Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žvynelinė 10
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ausrele G.
Laba diena,Kartalino Lietuvoje per vaistines neplatina,mano nuomone
bijo konkurencijos ,už tai siūlo visokius,kad ir neveiklius vaistus nes sudarę sutartis su užsienio firmom iš kurių gauna didelius pinigus.Aš kalbu iš patirties,nes labai daug išbandžiau.pvz:Daivobet,daivonex,psoriatena,psorkam,skin kap ir kitokių aibę,jau net pavadinimų neprisimenu.Tie visi tepalai padėdavo 4d.,tuomet liepdavo kaitalioti,o galutiniame rezultate jokios naudos.Nes jei tik nepatepi savaitę viskas vel išlenda.Šiuo metu Kartalino sunaudojau 6 tiubeles po 100ml.,bet pas mane buvo 80% kuno padengto žvinais.Tepiau kiekvieną dieną,kas trečią išsimaudydavau.Rūbų kai išsitepus tepalu gerų nesidėdavau.Daugiausiai stengdavausi vakare,nes tas tepalas rudos spalvos nuo dervos truputi smirda, bet pakenčiamai.Svarbu tai.kad trečioje dienoje jau pamačiau pokyčius,o kitus tepant kelias savaites jokio rezultato,arba labai nežymus.Pas ką nedaug ant kuno,tai bus nedideles išlaidos.Aš jau 2 mėnesius netepu ir neatsinaujina.Mažėja ir vos matosi dėmelės nesuprasi kas čia buvo .
TomaKa
Sveikos,
yra gerų patarimų žvynelinės tema Maria Treben knygoje "Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės". Tik aišku reikia stiprios valios norint pagal jos receptus pasveikti 4u.gif
p.s.kas neturit knygos galit man parašyti į a.ž. savo emailą, tai galiu nuskanuoti tuos lapus ir atsiųsti.
Agnė/Ramutė
Turiu knygą, fainuolė ta M. Trebien. Bet iš esmės reikia sveikai gyventi, o gyvenimo būdą pakeisti sunku... Tai ir ieško žmonės stebuklingo vaisto, kurio vieno nėra ir būti negali.
Mano vyrui būklę gerina vitaminas D3. Pasakojau anksčiau, išbandėm, dabar rudenį blogiau tai ir vėl geria. Vis seku naujienas apie D. Naujojoje Zelandijoje bus atliekamas tyrimas su savanoriais kad patikrintų tą poveikį
http://www.vitamindcouncil.org/vitamin-d-t...asis-sufferers/
DOLRIN
QUOTE(Female @ 2012 09 09, 16:54)
o kartalina galima galvos odai naudot? labai riebus?
*

Apie siuos vaistus nieko nezinau,bet as naudojau tirpala kuri israse odos daktare ELOCON,mano galva visa buvo net zaizdom nuejus,ir sis tirpalas man labai greitai isgyde tas zaizdas,bijau ka ir sakyti kolkas galva svari,ir bijau,kad tik netsinaujintu
DOLRIN
QUOTE(Laukine25 @ 2012 04 10, 17:12)
Sena tema
Papildyta:
Sveikos,
mano brolis jau daug metų turi galvoje žvynelinę. Labai pergyvena ir kompleksuoja dėl to. Jam labai padėdavo vaistai Daivonex, o dabar sužinojo, kad lyg jie nebebus gaminami? Brolis visiškai nusivylęs.. Gal kuri turite daugiau informacijos apie tai? gal žinote koks tiktų pakaitalas šiems vaistams, kad sudėtis būtų ta pati? Bet koks patarimas labai labai praverstų.. Ačiū. 4u.gif
*

Man padejo elocon tirpalas,kitokio nebandzius
lensa
sveiki 4u.gif ,
O man per pastaruosius 8 metus geriausiai padėjo saulė ir http://psoriasis.ucoz.com/shop/1/desc/thai...kite-zvynelines
aš taip pat su reklama neturiu nieko bendro, tiesiog man be visa ko beria plėmeliais visą veidą, ausis kaklą, ko drabužiais a nei plaukais taip lengvai nepaslėpsi, tai kasdien po du kartus tepu šiais tepaliukais, suveikia per 24 val.,tačiau trūkumas tas kad nustojus viskas vel atsinaujina schmoll.gif

Bandžiau kaip daugelis Tulčinos metodus (ištvėriau 4 mėn.tačiau dar tik pablogėjo), badą, žarnyno valymus jau nekalbu apie arbatas ir tepalus...

Tai šiai dienai įsigijau prietaisą http://www.favoriteplus.com/dermahealer-uv...ligo-eczema.php
kai išbandysiu, butinai papasakosiu. O gal kas bandėte? gal galėtumėte papasakoti kaip teisingai jį vartoti? pati eisiu pas daktare konsultuotis dėl jo naudojimo unsure.gif

