Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

QUOTE(Astule @ 2004 07 22, 10:22)
sveikos,
aciu visoms labai uz patarimus  biggrin.gif. Po truputi aprimo nekviestoji pienlige  clap.gif 
vartoju polygynax zvakutes. Tik nezinau kaip cia atprasti nuo iklotu  mad.gif ... atrodo be ju  niekaip .... ir dar- visos beveik rasote apie medvilnines kelnaites...... nepykit, gal as "zalia", bet ar ju yra graziu, dailiu? Ar jau siuo atveju apie tai man nebegalvoti  g.gif ?
Nepykit uz kvailus klausimus, bet besinori ilysti i kokias su kalaskem smile.gif)))))))))




Kokybisku medvilniniu kelnaiciu (stringu ir sortuku) yra Utenos trikotazo pardese, man dar patinka Triumph firmos. Sitos tikrai patikrintas reikalas - nesusiskalbiancios ir be galo mielos, tik jos 2x brangesnes uz UT (apie 30Lt). jei ieskosi pigesniu, drauge pirko spalvotus stringiukus Urmo bazes 5 sandely, atrodo po 5 Lt mokejo, tik va nezinau kaip jos nesiosis, po pirmo skalbimo sake neisbluko..
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiausia: 22 balandžio 2007 - 18:47
ir man ta pati problema.. jau taip nusibodo..isoriskai tik niezti, o tirimuka padaro ir yra "dziaugsmelis"... ir pabaigos nesimato... unsure.gif
ir kelnaites medvilnines, ir saldumynu beveik nebevalgau...
bandysiu dar daugiau juogurto ir kefiro gerti, reik gi kazkaip gelbetis cool.gif
Atsakyti
Kaip naudoti ta sodos tirpala? Kokiame kiekyje vandens tirpinti?
Mane irgi kamuoja pienlige.Jau sugeriau ir antibiotikus, kuriuos paskyre gydytoja.Nebenoriu as tu vaistu, o ta liga niekur nesitraukia is mano "kiemo". Treciad vel eiti pakartotinu tyrimu, bet bijau, kad ir vel ras infekcija ir vel vaistai verysad.gif
Atsakyti
Mane irgi ta zaraza kamuoja nuo pat nestumo pradzios doh.gif nzn kiek pakuociu sunaudojau lomexin 200 tik porai sav gerai poto vel tas pats schmoll.gif dabar naudoju gyno-pevaryl 50 na tikiuosi kad bent siti pades nes jei ne tai nzn nu pazesim drinks_cheers.gif
Atsakyti
oi merginos skaitau ir ziurau ne viena neraso kaip pradeti gydyti sia liga.
su pirmu nestumu man buvo lygiai tas pats kaip ir jum ,stai laukiuosi antro ir man jau 38sav.bet sios bedos neturiu tfiu tfiu .... ar zinote kodel ????? nes nestumo metu nusilpes organizmas sugaudo bakterijas ,stai ka reikia daryti gerti gerasiais bakterijas ,tokias kaip lenox ar jogurt na kazkas panasaus jus tikrai zinote ten yra daug geruju bakteriju ir norint pradeti gydyti grybeli pirmiausiai turite gerti sias bakterijas stai kur beda tada atsistato miklofrola ir nebuna tu uzdegimu o jei buna juos isgydzius nesergama ,as taip vis pageriu tas bakterijas va ir dabar geriu jos tikria nekenkia bet pirmiausia reikia atstatyti miklofrola o tada imtis gydymo ,pabandykite, butinai ,pati gyvenu kitoj sali man daktarai ta isaiskino na nezinau bet man padeda.... sekmes!!!!!!!
Atsakyti
sveiki, as turiu ta beda nuo pat nestumo pradzios....nei zvakutes, nei tabletes, jokie antibiotikai skirti pagal pasieli nepadeda,,, o iki gimdymo lieka vis maziau laiko.... bijau kad nespesiu i ligonine pries nubgant vandenims kad suleistu antibiotika, kas tada bus?
Atsakyti
man jau 3 kart sio nestumo metu atsinaujina pienlige,va siandie nustatyta data gimdyt,pries kelias dienas vel prasidejo niezulys ir visi kiti simptomai,net nezinau ka daryt verysad.gif ,zvakutes tik trumpam padeda.
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2004 10 01, 13:48)
o as pastebejau labai keista dalyka...po santykiu kokias 3-4 dienas pienlige stabiliai dingsta( vartojam lubrikanta), o jei nera po to ju, tai ir vel prasideda grauzimas. isvada: kuo daugiau myletis rolleyes.gif

