Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 82 tema

Jūržole, su Gimtadieniu birthday.gif Linkiu, kad Tavo gyvenime būtų kuo mažiau nusivylimų 4u.gif

QUOTE(luiziana @ 2012 04 30, 00:59)
Sofija5,klausei kaip man patiks "Pries sviesa",tai galiu pasakyti,kad knyga labai nuspejama,iskart zinojau,kas kaip,bet tai nesugadino malonumo ja skaityti.Man tikrai patiko,maloniai vertesi lapai smile.gif

Dėkui už atsakymą 4u.gif Man ji irgi patiko biggrin.gif

QUOTE(Shusha @ 2012 04 30, 19:07)
Su gimtadieniu, Jurzole4u.gif

Nea, netinka, vėl tėvų susirinkimą sugalvojo tą pačią dieną padaryti. Bet šįsyk aš tuo labai pasipiktinau ir nutariau paignoruoti. Neisiu į susirinkimą, ateisiu pas jus  mirksiukas.gif Taip, paskolinsiu ( tikiuosi sūnus neužprotestuos g.gif Mat dar neskaitė, nes bibliotekinėm užsikasęs, visus Vinetu ryja.).

Šaunuolė clap.gif Su mumis tikrai bus smagiau negu tėvų susirinkime mirksiukas.gif

QUOTE(agnuzeb @ 2012 04 30, 19:39)
As irgi atbegsiu  biggrin.gif  Gerai, kad laiku uzsukau i foruma, nes buciau praziopsojus  biggrin.gif

O kaip faina, kad ateisi. 4u.gif
Atsakyti
Mūsų meet`as buvo smagus. Atsiprašau, jei ką užnūdzinau, buvau kažkokia išsiderinus... unsure.gif Matyt, nuvylė faktas, kad neteks raudonų taškelių pamatyti. lotuliukas.gif
Foto albume "Kauniečių susibėgimai". mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilnietės, primenu, kad rytoj, gegužės 2 dieną, 18 valandą, renkamės Panoramoje, Gan bei City 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 01 gegužės 2012 - 15:03
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 05 01, 16:02)
Vilnietės, primenu, 
Ir nepamirštat pasiimti foto aparatą. biggrin.gif
Atsakyti
Jurzole, sveikinu tortadienio proga!!!
Visas dirbanciasias su darbo zmoniu svente mirksiukas.gif
As vis dar su M.Driuono "Prakeiktaisiais karaliais". Ziaurus vis tik laikai buvo...
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 04 30, 21:05)
Mūsų meet`as buvo smagus.   Matyt, nuvylė faktas, kad neteks raudonų taškelių pamatyti.  lotuliukas.gif
Foto albume "Kauniečių susibėgimai".  mirksiukas.gif


pasiimsiu į kitą susitikimą cool.gif

Visas tikiuosi išvysti parodos atidaryme ryt, ketvirtą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 04 30, 23:05)
Mūsų meet`as buvo smagus.

Mūsų meet'as irgi buvo smagus biggrin.gif Knyginis (aš daugiausia namo knygų parsinešiau ax.gif ), kulinarinis, arbūzinis (ačiū, Santlina mirksiukas.gif ). Ir netgi nusifotografavome biggrin.gif Marakeš mūsų mūsų Kipsu pabuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 05 03, 12:09)
Mūsų meet'as irgi buvo smagus  biggrin.gif Knyginis (aš daugiausia namo knygų parsinešiau  ax.gif ), kulinarinis, arbūzinis (ačiū, Santlina  mirksiukas.gif ). Ir netgi nusifotografavome  biggrin.gif Marakeš mūsų mūsų Kipsu pabuvo  4u.gif


thumbup.gif Gaila, kad negalėjau... sad.gif Tikiuosi bus dar ir kitų meetų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2012 05 03, 13:15)
thumbup.gif Gaila, kad negalėjau... sad.gif Tikiuosi bus dar ir kitų meetų? 4u.gif

Gaila, kad negalėjai 4u.gif Bet bus kitų meet'ų, bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 05 03, 11:09)
Mūsų meet'as irgi buvo smagus  biggrin.gif Knyginis (aš daugiausia namo knygų parsinešiau  ax.gif ), kulinarinis, arbūzinis (ačiū, Santlina  mirksiukas.gif ). Ir netgi nusifotografavome  biggrin.gif Marakeš mūsų mūsų Kipsu pabuvo  4u.gif

O kur tos foto sukeltos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2012 05 03, 16:03)
O kur tos foto sukeltos?  ax.gif


sukeltos mano rankinėj smile.gif) atsiprašau, dar neištraukiau smile.gif

meetas būtinai bus, reikės gi arbūzais pasigirt biggrin.gif
Atsakyti
O aš moliūgais pasigirsiu. Rudenį. hihihi.gif

Naujas anekdotas: klopedija daržininkauja. hihihi.gif

Bet knygų nepamiršta, bus atsiliepimai apie Jose Saramago "Antrininką" ir Jon Krakauer „Į laukinį pasaulį“. biggrin.gif Anonsu pranešu, kad abi patiko. biggrin.gif
Atsakyti