O tą Kertalino tepalą butinai pabandysiu, lb gerai čia apie jį visi šneka thumbup.gif
rasmusiukas
sveiki smile.gif
zvyneline sergu jau 13metu. prasidejo ji man 10metu, kai lankydama sportinius sokius,prasidejo visi konkursai,stresai ir t.t. 8metus kol labai buvo daug streso buvo didelis paumejimas,galva visa buvo nuseta zvynais,kojos,uz ausu,ant koju, ant pilvo,ausyse...kvarcines lempos,paskui soliariumas pagelbejo sumazinti paumejima. maudziausi suriame vandenyje,saule zinoma labai padeda, zinoma maziau streso. siuo metu esu apsigydziusi sia liga,like vienas kaip vadinu "budinti" ant pilvo, galvoje keletas ir kartais atsiranda uz ausu. bet kai tik atsiranda greit isnaikinu,labai padeda vaistas dermovate
toosandra
Lyg ir pardavineja LT, nors nebandziau

kartalin
*jolantab*
Galvos psoriazę išsigydžiusio žmogaus patarta pradėjau naudoti šampūną su beržu degutu. Pirkau Eurokos`e, apie 10 Lt. Sakė plauti apie mėnesį vien šiuo šampūnu ir liga pradingsta. bigsmile.gif Paskui vėl galima grįžti prie įprastai naudojamų priemonių, profilaktiškai plaunant šampūnu su beržu degutu. Šiandien pirmą kartą ploviau, visai nieko kvepia ir niežulys dingo ax.gif . Žiūrėsim, kas bus toliau...
Nes jau tiek visko išbandyta, o niekas nepadeda verysad.gif
rasmusiukas
QUOTE(*jolantab* @ 2012 10 15, 21:56)
Galvos psoriazę išsigydžiusio žmogaus patarta pradėjau naudoti šampūną su beržu degutu. Pirkau Eurokos`e, apie 10 Lt. Sakė plauti apie mėnesį vien šiuo šampūnu ir liga pradingsta.  bigsmile.gif Paskui vėl galima grįžti prie įprastai naudojamų priemonių, profilaktiškai plaunant šampūnu su beržu degutu. Šiandien pirmą kartą ploviau, visai nieko kvepia ir niežulys dingo  ax.gif . Žiūrėsim, kas bus toliau...
Nes jau tiek visko išbandyta, o niekas nepadeda  verysad.gif
*

Pas mane daugiausia galvoje ir yra...reiks pabandyti.dekui uz pasidalijima informacija
*magnifique*
sakykit, kas jau daug metu turit zvyneline galvoje, kokia jusu plauku bukle? pas mane jau taip buvo plaukai silpni, o dabar jie isvis slenka ir visi permatomi pasidare.... ka daryti? uztenka tik paziureti i plaukus ir imu stresuoti...nepadejo nei sampunai su degutu, nei dermovite. Gydytoja israse Basalio krema, bet kad ir is jo jokios naudos..... schmoll.gif
Chansse

! 
Žinutė redaguota moderatoriaus: vaistų pardavimas/dovanojimas/mainai ir pan. forume griežtai draudžiami.
Chansse
Jei kam reikia Kartalin tepalo, rasykit i a.z 4u.gif
zinau kur pigiai gauti.
tkom19
QUOTE(invazy @ 2012 05 04, 10:32)
Sveikos smile.gif
žinau ne viena zmogu, kuris issigyde zvyneline, po 20 metu pagaliau vėl gali dziaugtis gyvenimu...
Pačiai ne zvyneline buvo , bet pastoviai berdavo, niezedavo atitinkamas vietas (ypatingai pilva), kasantis uzsidedavo sasai, nes susidarydavo slapi spuogeliai,, israsytais tepalais issigyddavau iki kito karto,, pati ejau pas alergologus, bet sie nieko nerado, sake kad problema organizme smile.gif
Laimei, darbar tokiu problemu, ir zinau produktus, kurie gali padet sergantiesiems smile.gif)) jei kam idomu butu prasom rašykit, galesiu suteikti papildomos informacijos... Visada malonu padet kitiems wink.gif
*

laba, tai gal papasakosi kaip tas ne vienas asmuo issigyde ta nelemta liga?
tkom19
QUOTE(tkom19 @ 2012 11 05, 19:01)
laba, tai gal papasakosi kaip tas ne vienas asmuo issigyde ta nelemta liga?
*

gal yra daugiau isbadziusiu situos prieparatus Thai Herbal Remedy, keleta radau bet nekokie atsiliepimai.
Ingoša
Apie Kartalinąm jau buvau susigudnžiusi dėl jo, bet paklausiau šiandien pas. gyd., papasakojo, jog atėjo neseniai vyriškia, kuris juo tepėsi, pagerėo, o dabar labai žymiai pablogėko, ir jau jokie vaistai nepadeda doh.gif kažkaip atšoko fantazija cool.gif
*jolantab*
QUOTE(Ingoša @ 2012 11 06, 16:07)
Apie Kartalinąm jau buvau susigudnžiusi dėl jo, bet paklausiau šiandien pas. gyd., papasakojo, jog atėjo neseniai vyriškia, kuris juo tepėsi, pagerėo, o dabar labai žymiai pablogėko, ir jau jokie vaistai nepadeda doh.gif kažkaip atšoko fantazija cool.gif
*

Nemanau, kad reikėtų vadovautis vienu atveju. Juo labiau, kad jis sudarytas iš natūralių medžiagų. Gal taip sutapo?
O kokią alternatyvą pasiūlė gydytoją? Elocon, Daivobet, Daivonex... doh.gif juk visi hormoniniai doh.gif
*magnifique*
O kokią alternatyvą pasiūlė gydytoją? Elocon, Daivobet, Daivonex... doh.gif juk visi hormoniniai doh.gif
*

[/quote]
ir man ne vieni nepadeda galvai visiskai, dar pazastyse yra mazi plemeliai, tai pagereja, bet galvai niekas nepadeda schmoll.gif
Ingoša
Tam konkrečiam vyriškiui, sakė jau nieks dabar nepadeda, nežinau doh.gif smile.gif
Hennessy
Jeigu skaitote rusiškai, tai pasiskaitykite atsiliepimus kartalino gamintojų tinklapyje. Aš prieš porą mėnesių norėjau paprašyti giminaičių, kad iš Rusijos pigiau atvežtų, bet pasiskaičiau ir persigalvojau (bent jau kol kas). Atsiliepimai labai skirtingi - kažkam puikiausiai tiko, kažkam visiškai ne, kažkam net pablogėjo. Tad labai priklauso nuo organizmo, tikrai 100% visiems nepadeda. Taip pat labai gerus žodžius ten išskaičiau, jog visgi jo poveikis labai priklauso ir nuo dietos - reikia susilaikyti nuo alkoholio, nesveiko maisto ir t.t. Aš kadangi dar nepribrendau tokiam žingsniui, tai ir pinigų į balą kol kas nusprendžiau nemesti.

