Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

Laba diena,
Aš su tokiu klausimu. Mūsų įmonė užsiima žemės ūkio veikla. Dabar dar papildomai užsiimame komerciniu pervežimu, tai va dabar toks klausimas: moku taršos mokestį už gamtos teršimą iš stacionarių šaltinių, o dabar dėl to pervežimo reikia man dar iš mobilių šaltinių mokėt ar ne? Mašina atitinka euro4 standartą.
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2012 05 17, 10:07)
Laba diena,
Aš su tokiu klausimu. Mūsų įmonė užsiima žemės ūkio veikla. Dabar dar papildomai užsiimame komerciniu pervežimu, tai va dabar toks klausimas: moku taršos mokestį už gamtos teršimą iš stacionarių šaltinių, o dabar dėl to pervežimo reikia man dar iš mobilių šaltinių mokėt ar ne? Mašina atitinka euro4 standartą.

Kaip su mokėjimu negaliu pasakyti, bet deklaruoti vistiek turi.
Atsakyti


Ir būkit žmogai, padėkit kas nors su VŠĮ PLN204N help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 05 17, 11:34)
Kaip su mokėjimu negaliu pasakyti, bet deklaruoti vistiek turi.

Aga tada problema... Gal kas dlia asoba tupych trumpai paaiškins kaip reikia skaičiuot? Per metus sunaudota 11320 ltr dyzelio. Bliamba ir jau terminai pateikimo pasibaigę.... Gerai snūstelėjau doh.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 17, 11:43)

Ir būkit žmogai, padėkit kas nors su VŠĮ PLN204N  help.gif  help.gif  help.gif

Ojėj. laikykis. Tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2012 05 17, 11:47)
Gal kas dlia asoba tupych trumpai paaiškins kaip reikia skaičiuot?

Pasiverti litrus į tonas, įrašai į FR0521 18 langelį, į 17- koregavimo koeficientą, į 19 langelį - tarifą, į 20 - mokestinio laikotarpio indeksavimo koeficientą (visa tai rasi Aplinkos ministerijos psl.), spaudi šauktuką ir paskaičiuos.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 17, 11:58)
Pasiverti litrus į tonas, įrašai į FR0521 18 langelį, į 17- koregavimo koeficientą, į 19 langelį - tarifą, į 20 - mokestinio laikotarpio indeksavimo koeficientą (visa tai rasi Aplinkos ministerijos psl.), spaudi šauktuką ir paskaičiuos.

Ačiū, mėgysiu smile.gif Gal nenuskalpuos už vėlavimą skaudžiai blink.gif
Atsakyti
Sveiki kas galėtų pamokyti tvarkyti sodų bendrijos buhalteriją, kas ten ir kaip? Ne veltui biggrin.gif skubiai į až
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Patapau ir aš buhaltere, esu naujokė, tad kolkas man gana sunku susirast reikiamą informaciją, gal kas nors galit įmest kokią nuorodą ar dar ką, kur galėčiau rast kada reikia teik tuos visus pranešimus Sodrai 1SD, 2 SD, 9 SD ir t.t Taip pat kada teik deklaracijas VMI bei Statistikai, kada pagrindinius mokesčius sumokėt, bandžiau ieškot, kai kuriuos radau, bet kol susirasiu visus po vieną kiti metai ateis, prašau pagelbėkit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D-i-a . . . @ 2012 05 18, 20:03)
Sveikos 4u.gif  Patapau ir aš buhaltere, esu naujokė, tad kolkas man gana sunku susirast reikiamą informaciją, gal kas nors galit įmest kokią nuorodą ar dar ką, kur galėčiau rast kada reikia teik tuos visus pranešimus Sodrai 1SD, 2 SD, 9 SD ir t.t Taip pat kada teik deklaracijas VMI bei Statistikai, kada pagrindinius mokesčius sumokėt, bandžiau ieškot, kai kuriuos radau, bet kol susirasiu visus po vieną kiti metai ateis, prašau pagelbėkit 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Sodros formų aprašymas
http://www.sodra.lt/...portalas/formos

VMI formos
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=21569
Jų begalė, pildot priklausomai nuo įmonės formos, veiklos ir t.t. (nepaminėjot kokioj srityje dirbsit)

Statistiką teikiat priklausomai taip pat nuo įmonės veiklos, paprastai metų pradžioj kiekvienai įmonei paskiriamos ataskaitos, kurias metų bėgyje reiks pildyt.
Atsakyti
Tai va, rabotajiem, značit cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2012 05 18, 20:03)
Sodros formų aprašymas
http://www.sodra.lt/...portalas/formos

VMI formos
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=21569
Jų begalė, pildot priklausomai nuo įmonės formos, veiklos ir t.t. (nepaminėjot kokioj srityje dirbsit)

Statistiką teikiat priklausomai taip pat nuo įmonės veiklos, paprastai metų pradžioj kiekvienai įmonei paskiriamos ataskaitos, kurias metų bėgyje reiks pildyt.


Kokias ataskaitas reikia teikt Statistikai matau pagall tai kokios buvo teiktos anksčiau, tik vat galvoju gal kur surašyta konkrečiai kada kokią reikia pateikti ir kaip ten jos pagal ką sudaromos ir t.t ir pan wink.gif
Įmonė - UAB'as, teikia remonto paslaugas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D-i-a . . .: 18 gegužės 2012 - 23:20
Užsiregistruokit statistines ataskaitas teikti internetu, matysit visą grafiką.

Tik drįstu pastebėt, kad buhalterei svarbiausia buhalterija - jei neišmanot net VMI reikalų, kaip su tiesioginėm pareigom bus? Statistika juk paskutinėj vietoj...
Atsakyti