Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

4u.gif 4u.gif visus vaikučius su ju dienele ,bukit laimingi
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

QUOTE(vikma @ 2012 06 01, 08:28)
uij ne tu viena su begele klausymu,kai aas ejau kartu su manim sedejo irgi moteriskaite kuri tik klause ir klause,klause ir klause ir vistgiek jai  nieks neaisku,paskui ziuriu as jau pusmeti kazkur kaip vazinejuos su masina,o ji tebevarksta su pravaziavimais,gaila jos buvo,


Domicele namioka supratai biggrin.gif
Atsakyti
ramunka tokia pat paliks grupe, vidutine ir turejom
vikma jos pavarde karaliene, praejusi karta buvom pas vasiuliene, tai karaliene pasirode siltesnis zmogutis.
na klausimai tokie kad jau pasako kazkoki daikto pavadinima ir vaikas turi parodyti. paskui sake kad klause kas yra karve tai maniskis pasake kad karve daro mu smile.gif bet jau jo amziui vaikas turetu pasakyti kad karve tai gyvuliukas. zodziu jau turetu apibudinti. spalvas sake pasake visas, net pati nustebau, nes zino tikrai daug bet tikrai ne visas. matyt pagrindiniu ir teklausinejo smile.gif
sake labai gerai zino skaicius, bet kai dave paskaiciuot tai nesugebejo. dare viska apie 40 min gal. na pradzoj pakalbejom biski paskui isejau, ir paskui dar aptarem biski, paklausinejo kaip jis namuos ka daro ko nedaro. kas nutiko kad verkei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 01 birželio 2012 - 09:56
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 01, 01:07)
Neturiu tokiu problemu,bet mamukai is kitos temos kalbejo apie kazkoki kremuka  g.gif tik kad vienom jis padeda,o kitoms jokio poveikio  unsure.gif
Sunesiociau ja kaip bitute  doh.gif  lotuliukas.gif nu nevirskinu tokiu vistu  doh.gif

Kokioj cia temoj kalbejo... idomu butu paskaityti... gal rasciau kokiu vertingu patarimu ax.gif
Atsakyti
sveikos,
visus maziukus ir nelabai maziukus sveikinu su Vaiku diena ir siunciu po buciuka 4u.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvarliokas @ 2012 06 01, 09:53)
Kokioj cia temoj kalbejo... idomu butu paskaityti... gal rasciau kokiu vertingu patarimu  ax.gif


Cia: http://www.supermama...howtopic=328426

Dar cia: http://forumas.eli.m...ic/1352/Strijos
Atsakyti
man rods nuo striju geriau vaistinej pasiklaust, manau turetu padet kremai kurie nuo randu g.gif . ju veikimas turetu but geresni nei tu kosmetiniu kremuku smile.gif
Atsakyti
ne ten pataikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sausainiukas*: 01 birželio 2012 - 13:57
QUOTE(trude @ 2012 05 31, 19:34)
Mano dukrytei DS. Diskui jau perdidelė, 6 metai. Gal į PPT kreiptis? g.gif

Tai jei rudenį eisit į mokyklą,tai ir taip privalės PPT įvertint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 05 31, 22:34)
Laba vakara  4u.gif


Neliudek matyt persijaudinai uztat taip ir gavosi  smile.gif bet antra vieta super!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(vikma @ 2012 06 01, 08:28)
laba diena ax.gif

Papildyta:
mes tai vakar kosmariska diena apturejom,gerai kad prisipumpavus vaistu buvau,tik vienoj vietoj asara nuriedejo doh.gif tik kiek supratau EEG tyrimas lygu geras, g.gif
Papildyta:

bet antra vieta irgi labai gera thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pazvel kiek uz jusu liko,kiek daug kam nosis nukabinot mirksiukas.gif


Taip, dėl vietos esu labai laiminga, nes taip ir jaučiau kad bus. Negalim juk kasmet mes laimėti, būtų ir nesažiningą kitų atžvilgiu. Tik sakau, labai liūdna suvokt kad dar ne visiškai nugalėtas bjauriausias ligos bruožas - esant didesniam jauduliui stingt, krist ir pan. Nors jau per tiek pasirodymų tą buvau suvaldžius. verysad.gif

Bet kita vertus nukritus - vistiek atsikėliau ir apvaidinus kad taip turėjo būt viską išvaidinau toliau. Ankščiau taip būtų buve, iš nervų būtų visiškai surakinę ir tuo viskas būtų pasibaigę. Tai turbūt nėra taip ko liūdėt. Dar tiek pat mankštų ir vistiek pribaigsiu spazmukus.