O aš noriu paklausti - kažkurioje ansktesnėje temoje skaičiau, kad kai kurios praktikavo gryno solidolo tepimą rolleyes.gif Ar kas nors dar bandė, ar padeda? biggrin.gif
broma
pries daug metu dar nebuvo tiek informacijos apie sia liga,as viena diena tepiau su actu 9 procentu,kita diena boro vazelinu po mienesio dingo .gemes buvo dideles raudonos,zvynelius nulupdavau ir acto doh.gif
Arietė
laba 4u.gif
Ateinu ir as i si skyreli unsure.gif ne del saves, o del MB.
Pries mazdaug pora saviciu jis nusimaude duse ir isejes sluostesi-pamaciau, kad pilvas isbertas unsure.gif na tokiom mazom raudonom demelem-jis kaip tik buvo pas tevus isvaziaves. Kazkaip nieko blogo neitareme. Ir va praejus porai savaiciu, vel pas tiuos tevus nuavaziuoja, grizta, nusimaudo ir isejes is duso rodo, kad vel yra tie paraudimai. Bet svarbiausia, kad jie yra ant pilvo, krutines, sonu (viena ant rankos radau, daugiau ligtais niekur). Sikarta jos didesnes ir jau neisnyko, pagal isvaizda atrodo, kaip zvyneline, tik ka tik prasidejusi. Jo seimoje berods nieks neserga (bent jau taip, kad matytusi ir kad zinotume). Man tik keista, kad toks sutapimas, kad ta liga atsirado nuvaziavus pas tevus. g.gif
Sakykit nuo ko pradeti tyrimus? patarkit, nes manau, kad reikia gydyti ir ieskoti "galu" kol dar tik pati pradzia. anksciau nieko nebuvo, jokiu ligos pozymiu schmoll.gif tiesa, jis siemet visus vasaros ir pavasario menesius gyveno ir dirbo Italijoj g.gif savaitej karta eidavo degintis prie baseino g.gif
gal tai turi kokios itakos? nieko apie sai liga nezinau, yapc nuo ko pradeti tyrimus-labai dekoju visiems kas atsakys..

O labiausiai pergyvenu, kad sia liga gali paveldeti ir trys mano vaikuciai verysad.gif verysad.gif verysad.gif
rasmusiukas
QUOTE(Arietė @ 2012 11 11, 20:57)
laba  4u.gif
Ateinu ir as i si skyreli  unsure.gif  ne del saves, o del MB.
Pries mazdaug pora saviciu jis nusimaude duse ir isejes sluostesi-pamaciau, kad pilvas isbertas  unsure.gif  na tokiom mazom raudonom demelem-jis kaip tik buvo pas tevus isvaziaves. Kazkaip nieko blogo neitareme. Ir va praejus porai savaiciu, vel pas tiuos tevus nuavaziuoja, grizta, nusimaudo ir isejes is duso rodo, kad vel yra tie paraudimai. Bet svarbiausia, kad jie yra ant pilvo, krutines, sonu (viena ant rankos radau, daugiau ligtais niekur). Sikarta jos didesnes ir jau neisnyko, pagal isvaizda atrodo, kaip zvyneline, tik ka tik prasidejusi. Jo seimoje berods nieks neserga (bent jau taip, kad matytusi ir kad zinotume). Man tik keista, kad toks sutapimas, kad ta liga atsirado nuvaziavus pas tevus.  g.gif
Sakykit nuo ko pradeti tyrimus? patarkit, nes manau, kad reikia gydyti ir ieskoti "galu" kol dar tik pati pradzia. anksciau nieko nebuvo, jokiu ligos pozymiu  schmoll.gif  tiesa, jis siemet visus vasaros ir pavasario menesius gyveno ir dirbo Italijoj  g.gif  savaitej karta eidavo degintis prie baseino  g.gif 
gal tai turi kokios itakos? nieko apie sai liga nezinau, yapc nuo ko pradeti tyrimus-labai dekoju visiems kas atsakys..

O labiausiai pergyvenu, kad sia liga gali paveldeti ir trys mano vaikuciai  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

galit cia truputi pasiskaityti
Hennessy
laba  4u.gif
Pries mazdaug pora saviciu jis nusimaude duse ir isejes sluostesi-pamaciau, kad pilvas isbertas  unsure.gif  na tokiom mazom raudonom demelem-jis kaip tik buvo pas tevus isvaziaves. Kazkaip nieko blogo neitareme. Ir va praejus porai savaiciu, vel pas tiuos tevus nuavaziuoja, grizta, nusimaudo ir isejes is duso rodo, kad vel yra tie paraudimai. Bet svarbiausia, kad jie yra ant pilvo, krutines, sonu (viena ant rankos radau, daugiau ligtais niekur). Sikarta jos didesnes ir jau neisnyko, pagal isvaizda atrodo, kaip zvyneline, tik ka tik prasidejusi. Jo seimoje berods nieks neserga (bent jau taip, kad matytusi ir kad zinotume). Man tik keista, kad toks sutapimas, kad ta liga atsirado nuvaziavus pas tevus.  g.gif
Sakykit nuo ko pradeti tyrimus? patarkit, nes manau, kad reikia gydyti ir ieskoti "galu" kol dar tik pati pradzia. anksciau nieko nebuvo, jokiu ligos pozymiu  schmoll.gif  tiesa, jis siemet visus vasaros ir pavasario menesius gyveno ir dirbo Italijoj  g.gif  savaitej karta eidavo degintis prie baseino  g.gif 