Na man tai atvirksciai-kai vyras komandiruotej keleta menesiu-tai jokiu pienligiu,o kai grizta-tai ir prasideda.Labiausiai tai pries menesines.Gydem ir vyra,bet nuo to niekas nepasikeite.
Papildyta:
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 09, 15:44)
padaugeja baltu isskyru, gali buti ir zalsvos spalvos. nemalonus jausmas "ten", buna, kad niezti ir persti.

Jos dar tokios kaip varske buna.
Papildyta:
O kokiais jus prausikliais prausiates?As seniau i tai nekreipiau demesio,naudodavau visokius skirtus imtymiai higienai,bet ginekologe patare Laktacyd,jis su pieno rugsties bakterijom,man jis patinka,bet gal kas zino dar efektyvesniu?O kaip su visokiomis zvakutemis naturalios mikrofloros palaikymui?as esu naudojusi floragyn ovules,bet man jos komforto nesuteike.dar kita gine israse ECOVAG,na,bet tos tai visai nepatiko,ipakuotos kaip LINEX,BIFOLAC ar kt.gerosios bakterijos,tai maksty istirpusi zelatinine plevele tik sukelia diskonforto pojuti.Keista,bet po ju kurso man prasidejo pienlige,nors jau keleta menesiu neatsirasdavo.O planuoju pastot.Ir kaiptik2men.gyvensim ne Lietuvoje,o cia jokiu vaistu nenusipirksi.Tai pradejau ta vietele ryte ir vakare po6min.kaitint BIOPTRON lempa,tai zinokit gal ir keista,bet padeda.Tu varsketu isskyru dar yra,bet pazeista gleivine gydo,del to nebepersti.Bet nescioms tai zinokit nerekomenduojama.Sako,kad labai vaisius suaktyveja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noanoa: 06 birželio 2007 - 10:00
labai gerai tepti medatkiu alejumi tik dabar vaistinese jo nerandu
Atsakyti
As tai pienlige lengvai issigydziau su clotrimozolum kremu thumbup.gif

Bet dabar nezinau kas per zaraza uzejo man! doh.gif
Gal kam taip buvo? labai niezti ten apacioj, bet ne aplink maksti blush2.gif o auksciau, kur musu visu malonumas slepiasi blush2.gif ir jokiu blogu isskyru nera, tik baisus niezulys 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2007 06 13, 12:13)
As tai pienlige lengvai issigydziau su clotrimozolum kremu thumbup.gif

Bet dabar nezinau kas per zaraza uzejo man! doh.gif
Gal kam taip buvo? labai niezti ten apacioj, bet ne aplink maksti blush2.gif  o auksciau, kur musu visu malonumas slepiasi blush2.gif  ir jokiu blogu isskyru nera, tik baisus niezulys  000189.gif


na nezinau, nenoriu klaidinti, bet man butent taip ir pasireiskia pienlyge...aisku buna ir su isskyrom, bet nebutinai...geriausiai kad gyd.paimtu megineli ir tada zinosi tikrai..sekmes
Atsakyti
QUOTE
na nezinau, nenoriu klaidinti, bet man butent taip ir pasireiskia pienlyge...aisku buna ir su isskyrom, bet nebutinai...geriausiai kad gyd.paimtu megineli ir tada zinosi tikrai..sekmes

[CODE]
kad tas niezulys net ne ten kur dazniausiai buna g.gif nu reiks zinoma pas gydytoja kreiptis, bet tik kitai sav uzsirasius esu g.gif
Gal nieko blogo neatsitiks jei kremuka 'clotrimozolum' panaudosiu? g.gif
Atsakyti