Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 82 tema

QUOTE(negrazioji_deive_ @ 2012 05 20, 17:26)
sveiki:) perskaiciau sias 3 knygas. suzavejo, lb idomios. laukiu 4 dalies:) gal kas irgi domites?
Oho! bigsmile.gif
Aš tokio kiekio makulatūros neįveikčiau. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2012 05 19, 19:05)
Ar nenorėtų kaunietės susibėgti?  g.gif
Siūlyčiau gegužės 22 d., antradienį, po 16 val. tam pačiam "Drakone", Ožeškienės g. 4.  mirksiukas.gif

Kuponų nebus hihihi.gif
Tai kas jungiasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 05 20, 19:47)
Tai kas jungiasi?  g.gif

Aš greičiausiai galiu antradienį 4u.gif
Atsakyti
Manau ir aš būsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 05 19, 18:05)
Ar nenorėtų kaunietės susibėgti?  g.gif
Siūlyčiau gegužės 22 d., antradienį, po 16 val. tam pačiam "Drakone", Ožeškienės g. 4.  mirksiukas.gif

Kuponų nebus hihihi.gif


as pasuoju 4u.gif (mama grizus atostogu, tad iki savaites galo - veiklos per akis) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2012 05 16, 16:37)
Labos smile.gif

Sofijai aciu labai uz Maksa Fraju, perskaiciau nerealiai patiko 4u.gif Ech, galetu dazniau ji leisti ax.gif Atsiusiu tau atgal birzelio pradzioje mirksiukas.gif
Dabar skaitau tik prisokomos ir tik lengva literatura.. blush2.gif


Zis, dideliausi sveikinimai 4u.gif Sveikatėlės ir ramaus miegučio 4u.gif
O Frajus - tikrai gėris. Deja, jokių anonsų apie jo naujas knygas nesimato verysad.gif
QUOTE(marakeš @ 2012 05 16, 22:50)
o aš atėjau va kuo pasidžiaugti:

wacko.gif


Vau, kokia naujiena lotuliukas.gif
QUOTE(negrazioji_deive_ @ 2012 05 20, 18:26)
sveiki:) perskaiciau sias 3 knygas. suzavejo, lb idomios. laukiu 4 dalies:) gal kas irgi domites?

Nea, neskaitytos.

O aš skaityti skaitau po truputį, bet prisėsti prie kompo ir parašyti atsiliepimą jėgų nėra, niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Lisa Kleypas "Ir tada atėjai tu" svajonių serijos romanas, daug pasako. Nuostabus viršelis wub.gif graži meilės istorija, lengvai skaitosi, tik užkliuvo, kad istornių detalių labai jau kukliai pateikta, ir pabaiga tokia kokios ir tikėtasi smile.gif smagiai prasideda į galą jau labai nusladinta biggrin.gif pasiliksiu ją, žiemos vakarą prie karštos arbatos puodelio su malonumu dar kartą perversiu thumbup.gif be to kaip lengvas skaitinys atostogoms thumbup.gif

dabar skaitau "Urvinio lokio gentis" dar neįpusėjau, bet įtraukė thumbup.gif seniai kažko tokio neskaičiau, tiek aprašymų gamtos wub.gif atgaiva tikra sielai wub.gif smagiai lengvai skaitosi, nors knyga stora, nemaža bei tarpai tarp eilučių ne "paauglių" serijos biggrin.gif (neseniai perskaičius Pike "fėjas" tai akys sunkiai pratinosi biggrin.gif )
Atsakyti
S. Waters. Svetimkūnis - norėjosi peikti, kai buvau teperskaičiusi pusę, gal net ir dar daugiau, pabaigusi galiu pripažinti, kad vis tik savotiškai krestelėjo, ypač pati pabaiga. Rekomenduoju paslapčių ir nepaaiškinamų reiškinių mėgėjoms. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2012 05 21, 22:19)
S. Waters. Svetimkūnis - norėjosi peikti, kai buvau teperskaičiusi pusę, gal net ir dar  daugiau,  pabaigusi galiu pripažinti, kad vis tik savotiškai krestelėjo, ypač pati pabaiga.  Rekomenduoju paslapčių ir nepaaiškinamų reiškinių mėgėjoms. smile.gif

Sudominai... Tikiuosi knyga be ziaurumu?
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2012 05 21, 23:19)
S. Waters. Svetimkūnis - norėjosi peikti, kai buvau teperskaičiusi pusę, gal net ir dar  daugiau,  pabaigusi galiu pripažinti, kad vis tik savotiškai krestelėjo, ypač pati pabaiga.  Rekomenduoju paslapčių ir nepaaiškinamų reiškinių mėgėjoms. smile.gif

QUOTE(sm2002 @ 2012 05 22, 11:08)
Sudominai... Tikiuosi knyga be ziaurumu?

Paantrinsiu Martux rolleyes.gif
Knyga tikrai be žiaurumų. Toks inteligentiškas siaubukas- "suspensiukas" be kraujo taškymųsi, bet su visais tam žanrui tinkančiais atributais: senu dvaru, kiek keistoka to dvaro gyventojų šeimyna ir dar keistesniais įvykiais . Įtampa kuriama pamažu, net nepastebint, o paskui apsižiūri jog su kiekvienu nauju įvykiu ar veikėjų pokalbiu įsitrauki į vidinius ginčus- tai kaip gi ten yra. Man labai patiko pabaiga, leidžianti kiekvienam skaitytojui istoriją susiinterpretuoti savaip. Šiaip tai nenustebčiau jei kada nors sukurtų filmą, labai tinkama istorija biggrin.gif .
Beje, šią knygą man rekomendavusi sesė( brandaus amžiaus moteris bigsmile.gif ) prisipažino jog vos perskaičius knygą, naktį iki WC ir atgal lėkė bėgte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2012 05 22, 11:11)
Šiaip tai nenustebčiau jei kada nors sukurtų filmą, labai tinkama istorija  biggrin.gif .


man si knyga istrigo pries pora metu (lyg tais), kai buvo nominuota bookeriui. tuomet autore interviu uzsimine, kad lyg ir yra planuose filmo kurimas bigsmile.gif siek tiek info cia: trumpas interviu
Atsakyti
Kaip suprantu pirmadieniais ir trečiadieniais nesirinksim? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 05 22, 13:52)
Kaip suprantu pirmadieniais ir trečiadieniais nesirinksim? biggrin.gif

Man atrodo, kad kiekvieną kartą kitaip, tai gal ir rinksimės 4u.gif Aš bėgu ruoštis siandienos susitikimui cool.gif
Atsakyti