O labiausiai pergyvenu, kad sia liga gali paveldeti ir trys mano vaikuciai  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

Pradžiai reikėtų pas dermatologą nueiti, jis pažiūrėjęs daugiau gali pasakyti, negu mes čia forume 4u.gif Gal tai visai ne žvynelinė, gal dilgelinė ar kokia alerginė reakcija ar dar kažkas kito 4u.gif Jeigu jam neniežti, tai gal ir ne psoriazė čia visai g.gif

Iš savo pusės galiu pasakyti, kad man šita liga pasireiškė būtent po darbo užsienyje ax.gif Kitoks klimatas, sunkus darbas, nesveika mytyba ir t.t. - matyt, organizmas nusilpo ir išlindo šita bjaurybė...

Arietė
Ačiū merginos, kas atsiliepėt rolleyes.gif

Pradėjo pora vieteliu jam niezeti, bet zinoma, as irgi negydytoja g.gif
Kad pas dermatologa reikia, tai suprantu, bet kad musu mieste tokia nelabai vykusi g.gif kokiu tyrimu reikia prasyti ir klausti g.gif jei tik paskirs is lempos kokio tepalo-irgi gali nebuti naudos g.gif

jis pries tai dirbo Olandijoj-nieko nebuvo, o stai po Italijos islindo, na kaip islindo-jau pora menesiu praejo kaip grizes, zinot namai, mano nestuke.gif ir gimdymas dvynuku, nauji namai, nes as spejau persikelti kol jis dirbo. aisku ir maistas pasikeite, ten valge viena, cia - kita g.gif stresas del darbo, nes reikejo priimti sprendimus ka daryti, vaziuoti kur ar likti namuose g.gif be to pastebejau, kad jam grizus eme slinkti jam plaukai g.gif

na, bet vistiek aciu, kad patarete, o straipsni skaitysiu butinai, nors ir taip jau skaiciau ir domejausi 4u.gif
kaisa
QUOTE(Voriux @ 2012 07 24, 16:50)
Šiaip atradimas MG217 tepalo, pas mus mačiau puslapy kažkokiam lietuviškam jis 85 lt kainuoja, aš iš JAV amazon.com per tarpininkę siunčiuosi,tai už 2 vnt apie 85 lt gaunasi,dvigubai pigiau.

labas smile.gif
drinks_cheers.gif šitas daiktas stebuklingai padeda. Bėda tik kad jis gaminamas tik JAV. Mes per pažįstamus iš JAV pirkdavom, o dabar pirkau e-bay. kažkada MB visai buvo be bėrimų po gydymo tuo MG217. O vėliau efektas sumažėjo, bet bent jau niežulį nuima ir drėkina super.Įdomu kaip dabar bus po pertraukos vėl pavartojus g.gif
Mijja
laba  4u.gif
*

Aš esu šviežia šios ligos atstovė - bėrimas prasidėjo maždaug prieš mėn. Pradžioj buvo keliso vietos kaip musyčių įkasta, bėrimo daugėjo ir jau po maždaug 10 dienų jų buvo visur verysad.gif Tad gal jūsų vyrui ne žvynelinė, jeigu pirmieji spuogai išnyko g.gif
Man ją išprovokavo gripas ir nuovargis sergant vaikams Dabar kūnas jau nusėtas plėmais verysad.gif Daivobet tūbelė jau suvartota, jis man padėjo, bent jau naujų neatsirasdavo. O išrašo jį tik kartą į mėn. tad skyrė deguto . Kvapas doh.gif visi namai kaip rūkykla. Pasitepiau kartą ir užteko. Dabar geriu arbatą nuo žvynelinės, žiūriu ką valgau, ilsiuosi kiek galiu, drėkinu kūną, laukiu "algos" ir bandysiu Kartaliną . Prarast neturiu ką, nes atrodau baisiai verysad.gif
Hennessy
QUOTE(Mijja @ 2012 11 12, 16:06)
Aš esu šviežia šios ligos atstovė - bėrimas prasidėjo maždaug prieš mėn. Pradžioj buvo keliso vietos kaip musyčių įkasta, bėrimo daugėjo ir jau po maždaug 10 dienų jų buvo visur  verysad.gif Tad gal jūsų vyrui ne žvynelinė, jeigu pirmieji spuogai išnyko  g.gif
Man ją išprovokavo gripas ir nuovargis sergant vaikams Dabar kūnas jau nusėtas plėmais  verysad.gif Daivobet tūbelė jau suvartota, jis man padėjo, bent jau naujų neatsirasdavo. O išrašo jį tik kartą į mėn. tad skyrė deguto . Kvapas  doh.gif visi namai kaip rūkykla. Pasitepiau kartą ir užteko. Dabar geriu arbatą nuo žvynelinės, žiūriu ką valgau, ilsiuosi kiek galiu, drėkinu kūną, laukiu "algos" ir bandysiu Kartaliną . Prarast neturiu ką, nes atrodau baisiai  verysad.gif
*

