiau, kad tinklalapyje yra jų sąrašas, t.y. ne visuose, o pagrindiniuose galima nusipikrti papildymų. Bet dabar dar geriau - jau ir visuose spaudos kioskuose parduoda thumbup.gif
Atsakyti
O aš Jūsų norėjau pklausti, gal kas žinote, mama spalio menesį pasirašė sutartį su Omnitel, bet telefono jokio neėmė. Žinoma, vyresnis žmogus, tai apkvailino doh.gif Atseit sutartis metams, bet jeigu ji neėmė jokio tel., tai ar yra koki įsipareigojimai? pasiūlaiu mamai nutraukti sutartį. kada paklausiau konsultantų, tai jie taip pasakė, tai kainuoja 60 Lt.,bet dabar galvoju, gal ir tų 60 Lt. nereikia mokėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdene @ 2010 07 02, 15:59)
O aš Jūsų norėjau pklausti, gal kas žinote, mama spalio menesį pasirašė sutartį su Omnitel, bet telefono jokio neėmė. Žinoma, vyresnis žmogus, tai apkvailino  doh.gif  Atseit sutartis metams, bet jeigu ji neėmė jokio tel., tai ar yra koki įsipareigojimai? pasiūlaiu mamai nutraukti sutartį. kada paklausiau konsultantų, tai jie taip pasakė, tai kainuoja 60 Lt.,bet dabar galvoju, gal ir tų 60 Lt. nereikia mokėti smile.gif


Jei pasirašydama sutartį gavo palankesnę minutės kainą, tai turi išbūti iki sutarties galo arba mokėti netesybas.

Patys buvom su dviem numeriukais Omnitelyje gerokai daugiau nei 10 metų. Tačiau šiemet perėjom į Bitę... trūko kantrybė, nesiskaitymas su senais klientais. Prieš nutraukdami sutartį nuvykom į Omnitel saloną pasikalbėti, gal kokį bendrą sprendimą priimtume... dėja, vadybininkas pakišo sutratį su tipo geru pasiųlymu ir 24 mėn. sutartimi, jau tam laikui turėjom pasiūlyma be sutarties iš bitės už perpus pigesnėmis min. teko atvirai paklausti ar jie iš mūsų tyčiojasi?
Šiai dienai už vieną tel. nr. mokam (bitėje) apie 50 Lt, kai Omnitel tekdavo mokėti virš 100 Lt (čia verslo klientai)
Ryšys pakankamas, minučių tiek pat, o kaina perpus thumbup.gif

Buvom į tarpą paėmę tele 2 numeriuką (be sutarties) teko atsisakyti, net namuose nebuvo ryšio, pastoviai ateidavo žinutė, kad Jums skambino..., nors tel guli ant stalo. O kai kalbėdavau, garsas tarytum per trilitrinį stiklainį...
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 07 02, 15:45)
Jei pasirašydama sutartį gavo palankesnę minutės kainą, tai turi išbūti iki sutarties galo arba mokėti netesybas.

Patys buvom su dviem numeriukais Omnitelyje gerokai daugiau nei 10 metų. Tačiau šiemet perėjom į Bitę... trūko kantrybė, nesiskaitymas su senais klientais. Prieš nutraukdami sutartį nuvykom į Omnitel saloną pasikalbėti, gal kokį bendrą sprendimą priimtume... dėja, vadybininkas pakišo sutratį su tipo geru pasiųlymu ir 24 mėn. sutartimi, jau tam laikui turėjom pasiūlyma be sutarties iš bitės už perpus pigesnėmis min. teko atvirai paklausti ar jie iš mūsų tyčiojasi?
Šiai dienai už vieną tel. nr. mokam (bitėje) apie 50 Lt, kai Omnitel tekdavo mokėti virš 100 Lt (čia verslo klientai)
Ryšys pakankamas, minučių tiek pat, o kaina perpus  thumbup.gif

Buvom į tarpą paėmę tele 2 numeriuką (be sutarties) teko atsisakyti, net namuose nebuvo ryšio, pastoviai ateidavo žinutė, kad Jums skambino..., nors tel guli ant stalo. O kai kalbėdavau, garsas tarytum per trilitrinį stiklainį...

