Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 82 tema

QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 06 20, 15:27)
ir vis tik aptariamuoju atveju man regis cinizmas unsure.gif


Tikriausiai g.gif nemanau kad Coelho galėtų parašyti šitokius moralus, būdamas ne intelektualus ir taipogi nemanau, kad pats galėtų nuoširdžiai tikėti tais moralais. Nu bet kas čia žino unsure.gif jei žmonėms pakeičia gyvenimą tokios knygos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 20 birželio 2012 - 20:07
QUOTE(Forget @ 2012 06 20, 21:07)
jei žmonėms pakeičia gyvenimą
Ir dar kaip pakeičia! Lengvatikiai pakliūva į sektas, kalėjimus, beprotnamius! lotuliukas.gif doh.gif

Juokas pro ašaras... unsure.gif
Picoult varo pasipiktinimą ir neviltį, Coelho - euforiją "iš oro". Subtilios manipuliacijos labilia žmonių sąmone. Uždrausčiau masiškai platint tokią lektūrą, geriau tegul skaito Bibliją, Koraną ar gieda "Harė Krišna".

O kas ieško gyvenimo prasmės, tegul eina dirbti mokytojais mokykloje. Ten tai jau viską sužinos ir patirs. lotuliukas.gif

Mano vienas "logopedinis" liko kursą kartot; ir man darbas su juo prasitęsė. O jau taaaip tikėjausi, kad paskutinius metus kamuojuosi. doh.gif
Atsakyti
Klopedija, matyt jam labai smagu su tavimi ax.gif tongue.gif
Atsakyti
apsižiūrėjau, kad beveik mėnesį nesilankiau temoje doh.gif blush2.gif

laaaaaabai pavėluoti sveikinimai gimtadienininkėms (bent jau į mėnesį spėjau) Dolitlei, Doriforei bei SOFIJAI5 4u.gif

QUOTE(Forget @ 2012 05 30, 12:16)
Aš prie skaityklės taip ir neįpratau  schmoll.gif  guli gražiai padėta tarp knygų, pratinaus pratinaus, bet niekaip man. Kaip ir su audio knygomis - niekaip 

Aš pripratau prie skaityklės, angliškas knygas taip žymiai paprasčiau atsisiųsti.
Jei vis dar gyvenčiau Anglijoje, tai gal ir kitaip galvočiau.
O dabar džiaugiuosi, kad galiu greitai ir lengvai gauti knygų anglų kalba.

QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 06 20, 13:18)
Tikras snobas turėtų matomiausioje vietoje laikyti "Ulisą", ir pakiliai dūsauti apie tai paklausus cool.gif

Vien dėl to skaityklės yra blogai - juk jei turi skaityklėje "Ulisą" (aš neturiu tongue.gif ), tai juk niekas nepamatys, kad ir padėčiau skaityklę matomiausioje vietoje biggrin.gif
Ta pačia tema - JAV, UK ir kitose šalyse dabar laaabai populiari erotinė trilogija (su sado-mazo elementais), kurios manija prasidėjo būtent kaip e-knygos - nes juk skaityklėje skaitant aplinkiniai nemato, ar "Ulisą" žmogus skaito, ar erotinę literatūrą biggrin.gif .

QUOTE(Forget @ 2012 06 20, 20:07)
Tikriausiai  g.gif nemanau kad Coelho galėtų parašyti šitokius moralus, būdamas ne intelektualus ir taipogi nemanau, kad pats galėtų nuoširdžiai tikėti tais moralais. Nu bet kas čia žino  unsure.gif  jei žmonėms pakeičia gyvenimą tokios knygos.

Na nežinau. Gal bent jau pradžioje nuoširdžiai tikėjo.
Kai man buvo 19-20, Coelho knygų moralai pats tas buvo. Bet "Alchemikas" nepakeitė gyvenimo biggrin.gif O kai virš 25 būdama vieną jo knygą bandžiau skaityti (kadangi buvo pasitaikiusi progą autografą gauti), tai spjaudžiausi.

