Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai

QUOTE(Boba @ 2006 09 22, 08:05)
Turim kavos aparatą JURA IMPRESSA Z5.Daro viską vieno mygtuko paspaudimu.Pienas kapučinui ar late kavai pilamas į termosą ,išsilaiko nesugižęs iki 8 val. tikrai patogu,nes nereikia kiekviena kartą plauti.Daro normalią kavą,mes užsiprogramavom ale lietuviškam stiliui,kai didelispuodelis ir silpnesnė kava.Daro ir ekspreso ,puodeliai kavai pasišildo ant viršaus.Tikrai puikus aparatas.Yra internetinis puslapis dabar tik neparašysiu,nepamenu,jei reiks paieškosiu.Kaina didelė.

o kaip pas tave reguliuojasi kavos stiprumas? ar būtent vandens kliekiu, ar dar kažkaip kitaip?
aš jau šiand pasireguliavau kavos kiekį rolleyes.gif o jau buvau išsigandus, kad po tiek mažai pila ir tokia žiauriai stipri unsure.gif

o KRUPS'e xp5080 nors tiek gerai, kad talpą pienui galima įdėti į šaldytuvą, tik niekaip nesuprantu, kodėl neatsidaro sad.gif ar dar neatsirado tokio aparačiuko turėtojo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 09 21, 10:21)
Sveikos kavos mylėtojos,

negaliu išsirinkti tarp DeLongi EC 300M 399 Lt. ir
                                          CC 330S 599 Lt.
techniniai duomenys abiejų vienodi, skiriasi tik tiek, kaip supratau, kad tas kur pigesnis tai reikia kažkiek palaukt kol "išyla", o brangesnis laukt nereikia - mygtuką paspaudei ir kava ruošiama iškart. Patarkite help.gif  . Perskaičiau visą temą, dar labiau susipainiojau  doh.gif Paaiškėjo tik, kad labai daug pinigų investuoti neverta, jei kavą dažniausiai geriam dviese su vyru, ir tai dažniausiai tik savaitgalį.

Aš prieš tris savaites pirkau DeLongi EC 155 už 399Lt ir labai patenkinta, laukimas kol įšyla min. 15 min. max-30min., bet atsikeliu įjungiu ir kol apsiprausiu, apsitvarkau, tai net nepajaučiu.
Man tai labai liuks thumbup.gif aparatukas. Neesu aš superinė kavamanė, ryte gerti priversta, nes spaudimas labai žemas. O dabar gerą kavą dedant, aš nejaučiu skirtumo, tarp kavos skonio kavinėje, o pagalvojus apie paprastai užplikytą kavą net nukrato. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2006 09 22, 11:41)
O dabar gerą kavą dedant, aš nejaučiu skirtumo, tarp kavos skonio kavinėje, o pagalvojus apie paprastai užplikytą kavą net nukrato.  blink.gif

Papasakokit, prašau, kokią perkat kavą aparatams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 09 22, 10:08)
o kaip pas tave reguliuojasi kavos stiprumas? ar būtent vandens kliekiu, ar dar kažkaip kitaip?
aš jau šiand pasireguliavau kavos kiekį  rolleyes.gif o jau buvau išsigandus, kad po tiek mažai pila ir tokia žiauriai stipri  unsure.gif

o KRUPS'e xp5080 nors tiek gerai, kad talpą pienui galima įdėti į šaldytuvą, tik niekaip nesuprantu, kodėl neatsidaro sad.gif ar dar neatsirado tokio aparačiuko turėtojo?  bigsmile.gif

nu kaip cia paaiškint,tai tu pasidarei ekspresso kavytę,pas mane reguliuojasi kavos stiprumas ir vandens kiekis.Talpą pienui taip pat galima dalima dėt į šaldytuvą. O kas ten neatsidaro? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Boba @ 2006 09 25, 13:14)
nu kaip cia paaiškint,tai tu pasidarei ekspresso kavytę,pas mane reguliuojasi kavos stiprumas ir vandens kiekis.Talpą pienui taip pat galima dalima dėt į šaldytuvą. O  kas ten neatsidaro? g.gif

Kavą perku PAULIG ESPRESSO iš maximos PO 38 lt
Atsakyti
user posted image
nugi neina atidaryt tos "cisternos" , kuri pavaizduota dešinėj pusėj. išimu kamštelį su vamzdeliu ir įpilu pieno. bet jis turėtų atsidaryt mastau.gif per sudūrimą... pasukt eina, nuimt ne doh.gif sad.gif unsure.gif
ir galvoju, gal kas žino būdą, kaip jį atdaryt... unsure.gif
gal čia ne tas variantas kai: sila jėst, uma ninada. ax.gif biggrin.gif

jei sužinočiau, jog kažkas tokį turi, ir sėkmingai atidarinėja, nu tai jau bandyčiau kažkaip laužt biggrin.gif ale dar neatsirado...
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 09 25, 23:36)
user posted image
nugi neina atidaryt tos "cisternos" , kuri pavaizduota dešinėj pusėj. išimu kamštelį su vamzdeliu ir įpilu pieno. bet jis turėtų atsidaryt mastau.gif per sudūrimą... pasukt eina, nuimt ne  doh.gif sad.gif  unsure.gif
ir galvoju, gal kas žino būdą, kaip jį atdaryt...  unsure.gif
gal čia ne tas variantas kai: sila jėst, uma ninada.  ax.gif  biggrin.gif

jei sužinočiau, jog kažkas tokį turi, ir sėkmingai atidarinėja, nu tai jau bandyčiau kažkaip laužt  biggrin.gif ale dar neatsirado...


Atsidaro ir dar gi labai lengvai, va pro ta guma (sandarinimo) vamzdeli istraukti tai tikrai sunku. Gal tas indas buvo nukrites ir deformavosi??? nes tikrai atsidaro lengvu lengviausiai.
Bandyk ji jega, arba varyk i servisa...
Dar buvo toks sovietines armijos patarimas isdazyti raudonai ir ismesti
Atsakyti
ačiū labai aciuks.gif bandysim laužt bigsmile.gif su dažymu dar palauksim lotuliukas.gif
Atsakyti
o as del taisymo paklausiu.
atitarnavo sekmingai musu apaciukas 3 metus (na jis pats pigiausias is tu, kurie 15 baru duoda...), bet dabar jau susidevejo gumos ar kas ten, kur indelis su kava prisispaudzia. na vnz vanduo varva per visus sonus.
gal kas zinote, ar tas gumas kur keicia? ar isviso yra prasmes jas keisti?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 09 22, 17:01)
Papasakokit, prašau, kokią perkat kavą aparatams  rolleyes.gif

Mes MAURO DE LUXE didmeninėje prekyboje kaina apie 56Lt už kg.
Atsakyti
Nu ir mes savaitgalį pamaloninom save nauju pirkiniu: Saeco Incanto de luxe.
Dar iki galo neišmokom naudotis, nes instrukcijos tik užsienio kalbom sad.gif Bet skanią kavytę jau geriam blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 16 spalio 2006 - 09:30
Sveikos,

Jei ne paslaptis, kur jus ta Krups XP5080 pirkote ir uz kiek. Labai simpatiskas jis man atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guppi @ 2006 10 17, 09:24)
Sveikos,

Jei ne paslaptis, kur jus ta Krups XP5080 pirkote ir uz kiek. Labai simpatiskas jis man atrodo smile.gif


Yra Ogminoj apie 900lt
Atsakyti