Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

QUOTE(Sonatuole @ 2012 05 31, 13:21)
Mūsų direktorius užsienio pilietis, dirba pagal DU, tai jam nesitaiko NPD, PNPD daugiau viską kaip nuolatiniams skaičiuoju... O ar mokas ką ten jis, tai nežinau...

Jei jūsų direktorius dirba Lietuvoje, tai viskas taip. Bet jei jo darbo vieta būtų Latvijos respublika?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 05 31, 13:45)
Jei jūsų direktorius dirba Lietuvoje, tai viskas taip. Bet jei jo darbo vieta būtų Latvijos respublika?


Va va apie ta as ir noriu pasakyti, jei darbo vieta yra ne Lietuvoje, tada mokami tos salies, kurioje dirbama mokesciai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 05 31, 13:49)
Va va apie ta as ir noriu pasakyti, jei darbo vieta yra ne Lietuvoje, tada mokami tos salies, kurioje dirbama mokesciai  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Mūsų direktorius buvo irgi užsienio pilietis, bet dirbo Lietuvoje, tai mokėjome lietuviškus mokesčius, o jeigu dirbtų savo šalyje, tai reikėtų mokėti anos šalies mokesčius 4u.gif
Atsakyti
Aga, darbo vieta LT mūsiškio, atsiprašau ne taip supratau klausimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2012 05 31, 10:45)
lauksim naujienu kaip sekasi  smile.gif


QUOTE(aggree @ 2012 05 31, 11:13)
Ar bandėt šiandien ką teikt per EDS?

Aš apie 12val. teikiau, viskas gerai buvo.

Buvau šiandien konsultuotis VMI dėl PLN. Iš 4 kabinete sėdėjusių žmonių į mano klausimą nesugebėjo atsakyti nė vienas doh.gif Liepė skambinti 1882. Ten bandė kažką vartyt, bet paprašiau, kad pasakytų konkrečiai - daryti taip ar kitaip. Tai atsakymo ieškojo lygiai 15min. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 31, 23:14)
Buvau šiandien konsultuotis VMI dėl PLN. Iš 4 kabinete sėdėjusių žmonių į mano klausimą nesugebėjo atsakyti nė vienas  doh.gif Liepė skambinti 1882. Ten bandė kažką vartyt, bet paprašiau, kad pasakytų konkrečiai - daryti taip ar kitaip. Tai atsakymo ieškojo lygiai 15min.  doh.gif

Bent jau surado ir pasakė biggrin.gif? Ar, kaip visada, tikriausiai taip smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

merginos reikia Jusu pagalbos (pagal issilavinima nesu buhaltere, tai gal mano klausimai Jums atrodys kvailoki blush2.gif )
Klausimas susijes su apskaita biudzetineje imoneje + ES projektai.
Ar kas nors nors gales pagelbeti??

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 06 01, 07:43)
Bent jau surado ir pasakė biggrin.gif? Ar, kaip visada, tikriausiai taip smile.gif ax.gif

Jei taip, tai taip... Jei taip, tai kitaip... cool.gif Užsirašiau datą, laiką, kada skambinau - na vsiakij.
Atsakyti
QUOTE(Lenuska03 @ 2012 06 01, 09:15)
Sveikutes  4u.gif

merginos reikia Jusu pagalbos (pagal issilavinima nesu buhaltere, tai gal mano klausimai Jums atrodys kvailoki blush2.gif )
Klausimas susijes su apskaita biudzetineje imoneje + ES projektai.
Ar kas nors nors gales pagelbeti??

ax.gif

žiūrint koks klausymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2012 06 01, 09:31)
žiūrint koks klausymas  4u.gif

o klasymas susijes su ilgalikio turto perdavimu.
jei placiau tai istorija tokia: ivykdem es projekta, rekonstravom vaiku darzeli. Vaiku darzelis turi sad imones koda, priklauso savivaldybej ir jo apskaita veda savivaldybes darbuotoja (svietimo skyrius). rekostrukcijos darbu sukaupta islaidu suma yra kito sk balanse. Dabar kai projektas uzbaigtas, as turiu perduoti ta sukaupta suma. Finansu sk. darbuotoja sako, kad as ispradziu turejau perimti pagal buhalterine pazyma likutine verte, ja padidinti ir tik tada perduoti.
Merginos kaip turi buti istikruju? Man sunku susigaudyti buhaletiniu istatymu ir nutarimu labirintuose...stengiuosi...bet.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 05 31, 23:14)
Ieško ramunių šiknoj, nes nieko nesupranta patys  doh.gif

Aš apie 12val. teikiau, viskas gerai buvo.

Problema buvo google chrome narsykleje. Visa laika teikiau su sia, o vakar nuo 10 val nebeleido. Ne tik teikti, bet ir pildyti online. Pateikiau viska per Internet Exploreri. Beje ir teisiu RC dirikas negalejo suteikti per Chroma g.gif ir tik vakar... Matyt apkrova.
Atsakyti
labas rytas, aggree aciuuz persiusta medziaga 4u.gif
kaip nuotaikos mergaitems? as susalus sedziu biggrin.gif ir laukiu pirmadienio smile.gif varysim su vyru i druskininkus pirmu metiniu proga wub.gif wub.gif
Atsakyti