Apie skaitinius - vis dar po truputį skaitinėju Dikenso "Pasakojimą apie du miestus". Patinka man jo humoro jausmas, nemažai ironijos randu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helianta: 20 birželio 2012 - 21:55
Sveikos 4u.gif Helianta, dėkui už sveikinimus 4u.gif
QUOTE(langana @ 2012 06 19, 17:31)
Sios J.Picoult knygos neskaiciau, bet "Zalioji mylia" man vienas is S.Kingo sedevru. Kazkaip netikiu, kad J.Picoult galetu jo lygi pasiekt g.gif

Shusha, girdi, skaitai? Mums būtinai reikia "Žaliosios mylios" spragą užpildyti biggrin.gif

QUOTE(skirmule @ 2012 06 19, 22:54)
doh.gif Yes ,tai Robin Sharma. Atsiprašau, bet jų mintys labai analogiškos-ir vienuolio, ir alchemiko:)


O man "Alchemikas" patiko biggrin.gif
QUOTE(giluze @ 2012 06 20, 15:33)
Kuo toliau, tuo labiau norisi paskaityti tą "Ulisą", noriu pasijusti snobe.  lotuliukas.gif Įdomu, ar priverstų dūsauti.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
  Aš įnikus į Cronin J. "Perėją". Tikrų tikriausias trileris, bet man patinka. Ir visai nesinori jos staigiai praryti. Esu 240 puslapyje, o veiksmas dar tik įsivažiuoja.  Dar niekas šito kūrinio nesiruošia ekranizuoti? Būtų kur pasireikšti siaubiakų režisieriams.  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Ir aš noriu "Uliso".
O Cronin "Perėją" gavau iš bibliotekos. Kai baigsiu skaityti, parašyk atsiliepimą 4u.gif

QUOTE(nihilistė @ 2012 06 20, 16:07)
drinks_cheers.gif Man užteko dviejų J. Picoult knygų, kad suprasčiau, jog visos kitos - daugmaž tas pats skaitytojo tampymas už virvučių (tikslaiu nervų). Gerbėjos neįsižeiskit - mano manymu, kiekvienas autorius/knyga randa savo skaitytoją, tad jei kam patinka... Lygiai taip pat manau, kad tikras intelektualas ne tik nesigirs skaitantis P. Coelho, bet ir jo neskaitys. Bet, aišku, ir sąvoką intelektualas kiekvienas supranta ir interpretuoja savaip.

ech, kaip gerai, kad aš nesu tikra intelektualė ir viską skaitau biggrin.gif Gerai, gerai, sado-mazo nelabai man...

Beje, vakar pabaigiau Skiriuko tetralogiją wub.gif Žiauru, bet patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 21 birželio 2012 - 08:48
QUOTE(klopedija @ 2012 06 20, 18:13)
Štai vienas perliukas: http://www.sena.lt/g...gyvenimas/88627  Istorija graudi ir kartu iki ašarų komiška.
***
Skeptiškai vertinau šitą knygą prieš pradėdama, o dabar nė kiek nesigailiu perskaičius, buvo smagu. Jonasson humoras artimas Paasilinna.  thumbup.gif


bigsmile.gif reiks paieškot, įdomu pasidarė.

Aš irgi nekokią nuomonę apie ją buvau susidarius, bet paskaičiau gerų atsiliepimų, tai nutariau pabandyti. O tuo pačiu ir Maximą parėmiau - akcija pasinaudojau biggrin.gif Kažkiek primena Paasilinnos "Gudrioji nuodų virėja", o ji man patiko biggrin.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2012 06 21, 09:40)
O man "Alchemikas" patiko  biggrin.gif
drinks_cheers.gif Ir aš noriu "Uliso".
ech, kaip gerai, kad aš nesu tikra intelektualė ir viską skaitau  biggrin.gif Gerai, gerai, sado-mazo nelabai man...