Mūsų situacija taip pat labai panaši, tik planuojame pereiti į Tele2, nes Omnitel siūlo tą patį planą net su terminuota sutartimi, bet be tel. aparato, o kaip tik jau reikia keisti tel. tai norime greičiau išeiti. Bet pakalbėję Tele-2 salone supratome, kad negausime 60 Lt sutarties už netesybas, bus ŽYMIAI daugiau, nes jie sakė mėgsta pasakyti nedidelią sumą, o po to jau prirašo baudų ir turi mokėti. Prašiau, kad raštiškai parašytų sutarties netesybų sumą, tai nesutiko, reiškias bus daugiau. smile.gif
Atsakyti
Labukas,

Ilindau i sia tema, nes noreciau papasakoti apie Omniteli. Tiksliau apie jo siuloma nuostabuji, sparciausia ir kokybiskiausia mobiluji interneta Omni Connect. Kazkoks kosmaras ne sparta. Sutarti pasirasiau 36 men. pasiemiau akcijini kompa (kuris uzsivoze po metu) Bandziau kreiptis del garantinio..Nes kvaisa nepastebejau, jog tipo tokio as neturiu. yra garantinis, bet pasirodo jis ne kompui o modemui, tik surasyta viskas i viena lapa. Na zodziu jie paaiskinom, kad garantinio nebera ir eiktu... Na bet cia tik smulkmena, pagrindinis musu gincas yra mobilaus rysio sparta ir jo kokybe. Tiksliau visiskas jo nebuvomas. Is pradziu gal dar galima buvo naudotis, bet paskutini pusmeti sparta nuline. Jau 4 men. kaip beldziu i vienas, kitas duris ir niekas nieko nedaro, tik gazdina netesybomis frusty.gif. Nors sutartyje yra punktas, kuris man leidzia nutraukti sutarti nesilaikant minimalaus sutarties termino esant esminiam sutarties nesilaikymui, t.y., jei omnitelis neaprupina rysio kokybe. Na, visa tai formalumai.
Jie man pasiule viena vienintele iseiti. Pasistatyti antena. Tiksliau pasirasyti su jais antenos panaudos sutarti 2 metams mokant 69 Lt.men.Ar ne apsurdas? Jie nesugeba aprupinti rysio kokybe ir vercia abonenta pasirupinti tuo paciam ir savo saskaita. Be to, na na na man ta antena dviems metams, kai sutarties internetui beliko 7 men.??? Jokios logikos. fool.gif
Dabar esu pamastymuose kur kreiptis ar dar per vartotoju teises ar issyk i advokatus ir i teisma ?
Gal kuri yra susidurusi su tokio tipo problema ir kaip su ja kariavo??? Na zinote, moketi virs 100 Lt /men. uz nieka doh.gif
Dar bajeris, po visu mano kelioniu ir rastu pas juos, jie man atsiunte rasta, kad jie man apribos paslaugas ( na, jau 2 men. nemoku uz paslaugas, nes ju ir negaunu, oficialiai i juos kreipiausi.....) Klausimas, kokias jie man paslaugas apribos? tokias kuriu as ir taip negaunu???? umn.gif
Atsakyti
pasirašyti 3 metų sutartį yra didelė rizika:) ypač nežinant, ką gausi. Man daug metų skabina visokie mobilaus interneto siūlytojai, bet nesileidžiu į jokius kvailus veiksmus.

Bet Bite laaabai atkakli. tai po jų įtikinėjimų tai sutarėm, kad duoda savaitgaliui pabandymui mobilų internetą. pasiėmiau, nuvažiavau į kaimą, pasijungiau ir pamačiau, koks š... greičio nerasta:) paskui kitoj vietoje pasijungiau - panaši situacija.

tai po dviejų dienų nuvežiau jiems viską ir atidaviau su linkėjimais smile.gif manau, suprato.
o omnis tą žino ir neduoda net bandyti, nes visi patys pajus, kokį šlamštą kiša.

