Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

labas rytas, gryzom vakar vakare is telsiu su traukiniu. gerai praleidom laika, mociute palepino thumbup.gif galva pravedinta, tai nuo ryt vel keliones i ppt smile.gif
Atsakyti
Už tvirtą glėbį, už tylų žvilgsnį, už ramų miegą, kai Tu stebi....
Beribį dangų nuo tavo rankų, kaip pienės pūką pakelt gali...
Už juoką garsų, žaidimą narsų, kai karą su mumis žaidi...
Na bet labiausiai už tai, kad myli... kai reikia - glostai, kai reikia - bari...

SU TĖVELIO DIENA!!! Visus tėvelius :*

http://www.bernardin.../295/buti-teciu

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 06 03, 11:07)
labas rytas, gryzom vakar vakare is telsiu su traukiniu. gerai praleidom laika, mociute palepino  thumbup.gif galva pravedinta, tai nuo ryt vel keliones i ppt  smile.gif

nors tiek gerai kad jum tik i ppt eiti ax.gif mes kiek yra gydytoju tiek per visus trankomes ir trankysimes doh.gif
Tai Deniukas jau visas patenkintas kad su traukiniu dundejo thumbup.gif

Laba diena 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vvarliokas @ 2012 06 03, 12:27)
SU TĖVELIO DIENA!!! Visus tėvelius :*


As vakar buvau baznycioj,tai labai grazu pamoksla skirta tevams sake wub.gif nevienam tevui esanciam misiose turejo sirdis suvirpeti....aiskus kaip visad ir man bunant tokioj vietoj sirdis virpa,apsiverkiu..... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 04 birželio 2012 - 12:00
Labas

Na ka, padare mano vaikui DISK. Tai nelabai rezultatai mane dziugina g.gif verysad.gif

Kalba 25 proc

Savarankiskumas 24 proc

Smulkioji motorika 38 proc

Kalbos suvokimas 40 proc

Kazkaip liudnoka, kad taip prastai vaikas is salies atrodo. As kaip pripratus, tai atrodo galeciau geriau ivertinti.

Na tik siektiek dziugina pora dalyku:

Regimasis demesys 60 proc

Socialinis bendravimas 60 proc

g.gif Tai nezinau kaip cia bus po metu. Bent vaiksciot pradetu, nes kolkas bendroji motorika atitinka 9 men amziu g.gif

Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2012 06 04, 12:45)
nors tiek gerai kad jum tik i ppt eiti ax.gif  mes kiek yra gydytoju tiek per visus trankomes ir trankysimes doh.gif
Tai Deniukas jau visas patenkintas kad su traukiniu dundejo thumbup.gif

Laba diena 4u.gif
Papildyta:

As vakar buvau baznycioj,tai labai grazu pamoksla skirta tevams sake wub.gif  nevienam tevui esanciam misiose turejo sirdis suvirpeti....aiskus  kaip visad ir man bunant tokioj vietoj sirdis virpa,apsiverkiu..... unsure.gif

patenkintas, patinka jam su traukiniu vaziuot, aplamai su betkuo patinka vaziuot smile.gif
buvom siand pas psichologe ppt tai nesamone didziausia, atseit disca dare tai per pora valandu trecdali klausimu tesugebejom atsakyt. skaito tuos klausimus ilgiausiai, uzduotis vos ne po 10 min ruosia. doh.gif lyg ta testa pirma karta akyse matytu doh.gif doh.gif .tai sake tiks ir pries pusmeti darytas disc testas. kita karta nunesim ir viskas. nes nera kada tiek vazinet ten.
Atsakyti
laba diena,
paskaiciau ir uzsimaniau pavaziuoti traukiniu...seniai bevazinejau....
o pas mane siandien toks miego norejimas,kad sakes....arteja sesija ir jauciu,kaip as noriu miegelio,vakarais vis ilgiau uzsisedziu prie mokslu...zodziu,laukia 8 egzai doh.gif tik pasidedu knygas ant stalo,kaip momentaliai prisistato Nikita ir sedi varto uzrasus,varto knygas.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 06 04, 14:48)
Labas

Na ka, padare mano vaikui DISK. Tai nelabai rezultatai mane dziugina  g.gif  verysad.gif

Kalba 25 proc

Savarankiskumas 24 proc

Smulkioji motorika 38 proc

Kalbos suvokimas 40 proc

Kazkaip liudnoka, kad taip prastai vaikas is salies atrodo. As kaip pripratus, tai atrodo galeciau geriau ivertinti.

Na tik siektiek dziugina pora dalyku:

Regimasis demesys 60 proc

Socialinis bendravimas 60 proc

g.gif  Tai nezinau kaip cia bus po metu. Bent vaiksciot pradetu, nes kolkas bendroji motorika atitinka 9 men amziu g.gif

o stambioji motorika?
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 06 04, 17:31)
o stambioji motorika?


Stambioji mototika 45 proc verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano mažylė jau žingsniuoja wub.gif kaip viskas greitai, koks stebukliukas wub.gif
Gabytės žingsnelių laukiau taip ilgai, o čia 10 mėn. ir tepu tepu rolleyes.gif
Atsakyti
Visoms labas smile.gif

parsirandu į naujus namus, apsikasus darbais, daržais ir taip toliau, nuolatiniam judesy, bet nuo vakar jau atostogauju visą mėnesį - valio thumbup.gif poilsis smile.gif

Nieko necituoju, visas stipriai apkabinu: ir tas, kurioms sekasi, ir tas kurioms liūdna. Žinot, skaitau ir galvoju, nu kokios stiprios čia mamos wub.gif Mes šypsomės vaikų šventėj, kai mūsų mažyliai šoka ir dainuoja, ir nesvarbu, kad kad vaikas aiškiai skiriasi nuo kitų savo judesiais, kad negali suglausti delnukų kai ploja, kad jam sunku atsitūpti, kad šalia stovintis vaikas negali jo paimti už rankos, nes tas delnukas neklauso nors tu ką... Bet jis akutėmis ieško tavęs minioje, šypsosi ir dainuoja: "Aš širdyje labai myliu savo mamą, brangiausią man pasaulyje..." Ir kažkaip sugebam atsitverti nuo blogų minčių stiklo siena, kas bloga - lieka už jos, o prie savęs prisileidi tik tai, kas gera ir šilta.


Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2012 06 04, 17:38)


Labas Mes jus siandien matem lopselyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2012 06 05, 18:29)
Labas Mes jus siandien matem lopselyje  4u.gif


Rimtai smile.gif Malonu 4u.gif

Bet as jusu nepazistu blush2.gif
Atsakyti