O kas per arbata? unsure.gif
Mijja
QUOTE(Hennessy @ 2012 11 12, 16:26)
O kas per arbata?  unsure.gif
*

Balvočiūtės arbata nr45. JI, pagal aprašymą, turėtų gerinti odos būklę, padėti sergant žvyneline
Arietė
Na ka, siandien MB buvo nuejes pas seimos gydytoja, si sako, kad vargiai ar tai zvyneline g.gif be to, vakar tokia pat maza demele pastebejau ir ant vyresnesniosios dukros kunelio, pries metus ir daugiau, kai tik emiau ja primaitinti jai buvo atopinis dermatitas prasidejes g.gif Paskui praejo kazkaip g.gif Toks jausmas, kad ir vyrui toks kaip dermatitas...tikiuos ryt dermatologe pasakys daugiau g.gif

kokiu tyrimu prasyti? na kad zinotume? kraujo ar yra kokiu specifiniu del zvynelines nustatymo? g.gif
dynamite
Senesnėse temose perskaičiau, kad kai kurios naudojo kremą Spenol ir jis labai padėjo odai. Gal kas nors jį dabar naudoja, ar patinka ir padeda?

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iš senos temos:
Merginos, gal norėtumėt pabandyti norvegišką kremuką Spenol. Mano vyras serga psoriaze. Ne kartą ir ligoninėj yra tekę gulėti, ir PUVA pastoviai gydydavosi. Dabar jo nuolatiniai palydovai daivonex, daivobet ir betnovate losjonas galvai.
Na o kai pradėjo dirbti Norvegijoj atsado kremą Spenol. Jis neriebus, gerai susigeria, bet labai gerai minkština odą. Tepliojasi jis šiuo kremu jau trečius metus ir nežinau ar šito kremo dėka ar ne, bet jam pasidarė geriau. O aš tuo kremuku pasigydžiau sau drermatitą.
Kremas neparfuuotas be dažančių medžiagų
Laura888
sveiki. smile.gif
Si tema man ir yra labai aktuoli, jau 12 metų sergu žvineline... Esu išbandžiusi begale tepalu, lankiausi pas daugeli gydytoju kol netyčia likimas mane nuvede pas viena odos gydytoją. Ji apžiūrėjus iškarto išrašė geli Uriage. Kadangi man liga pagrinde buvo galvoje, tai jis kaip sampunas man puikiai padejo, nebeliko nieko, visiskai panaikino viska, aisku kaina jo 50lt, bet jis to yra vertas... Ar ant kuno jis yra toks veiksmingas negaliu pasakyti reiktu jau atskirai isbandyti. Bet ka taip pat kamuoja galvos zonoje esantys žvynai tikrai rekomenduoju pameginti. smile.gif
rasmusiukas
QUOTE(Laura888 @ 2012 12 30, 00:07)
sveiki. smile.gif
Si tema man ir yra labai aktuoli, jau 12 metų sergu žvineline... Esu  išbandžiusi begale tepalu, lankiausi pas daugeli gydytoju kol netyčia likimas mane nuvede pas viena odos gydytoją. Ji apžiūrėjus iškarto išrašė geli Uriage. Kadangi man liga pagrinde buvo galvoje, tai jis kaip sampunas man puikiai padejo, nebeliko nieko, visiskai panaikino viska, aisku kaina jo 50lt, bet jis to yra vertas... Ar ant kuno jis yra toks veiksmingas negaliu pasakyti reiktu jau atskirai isbandyti. Bet ka taip pat kamuoja galvos zonoje esantys žvynai tikrai rekomenduoju pameginti.  smile.gif
*

pas mane pagrinde tik galvoje like...o jis yra receptinis? blush2.gif
Laura888
ne jis nera receptinis, yra didesnese vaistinese. Man seniau israsydavo tik vaistus tepalus jie man apmazindavo, bet tokio efekto kaip po sito gelio tikrai nebuvo.
Na zinoma gal kiekvienai odai yra skirtumas, bet tikrai verta pameginti.
Va jo tikslus pavadinimas smile.gif
http://www.labo-uriage.com/index.php?optio...8&Itemid=30
pelytexxl
Sveiki, noriu pasidalinti savo patirtimi apie sia liga....
Man ji pasireiske galvos srityje po to persoko prie ausu ir tose vietose labai progresavo... Ko tik Lietuvoje nebandeme ir kompensuojamus tepaliukus ir skysti... Nelabai kas padejo... Susitaikiau su ta mintim kad taip ir teks gyventi....
Persikeliau gyventi i United Kingdom.... Bandziau sampuna T - Gel... Nelabai koks poveikis... Ir tada viena bendradarbe sako: turiu namie tepaliuka, pabandyk ji panaudoti gal pades, nes sako mums kokios zaisdeles ar taip kas odai negerai pasitepi ir padeda... Sakau gerai pabandom vis tiek blogiau nebus.... Ir pasirodo man jau po pirmo antro tepimo buvo rezultatas.... Kadangi man jau buvo tiek iaugus ta zvyneline kad oda buvo ziuriai raudona ir jau zaizdos vos ne, niezedavo, pirstai nelysdavo is ten, o pleiskanu kalnas....... Tai po to tepaliuko man pradejo gyti, dingo raudonumas dingo visas pleiskanavimas, pasitepu per savaite 1 karta ir to uztenka.... Ir visi darbe pastebejo dideli pokyti, nes faktiskai is vis nebeliko... Pati dar vis netikiu kad taip gali buti...
Taigi tas tepaliukas vadinasi SINAFLAN!!!
Tai priesuzdegiminis antialerginis tepaliukas...
Bet nezinau ar teisybe, man sake kad sis tepaliukas Lietuvoje yra uzdraustas (nes sukelia vezi ar kazka panasaus), nebepardavineja jo... Latvijoje jo yra... Man kadangi jis padeda, tai paparasiau bendradarbiu per ju draugus man is Latvijos atsiunte.... Jei kas turit pazystamu pasibandykit... Tikrai manau padetu....
Laura888
man ir seniau rasydavo kompensuojamus vaistus tuos skystus bet man jie visai nepadejo tik apmazino, bet kai radau sampuna-geli uriage iskart dingo visos problemos, pas mane ir buvo pagrinde galvoje prie ausu, bet kai pradejau naudoti uriage jokiu problemu nebeliko, net pamirstu ta liga ; )
pelytexxl
QUOTE(Laura888 @ 2013 01 09, 19:54)
man ir seniau rasydavo kompensuojamus vaistus tuos skystus bet man jie visai nepadejo tik apmazino, bet kai radau sampuna-geli  uriage iskart dingo visos problemos, pas mane ir buvo pagrinde galvoje prie ausu, bet kai pradejau naudoti uriage jokiu problemu nebeliko, net pamirstu ta liga ; )
*

