Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 82 tema

QUOTE(Gemma @ 2012 06 15, 10:14)
aš perskaičiau porą knygų, kurios paliko įspūdį, ir tik vėliau susimąsčiau, kad jas abie sieja vienas dalykas - abiejų veikėjai yra nepritapėliai.
P.Giordano "Pirminių skaičių vienatvė" - apie du žmones, kurie tiesiog kitokie. Aličė - norėtų bendrauti, bet tampa atstumtąja, šalti santykiai su tėvais, draugų neturėjimas, veda į savęs naikinimą - anoreksiją. Matija - praradęs savo dvynę seserį, atsiriboja nuo pasaulio, skaudžiai išgyvena, fiziniu skausmu bando malšinti dvasinį, užaugęs tampa matematikos genijum, tačiau nevykėliu visose kitose gyvenimo srityse. jų keliai susikerta, jie tampa draugais. jų gyvenimai lyg ir panašūs, atrodytų natūralu, jog du vieniši, nepritampantys žmonės susieina, tačiau jų motyvai, poelgiai skirtingi, Aličė ieško žmogiško artumo, Matija - stengiasi atsiriboti.
patiko, gal ne šedevras, bet kažkokį "cinkelį" turi, tik atomazga man pasirodė pagreitinta



Sveikos 4u.gif Man ši knyga ir paliko įspūdį. Perskaičius dar kurį laiką sukosi sūkuriavo mintyse. Gilūs ir įtaigūs pagrindinių veikėjo portretai, savita istorija. Ir didelė, iki kaulų čiulpų įsismelkusi jų vidinė vienatvė, tapusi paskata ieškoti kitų žmonių artumo ir kartu pavirtusi neperžengiama siena, neleidžiančia jį iš tiesų pasiekti.
Atsakyti
Labas vakaras,
Pradėjau skaityti J. Picoult "Kita širdis". Pradžioje kažkiek panašu į S. Kingo "Žaliąją mylią". Tačiau kažkada panašumas baigsis ir bus kažkas nepakartojma, būdinga tik Picoult.
Atsakyti
QUOTE(SoJoli @ 2012 06 18, 21:44)
4u.gif  Man ši knyga ir paliko įspūdį.


as dar ir filma susiradau - reiks kada perziuret
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 06 15, 19:55)
įtariu, kad mėnesio bus mažai  smile.gif  Aš va jau penktą knygą skaitau. Su pertraukom, jau nuo balandžio  biggrin.gif

Pradejau ir as ta pati itart ax.gif Bet idomu. Tik va abejoju, ar verta savo dvylikameciui duot, nors jis reiskia stipru nora. Ten tokiu scenu pasitaiko... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(daivameil @ 2012 06 18, 23:00)
Labas vakaras,
Pradėjau skaityti J. Picoult  "Kita širdis". Pradžioje kažkiek panašu į S. Kingo "Žaliąją mylią". Tačiau kažkada panašumas baigsis ir bus kažkas nepakartojma, būdinga tik Picoult.

Sios J.Picoult knygos neskaiciau, bet "Zalioji mylia" man vienas is S.Kingo sedevru. Kazkaip netikiu, kad J.Picoult galetu jo lygi pasiekt g.gif
Atsakyti
J.Picoult perskaityta viskas kas yra mūsų bibliotekoj.Pagal kažkokius europinius projektus mūsų mokyklos biblioteka sujungta su kaimo+projektai=fantastika, nespėju skaityt kiek gaunama gerų naujų knygų thumbup.gif
Labai patiko knygos apie amišus ir apie autistus-specialiai nerašau pavadinimų, nes labai gerbiu tą autorę už idėjas-donorystė, mažumos, tėvai-vaikai...etc. Tėvams, pedagogams tai vadovėliai, kuriuos privaloma perskaityt mirksiukas.gif Aišku galima sutikt arba ne su jos įžvalgomis, bet talentas ta PICOULT thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skirmule: 19 birželio 2012 - 19:58
QUOTE(skirmule @ 2012 06 19, 20:54)
J.Picoult (...) Tėvams, pedagogams tai vadovėliai, kuriuos privaloma perskaityt  mirksiukas.gif
Ane?.. g.gif Naujas guru atsirado? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 06 19, 20:59)
Ane?..  g.gif  Naujas guru atsirado? mastau.gif

Čia tik mano nuomonė ir tikrai niekam neprivaloma mirksiukas.gif Manau kad ta moteris irgi tik eilinė produktyvi rašytoja, bet bent jau supranta, domisi ir tikrai stipriai parašo apie pasirinktą temą.
O guru jau kiek turėjom? Mano labai 'mylimas 'yra Paulo Coelho, bet turėjau tik vieną jo knygą ir perskaičiau iki penkto puslapio...apie kažkokį vienuolį su ferariu rolleyes.gif Tada visų draugų ir pažįstamų vis klausinėdavau apsimetus cool.gif -o kaip jums Coelho? Kurie nuoširdūs draugai suprato ir pasijuokdavom...
Tikrai snobizmas, mada tos knygos , bet yra tendencija vaidinti intelektualus ar kaip ten ...o paslapčia visi skaito mielas dūšiai knygas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skirmule: 19 birželio 2012 - 20:18
QUOTE(skirmule @ 2012 06 19, 20:54)
tai vadovėliai, kuriuos privaloma perskaityt  mirksiukas.gif

QUOTE(skirmule @ 2012 06 19, 21:10)
tikrai niekam neprivaloma mirksiukas.gif
hihihi.gif
Man nei Picout, nei Coelho. schmoll.gif Nebent labai norėčiau laiką tuščiai pagaišint... hihihi.gif
Papildyta:
Ai, nekreipk dėmesio. irnesakyk.gif Man tiesiog nepatinka tokios graudulingos manipuliacijos žmonių jausmais. schmoll.gif
Atsakyti
Bet tas vienuolis su ferariu, tai ne Coelho schmoll.gif aš tai atsimenu savo didžiąsias diskusijas apie juos abu. Daugiau nenoriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 19 birželio 2012 - 20:52
QUOTE(skirmule @ 2012 06 19, 20:10)
Tikrai snobizmas, mada tos knygos , bet yra tendencija vaidinti intelektualus ar kaip ten ...o paslapčia visi skaito mielas dūšiai knygas  smile.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif Aš net nevaidinu biggrin.gif
Atsakyti
ar kaip ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2012 06 19, 21:25)
Bet tas vienuolis su ferariu, tai ne Coelho  schmoll.gif aš tai atsimenu savo didžiąsias diskusija sapie juos abu. Daugiau nenoriu  biggrin.gif

doh.gif Yes ,tai Robin Sharma. Atsiprašau, bet jų mintys labai analogiškos-ir vienuolio, ir alchemiko:)
Atsakyti