Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

laba 4u.gif
ar kas nors turit pajamas natura, kai imones automobili savo reikmem naudoja?
labai reikia saskaitu korespondencijos su konkreciu PVZ. blush2.gif
Atsakyti
Pasisakykit, protingosios. Įmonė statėsi, sakykim, sandėliuką. Pati lentų, vinių, plaktukų nepirko, viską pirko pardavėjas- statytojas. Po to išrašė PVM sąskaitą, kurioje parašyta "sandėliukas". Pildant FRO600 reikia pildyti 15 eilutę (IT pasigaminimas) ar ne, įmonė gaminosi IT ar vis tik nusipirko jau gatavą IT?
Atsakyti
As sakyciau, kad nusipirko jau gatava IT.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 06 05, 19:00)
Pasisakykit, protingosios. Įmonė statėsi, sakykim, sandėliuką. Pati lentų, vinių, plaktukų nepirko, viską pirko pardavėjas- statytojas. Po to išrašė PVM sąskaitą, kurioje parašyta "sandėliukas". Pildant FRO600 reikia pildyti 15 eilutę (IT pasigaminimas) ar ne, įmonė gaminosi IT ar vis tik nusipirko jau gatavą IT?

Aš žiūriu tik kas sąskaitoje parašyta - jei lentynos ar sandėliukas - tai ilgalaikis turtas. Jei sąskaitoje parašyta lenta, vinis, varžtas + montavimas - tai jau gamyba ax.gif

Noriu paklausti - jei įmonės direktorius yra akcininkas ir jis išvažiuoja į komandiruotę užsienyje 3 dienoms. Ar galiu jam didinti dienpinigių normą 100 proc. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 06 06, 06:54)
Aš žiūriu tik kas sąskaitoje parašyta - jei lentynos ar sandėliukas - tai ilgalaikis turtas. Jei sąskaitoje parašyta lenta, vinis, varžtas + montavimas -  tai jau gamyba  ax.gif

Aš irgi taip manyčiau. Apskambinau drauges - visos tą patį sako.
Bet... Kliūnu už vienos vietos (vakar skaičiau VMI išaiškinimus iki nukritimo doh.gif ), nes radau tokį pavyzdį:
Įmonė A su statybos organizacija B sudarė gamybinių patalpų, skirtų PVM apmokestinamai veiklai vykdyti, statybos rangos sutartį. Pastačiusi šį pastatą, statybinė organizacija B surašė statybos darbų priėmimo aktą, kurio pagrindu išrašė įmonei A PVM sąskaitą faktūrą ir joje nurodė 1 500 000 Lt gamybinio pastato statybos darbų vertę plius 285 000 Lt PVM, iš viso 1 785 000 Lt. (Atkreipiame dėmesį į tai, kad pastatyto pagal rangos sutartį pastato perdavimas užsakovui pagal PVM įstatymo 7 straipsnį laikomas paslaugų teikimu).
Įmonė A jai išrašytoje PVM sąskaitoje faktūroje išskirtą 285 000 Lt PVM sumą įtraukė į PVM atskaitą.
Įmonė A, atidavusi šį pastatą eksploatuoti, nuo pastato 1 500 000 Lt savikainos turi apskaičiuoti 285 000 Lt PVM ir šią sumą deklaruoti mokestinio laikotarpio PVM deklaracijoje kaip ir kitas PVM sumas. (Jeigu šios gamybinės patalpos yra skirtos įmonėje naudoti tik PVM įstatymo 58 str. 1 dalyje nurodytoje veikloje, tą pačią sumą ji gali dar kartą įtraukti į PVM atskaitą.)


Bet jei pas mane sąskaitoje parašyta ne "sandėliuko statybos darbai ir medžiagos", "sandėliuko statyba", o "sandėliukas"? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 06 06, 07:33)

Bet jei pas mane sąskaitoje parašyta ne "sandėliuko statybos darbai ir medžiagos", "sandėliuko statyba", o "sandėliukas"unsure.gif


O kokie yra kiti dokumentai- sutartis gal kokia, kur tas sandėliukas stovi- kieno žemė. Aš labiau linkusi- kad tai statyba, nes juk tą sandėliuką nepardavė jums atvežę, o statė irgi pagal jūsų užsakymą, juk jums nepardavė nekilnojamo daikto (kitaip pardavimas atsispindėtų Nekilnojamo turto registre), kaip kilnojamas daiktas- sandėliukas irgi sunkiai įsivaizduojamas, nors gal... . Ir tiesa, ar tą sandėliuką registruosite- nes jei taip, tai NT, o jei ne- tai gal ir tiks kaip kilnojamas turtas.
Atsakyti
Žemė mūsų, sandėliukas priimtas visų komisijų, su projektais, registruotas RC. Tai yra NT. Balamūtina labiausiai, kad sąskaitoj įvardyta būtent "sandėliukas". Reikia žiūrėt, ar yra rangos sutartis - jei taip, tada sutinku (iš to, ką vakar išskaičiau), kad statybos, jei ne - manau, galima ginčytis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2012 06 02, 14:41)
Už nėštumo ir gimdymo atostogas, kaupiasi atostogos, o už vaiko priežiūrą - nebe.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jums PLN204 priėmė? Aš vis laukiu patvirtinimo dėl priėmimo, bet duomenys kaip apdorojami taip apdorojami.. Idomu čia normalu ar jau reikia nerimauti, kad kažkas netaip ax.gif
Atsakyti
Aš paskutinės įmonės perdaviau 31 dieną, tai po poros valandų atėjo patvirtinimas, kad priimta.
Atsakyti
Mano irgi visi dar apdorojami. Nors pateikti ir ne paskutine diena.
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2012 06 06, 22:18)
Sveikos 4u.gif
Jums PLN204 priėmė? Aš vis laukiu patvirtinimo dėl priėmimo, bet duomenys kaip apdorojami taip apdorojami.. Idomu čia normalu ar jau reikia nerimauti, kad kažkas netaip ax.gif

Aš ir jau senai pateikiau, bet vis dar apdorojama. Sakau gal dėl to jog buvo patikrinimas... gal, kad atkėliau praeitų metų nuostolį.... Daros neramu...
Atsakyti