o man vat sampunai nepadejo, cia anglijoj irgi daug rusiu bandziau irgi kazkoks sampunas gelis 2 in 1 ir nelabai ka...
benux
sakykit, o ausų landose gali pasireikšti g.gif Man po trečio gimdymo praėjus beveik 3 mėn. išlindo, kaip įtariu, ši liga. Pirmiausiai ėmė susidaryti tokie kaip luobai pačiose ausyse, pradėjo kilti skausmingi vidiniai guziukai ausyse, net prisiliest neįmanoma unsure.gif Po to pastebėjau atsiradusį sausą nedidelį luobelį ant pilvo šono, kuris vis didėja, toks pats atsirado ir ant krūtinės, bei rankos žąsto unsure.gif Mama sirgo šia liga, jaučiu neaplenkė ir manęs verysad.gif
pelytexxl
QUOTE(benux @ 2013 01 10, 18:23)
sakykit, o ausų landose gali pasireikšti  g.gif Man po trečio gimdymo praėjus beveik 3 mėn. išlindo, kaip įtariu, ši liga. Pirmiausiai ėmė susidaryti tokie kaip luobai pačiose ausyse, pradėjo kilti skausmingi vidiniai guziukai ausyse, net prisiliest neįmanoma  unsure.gif Po to pastebėjau atsiradusį sausą nedidelį luobelį ant pilvo šono, kuris vis didėja, toks pats atsirado ir ant krūtinės, bei rankos žąsto unsure.gif Mama sirgo šia liga, jaučiu neaplenkė ir manęs  verysad.gif
*

na visko gali buti... siaip kad nebutu dvejoniu apsilankyk pas gydytoja nustatys diagnoze....
benux
Jau uzsiregistravau pas seimos gydytoja 21 dienai, bus aiskiau.
Bet kiek dabar skaitau, tai vis maziau abejoniu kyla, kad tai psoriaze unsure.gif Ranku pirstu sanarius skauda kartais taip, kad vos pajudinu...
Sakykit, o jei nustato liga, ar yra kokiu kompensuojamu vaistu g.gif
pelytexxl
QUOTE(benux @ 2013 01 10, 19:55)
Jau uzsiregistravau pas seimos gydytoja 21 dienai, bus aiskiau.
Bet kiek dabar skaitau, tai vis maziau abejoniu kyla, kad tai psoriaze  unsure.gif Ranku pirstu sanarius skauda kartais taip, kad vos pajudinu...
Sakykit, o jei nustato liga, ar yra kokiu kompensuojamu vaistu  g.gif
*

taip israso kompensuojamus vaistus... tepaliukai visokie yra....
Baltike
QUOTE(pelytexxl @ 2013 01 09, 16:07)
Taigi tas tepaliukas vadinasi SINAFLAN!!!
Tai priesuzdegiminis antialerginis tepaliukas...
*

Tikrai ne "priešuždegiminis antialerginis", o kortikosteroidinis (t.y. hormoninis) tepalas mirksiukas.gif . Bet, nesiginčysiu, veiksmingas - naudojau turbūt apie 10 metų paūmėjimų metu. Ir iki šiol nieko veiksmingesnio už hormonius tepalus paūmėjimo periodams neatradau. Tiek, kad išmokau "gyventi su žvyneline", tai paūmėjimų jau tik kas 3-5 metus tesulaukiu, kai pradžioje būdavo kas 3-5 mėnesius... O va uriage sudomino, nes dar nebandžiau, o kaip tik žvynelinės galvoje nuo pat ligos pradžios (prieš 25 metus) taip niekada iki galo panaikinti ir nepavyko.
conve®se
QUOTE(Baltike @ 2013 01 11, 10:54)
Tikrai ne "priešuždegiminis antialerginis", o kortikosteroidinis (t.y. hormoninis) tepalas mirksiukas.gif . Bet, nesiginčysiu, veiksmingas - naudojau turbūt apie 10 metų paūmėjimų metu. Ir iki šiol nieko veiksmingesnio už hormonius tepalus paūmėjimo periodams neatradau. Tiek, kad išmokau "gyventi su žvyneline", tai paūmėjimų jau tik kas 3-5 metus tesulaukiu, kai pradžioje būdavo kas 3-5 mėnesius... O va uriage sudomino, nes dar nebandžiau, o kaip tik žvynelinės galvoje nuo pat ligos pradžios (prieš 25 metus) taip niekada iki galo panaikinti ir nepavyko.
*

matau tiek graziu vaikuciu turit, o nestumo metu kuo tepet? nes man asmeniskai per estuma labai paumejo, bet neturejau kuo tept, lbaisiai bijojau tu hormoniniu tepalu ir ju pasekmiu, tai labai kankinausi visa ta laika ir kol maitinau, o tai turejo but patys graziausi etapai, et ....
Baltike
QUOTE(conve®se @ 2013 01 11, 13:38)
matau tiek graziu vaikuciu turit, o nestumo metu kuo tepet? nes man asmeniskai per estuma labai paumejo, bet neturejau kuo tept, lbaisiai bijojau tu hormoniniu tepalu ir ju pasekmiu, tai labai kankinausi visa ta laika ir kol maitinau, o tai turejo but patys graziausi etapai, et ....
*