Aj, lekiu šį savaitgalį į babos jubiliejų, atsipalaiduosiu. Paskui vėl į darbukus. Kitam penktadieniui vakar konkurse vėl gavom pakvietimą į Vilnių. thumbup.gif Tik viena mūsiškė negalės važiuot, tai antradienį tiksliai nuspręsim ką daryt.


Vikma, kas nutiko vakar? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2012 06 01, 12:21)
sveikos,
visus maziukus ir nelabai maziukus sveikinu su Vaiku diena ir siunciu po buciuka  4u.gif  oro_buckis.gif

Laba diena 4u.gif

as snd jauciuosi kaip po lengvos pjankes,ar oras veikia,ar cia man nuo vaistu poveikis,vakar jauciu padauginau raminamuju,tai visa diena priplaukus jauciaus,skridau,su masina tik iki darzo vaziavau,bijijau prarast kordinacijas doh.gif bet jausmas toks geras,kai viskas px...
o verkiau uzvakar?nes jau truko nervai,bet ir tai gerai,kad tik jau ipusejus EEG nuriedejo asarike,nuryjau viska ir isejom lauk,gryzau namo kaip po gero musio doh.gif oviskas del mano bernuzelio,del jo priesinimosi,klykimu,cypimu,kritimu doh.gif viena laime kad buvau prisigerus raminamuju,tai kazkaip kiek ramiau jauciaus,bandziau tvardytis,bet vienoj vietoj tai nebesusilaikiau,uzciaupiau burna,ir gerai supurciau doh.gif tiesiog truko kantrybe doh.gif vakar sesute neurologes sako girdejom kas vyko kieme unsure.gif tdl sakau pas jusu po tyrimo ir nebesugryzom,nes nebuvo imanoma,sako suprantama. odurna sistema ten,ateiti pasiimti i poliklinika kortele ir tada eiti ikita pastata i ligonine darytis tyrima,jei buciau vedusi i poliklinika kartu korletes pasiimti,butu nebejes iligonine,o kadangi jis man isvis nelipo ismasinos,klyke draskes,palikau sedet ir nulekiau greit korteles,tai tada beliko kazkaip nusivesti iligonine,gerai kad visad anksciau isvaziuojam,tai turiu laiko vargti su juom,aiskus vel prizadejau visko,tai vos nevos po kazkur 15min pavyko islaipinti,tyrimo metu taip pat raminau,zarsciau pazadais,kad tik tiek neklyktu,padare tyrima,gerai kad nors sis gerai parode.nu ir ka lekem pazadu vykdyt,kadangi galva nedirbanta,tai gedos apturejau,pasiemem parduotuvej zurnalu,ir isejom sau,paskui dingt igalva kad neuzsimokejom,atgal moketis ,atsiprasyt kad taip isejo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 02 birželio 2012 - 14:24
QUOTE(Ernestytaaa @ 2012 06 01, 15:21)
Bet kita vertus nukritus - vistiek atsikėliau ir apvaidinus kad taip turėjo būt viską išvaidinau toliau. Ankščiau taip būtų buve, iš nervų būtų visiškai surakinę ir tuo viskas būtų pasibaigę. Tai turbūt nėra taip ko liūdėt. Dar tiek pat mankštų ir vistiek pribaigsiu spazmukus.

Aj, lekiu šį savaitgalį į babos jubiliejų, atsipalaiduosiu. Paskui vėl į darbukus.


thumbup.gif saunuole kad issisukai is padeties kaip niekur nieko 4u.gif

gero savaitgalio ir atsipalaidavimo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2012 06 01, 10:43)
Laba ryta  4u.gif
Domicele namioka supratai  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vvarliokas @ 2012 05 31, 23:48)
Mamukai, ieskau pagalbos  ax.gif  Patarkite mielosios, ką su strijomis ir kitais baisumais ant koju ir pilvo daryti?  g.gif 

pas mane irgi pilvas isvagotas,bet as tai i ji nekreipiu demesio,pliku pilvu nevaikstau, ax.gif prie juros degintis retai tevaziuoju,o siaip kartais su tirsciais kavos trinuosi,nescia ir po gimdymo tepiaus su kremais,bet nieks nepadejo vistiek atsirado,nu bet yra kaip yra ax.gif
Atsakyti