Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 10

Laba diena ,gal kas naudojate ir jums reiketu tapalo KARTALIN ,parduociau uz 20 lt ,man ji atveze is rusijos ,bet kadangi pas mane dizhidroze jis man nepadeda ,naudotas kelis kartus, beveik pilna tubele galioja dar 2 metus


Atsakyti
Laba diena,

Šia liga sergu tiek aš (tik galvoje ir nedaug), tiek mano sūnus, kuriam 5 metai.
Pas sūnų labai išplitę paduose, bei nagų vietoje. Gyd. tepasakė, kad deja nagai niekaip negydomi. Ar tikrai? niekas nesusidūrėte? Pėdoms išrašė Daivobet. Harmoninis aišku. Kol kas tepu, nes jam skilinėja, bet ieškau neharmoninių alternatyvų. Forume visko prirašytą, sunkoka atsirinkti...
Pati beja daug metų sėkmingai gydžiausi akupunktūrą. Gyvenau ir dabar gyvenu be harmonų. Deja, vaikui negaliu dar taikyti. O ir akupūnkturistas deja mirė. Gal kas gali ką rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(edekka @ 2014 03 08, 22:50)
Laba diena ,gal kas naudojate ir jums reiketu tapalo KARTALIN ,parduociau uz 20 lt ,man ji atveze is rusijos ,bet kadangi pas mane dizhidroze jis man nepadeda ,naudotas kelis kartus, beveik pilna tubele galioja dar 2 metus

jau pardaviau
Atsakyti
QUOTE(Ellfė @ 2014 03 09, 18:26)
Laba diena,

Šia liga sergu tiek aš (tik galvoje ir nedaug), tiek mano sūnus, kuriam 5 metai.
Pas sūnų labai išplitę paduose, bei nagų vietoje. Gyd. tepasakė, kad deja nagai niekaip negydomi. Ar tikrai? niekas nesusidūrėte? Pėdoms išrašė Daivobet. Harmoninis aišku. Kol kas tepu, nes jam skilinėja, bet ieškau neharmoninių alternatyvų. Forume visko prirašytą, sunkoka atsirinkti...
Pati beja daug metų sėkmingai gydžiausi akupunktūrą. Gyvenau ir dabar gyvenu be harmonų. Deja, vaikui negaliu dar taikyti. O ir akupūnkturistas deja mirė. Gal kas gali ką rekomenduoti?

Tai reikejo kartalina bandyt ar superpsori,nes po harmonu nieks nebepadeda nors daivobet nera toks stiprus. Man tai kazkodel kartalinas nebepadeda,itariu,kad sudetis pasikeite,nes nebesmirda taip ir rubu nebetepa kaip seniau.Pas mane kitokia forma zvinelines,bet jei pradeda gyti oda,gyja ir nagai.Tiesa dar is tailando galima parsisiusti,man labai geri,tik baisiai brangus.
Atsakyti
QUOTE(Mariens22 @ 2014 03 10, 09:05)
Tai reikejo kartalina bandyt ar superpsori,nes po harmonu nieks nebepadeda nors daivobet nera toks stiprus. Man tai kazkodel kartalinas nebepadeda,itariu,kad sudetis pasikeite,nes nebesmirda taip ir rubu nebetepa kaip seniau.Pas mane kitokia forma zvinelines,bet jei pradeda gyti oda,gyja ir nagai.Tiesa dar is tailando galima parsisiusti,man labai geri,tik baisiai brangus.


Na tikiuosi vienas kartas nepridarys kažko. Sunkiai eina jau, jam skauda, kraujavo skilimo vietose.
Skaičiau apie kartaliną. Galviju įsigyti, bet tieg skirtingų nuominių ir naudotų priemonių. Padus kiek daugiau nei puse metų irgi gydžiau kitais būdais, bet deja jie visi buvo nesekmingi ir tik blogėjo.
Koks konkrečiai iš Tailando?
Beja, gal kas žinote gerą dermatologę Vilniuje? ėjau pas dvi, tai abi kaip diena ir naktis, siūlo absoliučiai skirtingus gydymo metodus ir vaistus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellfė @ 2014 03 10, 21:40)
Na tikiuosi vienas kartas nepridarys kažko. Sunkiai eina jau, jam skauda, kraujavo skilimo vietose.
Skaičiau apie kartaliną. Galviju įsigyti, bet tieg skirtingų nuominių ir naudotų priemonių. Padus kiek daugiau nei puse metų irgi gydžiau kitais būdais, bet deja jie visi buvo nesekmingi ir tik blogėjo.
Koks konkrečiai iš Tailando?
Beja, gal kas žinote gerą dermatologę Vilniuje? ėjau pas dvi, tai abi kaip diena ir naktis, siūlo absoliučiai skirtingus gydymo metodus ir vaistus biggrin.gif

http://www.ebay.com/...=item3cd808094e as juos kas trecia diena galiu teptis,viena karta uzsitepus,tris dienas gyja,bet jei pastoviai naudoji irgi pripranta ir nelabai gyja,kiek pazystamu naudoja,visiems padeda.Jei skubiai reikia,galima is cia uzsakyti http://psoriasis.uco...CFQi-zAodlH_Y9g
Atsakyti
na jokiu stebuklu tas kartalinas nedaro. siaip jis neblogai minkstina oda. o , jei yra tuo metu pablogejimas, tai kaip ir kiti vaistai , ir sis nepadeda. Man ir suneliui geriau superpsori, bet jis labai smirdi, tai ne visad iseina pasitepti.

Ellfė, uzjauciu jus . o del naguciu, tai kai pagereja, tai ir nuauga. Nevisad jie tokie buna. Suprantu, kad hormoninius naudojat, nes labai didelis fizinis diskomfortas.

Akupunktura mano mama mums visad norejo isbandyti, bet taip ir neisbande. nezinau, ar del amziaus, ar del kainu, ar kt. Bet siaip , kiek teko girdeti, daug kam padeda.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2014 03 11, 17:15)
na jokiu stebuklu tas kartalinas nedaro.

Na man pries tris metus buvo padares,buvau visiskai nugijas,tik jis kazkoks kitoks buvo,labai smirdejo ir rubu nebejo isplaut,o dabar kazkoks nebetoks,nebesmirda taip ir rubai issiplauna.
Atsakyti
Maniskis pries metus is rusijos buvo parvestas, tai gan su kvapu ir spalva.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2014 03 12, 17:46)
Maniskis pries metus is rusijos buvo parvestas, tai gan su kvapu ir spalva.

na yra tas kvapas,bet mazesnis ir spalva buvo tamsesne kai sokolado,dabar toks sviesiai rudas
Atsakyti
Sveikos, ar yra besigydančių psoriazę ant veido? Nežinau ką daryti, kuom tepti raudoną plėmą verysad.gif Galvos odą susitvarkiau, o ant veido taip ir yra raudonis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvaja: 17 kovo 2014 - 13:57
QUOTE(Silvaja @ 2014 03 17, 14:56)
Sveikos, ar yra besigydančių psoriazę ant veido? Nežinau ką daryti, kuom tepti raudoną plėmą  verysad.gif  Galvos odą susitvarkiau, o ant veido taip ir yra raudonis verysad.gif

ar bandet Elidel krema? jis nehormoninis
Atsakyti