Man atvirkščiai - nėštumo metu ir buvo pats gražiausias etapas, kai specialiai negydoma žvynelinė beveik pasitraukdavo, likdavo vos keli nedideli židinukai. Tačiau paūmėjimas ateidavo praėjus keletui mėnesių po gimdymo, o maitinančioms hormoniniai tepalai neleistini. Sukausi tik gausiai tepdama drėkinančiais kremais, aliejais, beveik kasdien maudydamasi voniose su aliejumi. Nes net žvynelinės gydyme besispecializuojančios gydytojos vienintelis patarimas buvo baigti maitinti ir naudoti hormoninius tepalus. Na, bet visus vaikučius maitinau iki 12-18mėn.
ievoole
Labas, tetos group.gif

teks ir man prisijungti, nes jau kaip po 3 vaikelio gimimo mane užpuolė, tai nebežinau kur dėtis.. pirmąjį kartą ją suvaldžiau labai sunkiai, daug vargau kol pasekmių nebeliko, dabar su vaikiukais aš tiek sau laiko ir dėmesio skirti nebegaliu verysad.gif tad net bjau pagalvoti kas bus jei užpuls visą kūną, kaip tada kai dar mokiausi mokykloje..

tepuosi euerin ir Daivobet jog neleisčiau užsisenėti, bet į priekį nejudu tik blogyn unsure.gif
QUOTE(benux @ 2013 01 10, 20:23)
sakykit, o ausų landose gali pasireikšti  g.gif Man po trečio gimdymo praėjus beveik 3 mėn. išlindo, kaip įtariu, ši liga.
*

man po gimdymo baisiausiai ir užpuolė ausis, viduje, išorėje, už jų, net skyla oda doh.gif
Jullaja
doh.gif g.gif buvau parasiusi dideli posta i jusu skyreli smile.gif o jis kazkur isgaravo smile.gif
Pati nesergu, taciau turime beda su zvynelyne - serga musu 2.5 metu sunus... Todel lamai domiuosi visais gydymo budais be hormonu ax.gif
Galiu pasidalinti musu patirtimi.
Esu LABAI LABAI pries hormoninius vaistus, ir ne del to kad hormonai - blogis:))), o del to, kad tepiant hormonais - 1. suploneja oda, kad ypatingai negerai esant psoriazei; 2. prie ju priprantama; 3. bent jau mano sunaus atveju - jiesalygoja nauju zvynelines vietu atsiradima: t.y. vienoj vietuj uzkisi hormonais i vidu, kitoj butinai islys ax.gif - beje, gydytoja ta mano spejima patvirtino.
Nezinau, ar yra tarp Jusu tie, kurie gydo vaikus, bet mes beveik atradome buda gydyti zvynelyne be hormonu. Ka pasiekeme- tai sulaikome zvynelines plityma ( nors is pradziu kol nediagnazavo ir nepradejo gydyti - issiplte gan smarkiai).

Taigi pasakoju ( gal kam bus naudinga). Pirma musu deme atsirado beveik ant uzpakalio, todel pirmas dermotologas patare dazniau keisti pampersus doh.gif , kuriu mes jau beveik ir nenaudojame... kai atsirado ant kojos - jis vis dar tvirtinokad tai dermatitasir israse hormonini tepala - praejo lygiai dviem savaitem, po dvieju savaiciu nusprendem, kad reikia skubiai ieskoti kito daktaro.
Kita gydytoja is kart diagnozavo psoriaze, bet irgi prirase net du hormoninius preparatus - paskaiciau, paverkiau ir nusprendziau paieskoti trecio daktaro, kuriuo poziuris i lyga sutaps su mano nuomone apie 1.5 metu vaiku gydyma hormonais...
Ir tokia gydytoja radau. gyd. Grigaitiene drinks_cheers.gif thumbup.gif
Nuramino, ir paaiskino kaip gyventi, kaip gydytiir svarbiausia - kaip sustabdyti pletimasi. Kai atradome gydytoja jau buvo visas uzpakalis, koja, ir blogiausiai - pedos, vaikui tokio amziaus buvo jau net stoveti sunku...
Dabar: sveikos pedos; mazyte deme ant kojos (cia neseniai atsirado - paumejimas); mazyte demele ant uzpakalio... darzelyje netnepastebejo niekas bigsmile.gif
Kaip gyvename:
1. Prieziura ir profilaktika: 2 kart per diena visa vaiko kuna istepiam maitinamuoju arba drekinamuoju kremu skirtu atopiniai odai - cia tam, kad niekur neatsirastu nauju zidiniu. Isbandem daug kremu +/- visi vienuodai veikia (be aramotizatoriu ir pan.) Bioderma, Physiogel, Uriage, Emolium, A-Derma ir t.t. - didesniuose vaistinese ju kalnai, galima issirinkti pagal skoni ir kisene. Maitinimui perkame Epiderm crem - santarishkiu dermotologijos vaistineje. Maudines - isskirtinai su spec priemonem: sampunas, prausiklis - tik atopiniai odai. Dabar naudojame Bebe sampuna, A-derma prausikli. I vandeni - butina aliejus, arba bent jau stikline pieno. emolium aliejus voniai - labai ilgam uztenka. Muilas ( plauti rankom, nes ant pirstu galiuku, delnu kai atsiranda - tai provalas) - yra spec muilas su derva ( pirkau PC Parkas prie spalvotu muilu, jis juodas ir kvapas ne pats maloniausias - bet padeda). Geriam arbata nuo zvynelines - negaliu pasakyt del poveikio, bet tikrai netrukdo smile.gif Nu aisku saule, oras... bet musu salyje jos neper daugiausia.