siūlau kreiptis į RRT dėl nevykdomų sąlygų
Atsakyti
Sveiki,
mano nuotykiai su rysiais tai tokie: su omniteliu gal 15 metu, tada jie sugebejo man tarifa nepranese padaryti 0,29 ct (kosmaras, tokio niekur nera), cia geram, senam klientui, kuris kainomis nesidomi, todel ir mokek, kad nesidomi. Pasiule tele2 juokingas kainas, perejau, moku po 4 Lt kalbu tiek pat, nes dave kelis Nr nemokamus, man ir uztenka, bet....... snd graiustinis IR SEDZIU BE RYSIO, tele2 nera smile.gif, Omnitelis siule neiseiti, kaip cia taip senas klientas bega.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaraseles @ 2010 07 23, 16:34)
Sveiki,
mano nuotykiai su rysiais tai tokie: su omniteliu gal 15 metu, tada jie sugebejo man tarifa nepranese padaryti 0,29 ct (kosmaras, tokio niekur nera), cia geram, senam klientui, kuris kainomis nesidomi, todel ir mokek, kad nesidomi. Pasiule tele2 juokingas kainas, perejau, moku po 4 Lt kalbu tiek pat, nes dave kelis Nr nemokamus, man ir uztenka, bet....... snd graiustinis IR SEDZIU BE RYSIO, tele2 nera smile.gif, Omnitelis siule neiseiti, kaip cia taip senas klientas bega.... smile.gif


visiskai pritariu drinks_cheers.gif mes taip pat labai ilgai su 3 numeriais sedejom Omnitelyje, po to kai vienasaliskai pakeite sutartys ir pradejau gauti nezemiskas saskaitas doh.gif isejau thumbup.gif nareikejo uz viena numeri sumoketi netesybas, bet paskaiciavau ir nutariau - geriau sumokesiu netesybas negu mokesiu dar metus nezinia uz ka... blink.gif dabar sedziu Tele2, turiu 4 numerius, moku pagal planus MINI po 4 lt, + dar kiek prakalbu, bet per visus metus nesu sumokejusi uz 4 numerius daugiau 60 Lt thumbup.gif lotuliukas.gif kur Omnitelyje uz viena beveik tiek buvau mokejusi doh.gif kai Omnitelis suzinojo kad iseinu tai pradejo "vylioti" visokiom akcijom ir geriais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet as taip ir pasakiau - anksciau reikejo susigrebti, o dabar iseinu dar ir is principo !!!! thumbup.gif nekiek nesigailiu, tik va del rysio kokybes tai taip - Griaustinis ir rysio Tele2 nerasta... doh.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikos.. pati kokius 10 metų buvau Bitėje, lojali klijentė, laikui bėgant išsiauginau 3 numerius šeimos nariams...

kažkaip blogumų nebuvo kol nepersikrauščiau į Minties gatvę (Vilniuje) atsikrausčiau balandį.. o bute ryšio 0... visą šiltajį sezoną laksčiau į balkoną doh.gif lotuliukas.gif kalbėti.. bet vėstant orams pradėjau trumpint pokalbius. biggrin.gif pasidarė nemandagu.. nu suprantat lapkričio vėlų vakarą stovėt balkone nelabai norisi doh.gif ..

kaip tik gruodžiui baiginėjosi sutartis..

Minsko IKI yra visų trijų (Omnitelio, Tele 2 ir Bitės) kioskeliai.. perėjau visur, tele2 pasiūlymas buvo geriausias, plius telefonai ir dar 2 numeriai -nemokamai tarpusavyje (viso 5).. man buvo puiku! bet bijojau ry6io problem7. surizikavau. jau greit 2 metai, kai už 5 numerius per mėnesį sumoku plius minus 100 Lt (iš asmeninio numerio kalbu labai daug).. O bitėje už 3 numerius be 150 retai išsisukdavau..

ryšio kokybė tenkina, visus Lietuvos kampus tenka aplankyti, iš visur prisiskambinu (kol kas)..

nusiskundimų neturiu, o svarbiausiai mano bute "Traukia"..

baigsis 2 metų sutartis, matysim ar ką gero pasiūlys..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaxa: 24 liepos 2010 - 20:36
o pas mane namie Kauno mieste, daugiauaksty4 aukšte Omnitel ryšio nėra doh.gif , o Bites ir Tele2 - puikus ryšys biggrin.gif
Atsakyti