Man, kai paauglystėj skaičiau, irgi patiko. Bet nuo to laiko pasikeitė skonis biggrin.gif "Uliso" nežinau ar noriu - į intelektuales ir aš nepretenduoju - toli man dar biggrin.gif Nors galėčiau sakyt, kad perskaičiau, tik protingai nutylėt kad nieko nesupratau lotuliukas.gif
Aš kartą bandžiau vieną knygą skaityt Виктория Крэйн "Палач". Čia irgi sado-mazo tokia. Nesitikėjau, kad to bus tiek, tai sunkiai baigiau ir ilgai spjaudžiausi. Nors gražios meilės istorijos man per saldu irgi. Tai patinka tokios per vidurį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmule @ 2012 06 19, 20:54)
J.Picoult perskaityta viskas  kas yra mūsų bibliotekoj.Pagal kažkokius europinius projektus mūsų mokyklos biblioteka sujungta su kaimo+projektai=fantastika, nespėju skaityt kiek gaunama gerų naujų knygų thumbup.gif
Labai patiko knygos apie amišus ir apie autistus-specialiai nerašau pavadinimų, nes labai gerbiu tą autorę už idėjas-donorystė, mažumos, tėvai-vaikai...etc. Tėvams, pedagogams tai vadovėliai, kuriuos privaloma perskaityt  mirksiukas.gif Aišku galima sutikt arba ne su jos įžvalgomis, bet talentas ta PICOULT thumbup.gif

oho lotuliukas.gif kažin ar jie bus patvirtinti mūsų ŠM kaip vadovėliai hihihi.gif
Aš nesugebėjau perskaityti nė vieno Picoult knygos ax.gif gal tik viena gerai ir įdomu, kad rašo tokiomis skaudžiomis temomis, ypač, kas liečia retus susirgimus ir pan. Nes dirbu medicinoje, bendrauju su tėvais, kurių vaikai l. serga, tai tenka vis pasisšnekėti apie visuomenės žinių stoką, visuomenės atstūmimą ir pan. ax.gif
bet patys Picoult kūriniai man kažkaip netiko, įveikiau tik po 40-50 psl... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 21 birželio 2012 - 09:51
QUOTE(nihilistė @ 2012 06 20, 14:07)
Juan Rulfo "Pedras Paramas" Chuanas Presijadas atvyksta į Komalą ieškoti savo tėvo - miestelio valdytojo, - tačiau sužino, kad jis mirė. Tačiau Komalos gyventojai pasakoja Chuanui savo ir miestelio istorijas. Jeigu patinka Marquez'as, manau, patiks ir ši knyga, nes ji vadinama magiškojo realizmo pradininke. Man labai patiko.

Man irgi reikia sios knygos bigsmile.gif nes jau baigineju trecia Markeso knyga "Patriarcho ruduo" ir vis dar kaifuoju.

QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 06 20, 14:27)
Gal tiktų Bredberio mintis? biggrin.gif tiksliai negaliu parašyti, bet panašiai į "aš toks kaip ir jūs, man reikia maisto ir drabužių" lotuliukas.gif

ir vis tik aptariamuoju atveju man regis cinizmas unsure.gif

Man atrodo, tai ne cinizmas o tik noras uzsidirbti...

QUOTE(Helianta @ 2012 06 20, 21:54)
Vien dėl to skaityklės yra blogai - juk jei turi skaityklėje "Ulisą" (aš neturiu tongue.gif ), tai juk niekas nepamatys, kad ir padėčiau skaityklę matomiausioje vietoje biggrin.gif

As turiu skaitykleje Ulisa biggrin.gif Tik skaitykle mano vos gyva, net metus nepasidziaugiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2012 06 20, 22:54)

Ta pačia tema - JAV, UK ir kitose šalyse dabar laaabai populiari erotinė trilogija (su sado-mazo elementais), kurios manija prasidėjo būtent kaip e-knygos - nes juk skaityklėje skaitant aplinkiniai nemato, ar "Ulisą" žmogus skaito, ar erotinę literatūrą biggrin.gif .



