Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

QUOTE(Svajaaa @ 2012 05 31, 19:01)
Vaikų kambario čia nebus,vaikai kažkada bus, bet kol jie praaugs,tikimės pasistatyt nama 4u.gif

O kam tada toks grandiozinis remontas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 31, 20:07)
O kam tada toks grandiozinis remontas? blush2.gif

Kad kokius 7 metus gyvent tvarkingai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 05 31, 20:16)
Kad kokius 7 metus gyvent tvarkingai biggrin.gif  biggrin.gif

Aišku jūsų valia, tik va galvoju, kam išlaidauti ten kur negyvensit ilgai, galima nedidelėm išlaidom padaryti gražiai ir tvarkingai , negriaunant sienų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 31, 23:14)
Aišku jūsų valia, tik va galvoju, kam išlaidauti ten kur negyvensit ilgai, galima nedidelėm išlaidom padaryti gražiai ir tvarkingai , negriaunant sienų ax.gif

Na 7 metai irgi laiko tarpas didelis, ir gyvent tik tvarkingai nesinori, norisi ,kad b8t7 jauku ir gražu 4u.gif
Atsakyti
xde,

Gal dar ne per vėlu:) Šiek tiek pažaidžiau su jūsų planeliu.
Čia tik idėjos ir pasiūlymai, be tikslių mm:)
Bet gal patiks kažkas. Labai nedėkingos jūsų lubos g.gif Bet gal ką nors prisitaikysite:

user posted image

Siūlau prieškambary įsirengti sandėliuką-drabužinę, atskirti WC, vaiko kambarys vietoj virtuvės, visa kita matote.
Papildyta:
Mddkfa, Svajaaa, pritariu nuomonei nejungti WC su vonia, nebent tikrai taip patogu ir norisi.
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2012 06 01, 15:02)
xde,

Gal dar ne per vėlu:) Šiek tiek pažaidžiau su jūsų planeliu.
Čia tik idėjos ir pasiūlymai, be tikslių mm:)
Bet gal patiks kažkas. Labai nedėkingos jūsų lubos g.gif Bet gal ką nors prisitaikysite:


Siūlau prieškambary įsirengti sandėliuką-drabužinę, atskirti WC, vaiko kambarys vietoj virtuvės, visa kita matote.
Papildyta:
Mddkfa, Svajaaa, pritariu nuomonei nejungti WC su vonia, nebent tikrai taip patogu ir norisi.

Visuose butuose gyvenome WC kartu su vonia, patogiau nebūna. Dėl tų rytinių skubėjimų, tai visada puikiai pasidalinam kas pirmas.
MAn labaiu norėtųsi nuomonės dėl tos sienos griovimo, ar geras būdas , ar gal įmanoma kažka mandriau padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 31, 18:45)
Labai džiaugiuosi, kad nejungėm vonios su WC . Pirmiausiai labai nehigieniškai man išrodo,


Tuomet kriauklytė būtina WC.
Atsakyti
Mes perdarinėjom senos statybos butuką.Pas mus WC atskirai,su kriauklyte,o vonioje dar vienas klozetas. Patenkinti tokiu sprendimu smile.gif

Svajaaa, man visai smagiai atrodo Jūsų perplanavimas,turbūt nekeisčiau nieko:) Na gal nebent bandyčiau sulyginti sieną virtuvės ir vonios,kur dabar kampas pas Jus,kur kvietkas stovi.
Atsakyti
Visgi paplanavom kitaip, nes saliono erdvė ne tokia ir didelė. Dėl kampo lyginimo, tai labai ilga vonia gaunasi,o kampas reikalingas, nes šaldytuvas būtinas toje vietoje. Kampą išnaudosim katės draskyklei lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

Čia maždaug iš šono, baldų nežiūrėkit biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 02 birželio 2012 - 23:12
QUOTE(Svajaaa @ 2012 06 01, 15:14)
Visuose butuose gyvenome WC kartu su vonia, patogiau nebūna. Dėl tų rytinių skubėjimų, tai visada puikiai pasidalinam kas pirmas.


Patogu tada kai du saugę, na gal dar kai visai mažas vaikas, bet jei keturi dideli žmonės-kamštis ir paburbėjimai neišvengiamas.
Atsakyti
Bute specialiai griovem siena kad sujungt wc su vonia, nes man taip zyymiai patogiau. Name irgi vonia kartu su wc, plius pirmam aukste vien wc. Labai nemegstu tu maziuku butu wc, kai net apsisukt normaliai negali ir sedi kaip budoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 03, 12:13)
Bute specialiai griovem siena kad sujungt wc su vonia, nes man taip zyymiai patogiau. Name irgi vonia kartu su wc, plius pirmam aukste vien wc. Labai nemegstu tu maziuku butu wc, kai net apsisukt normaliai negali ir sedi kaip budoj  doh.gif
Mes irgi taip darėm. Kad erdviau būtų (šluostydamasis alkūnėm sienų netarkuotum), kad skalbiankė tilptų (virtuvėje skalbiankė man - niiiiii). Ir dar - elektros taupymo sumetimais. blush2.gif
Gal kai vaikai suaugs bus nepatogu, bet dabar kažkaip spėjam. rolleyes.gif O gal suaugę turės savo butus su savais wc. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 03 birželio 2012 - 11:36