2. Gydymas. Pasakiau kad esu pries hormonus, taciau 1 kart teko griebtis ir ju. Doze - kai smeigtuko galvute. Naudojame Cultivate tepala - tik nuimt paumejo, vieno patepimo +/- uztenka derinant su kitais gydymo budais;
Kitus tepalus reikia kaitaliuoti - tada oda nepripranta, ir kai kurie mums iki siolyra veiksmingi;
Dermalex atopic skin - mums nepadeda, bet gal kam bus naudinga;
Pagrindinis vaistas - tepalas elidel ( mums kompensuojamas, o siaip brangus ir labai veiksmingas - 1 k. per diena kai yra plemu, ir 1 k per 2 sav. tepti tuose vietose kur plemos buvo, bet dabar jau nebera)
Superpsori - jau kazkas rase apie ji, labai-labai veiksmingas pedoms ir delnams, jau po nakties ( storas sluoksnis uztepiamas, uzklijuojamas. Kvepia, tepa drabuzius, bet padeda;
Bioderma Cikabio - minktoms vietoms, kojoms, rankoms- padeda.

Nors atrodo kad visko daug, bet realiai tokia prieziura suteikia galimybe ramiai gyventi su psoriaze nebijant kad atsikelsi viena kart visas demetas. Nauju vietu per metus neatsirado, buvo ilgesniu periodu kai is vis neimanoma buvo pastebet demiu.

Tikiuosi mano pasakojimas kam nors bus naudingas smile.gif
Ingulis
Sveikos, mamytės. Aš irgi galiu "pasidžiaugti" šią "dovana". Dėl vaistų vartojimo ir sau atitaikymokai pir viskas aišku.. Mane domina kita jūsų patirtis - kokius vitaminus geriate, kurie "nepapuošia" , neiššaukia atsiradimo jūsų kūno dėmėmis? Jaučiuosi pavargusi, išsekusi, norėtųsi kažką pavartoti. Niekaip nerandu laiko gydytojai, kuri gal ką rekomenduotų, atsižveldama į šią ligą. Gal ką esate išbandžiusios? 4u.gif
Deimute23
sveikos mamytes. jungiuosi ir as i jusu gretas. tai vat sergu jau virs metu didziausia dalis tos zarazos galvoje. po antrojo gimdymo pradejo metyti raudonom demelem ant koju. galva plaunu biodermos sampunu tai tam kartui tikrai nuima niezuli. pradejau naudoti kartalin tepala ir sakyciau bent jau galva man nuo jo dar labiau niezti. noreciau paklausti tu kurios naudoja kartalin ar jum irgi nuo jo dar labiau niezti? net nezinau ar man ji nutraukti dabar ar toliau naudoti...

Iveka
QUOTE(ievoole @ 2013 01 18, 00:06)
Labas, tetos group.gif

teks ir man prisijungti, nes jau kaip po 3 vaikelio gimimo mane užpuolė, tai nebežinau kur dėtis.. pirmąjį kartą ją suvaldžiau labai sunkiai, daug vargau kol pasekmių nebeliko, dabar su vaikiukais aš tiek sau laiko ir dėmesio skirti nebegaliu verysad.gif  tad net bjau pagalvoti kas bus jei užpuls visą kūną, kaip tada kai dar mokiausi mokykloje..

tepuosi euerin ir Daivobet jog neleisčiau užsisenėti, bet į priekį nejudu tik blogyn unsure.gif
man po gimdymo baisiausiai ir užpuolė ausis, viduje, išorėje, už jų, net skyla oda doh.gif
*

Dėl ausų landų patarimas - pleiskanų luobą nuimkite salicilo tepalu (parašysiu vėliau kokio stiprumo). Kai turėsiu laiko parašysiu į temą, kaip aš kovoju su įvairių vietų psoriaze.
Jullaja
Sveikos!

Norejau paklausti kas bande gydytis Tee Tree OIL ( ju visokiausiu firmu yra). Mano anita platina kazkokios imones maisto papildus... siaip netikiu i ju stebuklingasiais savybes, ir siaip - todel pavadinima net nerasysiu. Atnese man ta Tee Tree OIL - paskaiciau internete ( wiki galima paskaityti: http://en.wikipedia.org/wiki/Tea_tree_oil)... Isbandem ant pirstu galiuku vaikui - nes ten jokie tepelai nepadeda - arba nutrina po sekundes arba suvalgo smile.gif kaip ir pagerejimas yra, tikrai pastebimas.. bet noretusi suzinoti. ar ne bus veliau blogiau doh.gif doh.gif jau visko bijau blush2.gif Su gydytoja galesiu pasikonsultuoti tik menesio pabaigoje, tad jei kas sia priemone isbande - buciau dekinga uz atsiliepimus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.