Greit rašyk kokia, gal ir aš atrasiu skaityklės džiaugsmą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2012 06 21, 10:37)
Greit rašyk kokia, gal ir aš atrasiu skaityklės džiaugsmą  bigsmile.gif


ar tik ne sita: Fifty Shades of Grey? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2012 06 19, 16:31)

Sios J.Picoult knygos neskaiciau, bet "Zalioji mylia" man vienas is S.Kingo sedevru. Kazkaip netikiu, kad J.Picoult galetu jo lygi pasiekt g.gif


Laba diena,
Na, S. Kingas liko S. Kingu, o J. Picoult tik atkartojo. Kadangi "Žalioji mylia" buvo
palikusi didelį įspūdį, tai skaitant nevalingai lyginau. S. Kingas pralenkė. smile.gif

QUOTE(skirmule @ 2012 06 19, 20:54)
J.Picoult perskaityta viskas  kas yra mūsų bibliotekoj.Pagal kažkokius europinius projektus mūsų mokyklos biblioteka sujungta su kaimo+projektai=fantastika, nespėju skaityt kiek gaunama gerų naujų knygų thumbup.gif
Labai patiko knygos apie amišus ir apie autistus-specialiai nerašau pavadinimų, nes labai gerbiu tą autorę už idėjas-donorystė, mažumos, tėvai-vaikai...etc. Tėvams, pedagogams tai vadovėliai, kuriuos privaloma perskaityt  mirksiukas.gif Aišku galima sutikt arba ne su jos įžvalgomis, bet talentas ta PICOULT thumbup.gif


Man irgi patinka nūdienės problemos. Prisiskaičiau XIX a. klasikos apie pūstas sukneles, alpstančias nekaltas ir kaltas gražuoles, istoriją, karus/marus ir kt. atgyvenusius dalykus, kartais norisi šių dienų problemų ir realijų. biggrin.gif

QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 06 20, 14:18)
Tikras snobas turėtų matomiausioje vietoje laikyti "Ulisą", ir pakiliai dūsauti apie tai paklausus cool.gif


Man irgi nepatinka manipuliavimas žmonių jausmais, bet kai kurias "nemielas" knygas - tiek Žano Žene, tiek Siuskindo mielai skaitau biggrin.gif Juk skaitome ne tik dėl aprašomo objekto, bet ir dėl to, kaip tai aprašyta - tskant rašytojo meistrystė pirmoje vietoje - bent jau man biggrin.gif



"Ulisas" man nepatiko dėl milijono išnašų. Skaitau ir žiūriu, o žiūriu dažniau, nei verčiu skaitomą puslapį doh.gif . Toks jausmas, kad skaityčiau enciklopediją su krūva nuorodų. Knyga nuo to neatrodo patrauklesnė. Atrodo, kad išversta taip, kad apsunkintų skaitymą. Tokią knygą rekomenduoju skaityti, kai reikia nuolat galvoti ką skaitai, t.y. kai gyvenimas gerokai apsunkęs dėl kokių nors problemų, kam nors mirus iš artimųjų, t.y. tokiu laiku, kai reikia "užimti mintis" ir negalvoti apie savo gyvenimo sunkumus. rolleyes.gif Tik įdomu, kodėl neišleidžia I d., o parduotuvėse niekaip nesibaigia II tomo tiražas. Daugelis pirkėjų nesiryžta skaityti tęsinį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivameil: 21 birželio 2012 - 11:07
QUOTE(Helianta @ 2012 06 20, 21:54)
nes juk skaityklėje skaitant aplinkiniai nemato, ar "Ulisą" žmogus skaito, ar erotinę literatūrą biggrin.gif .


biggrin.gif prisiminiau kaip Klopedija de Sado knygelę aplenkinėjo Bernelių popieriumi lotuliukas.gif
Atsakyti