Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu


kudikiui beveik nekenkia, kenkia tau, gali del jos suplysti, gali siules leciau gyti. Nors daktarai kazkodel is anksto to ir nemini, man paminejo jau po visko...
Atsakyti
Laba diena mielosios ,,Nėštukės". Kaip matau pienligės problema kamuoja daugelį. Siūlau pabandyti dar vieną problemos sprendimo būdą. Kažkurioje žinutėje jau buvau tai minėjusi. Mačiau kai kurios jau naudoja, bet dar nedaug. Tai įklotai su juostele kuri skleidžia anijonus. Trumpai apie veikimo būdą. Dabar vis populiarėja ozono terapijos gydymas. Tai gydymas kai paimamas kraujas, prisotinamas ozonu ir supilamas atgal. Arba ozono prisotinta terpe veikiama išoriškai. Plačiau apie ozono poveikį galite pasiskaityti www. ANONSAS.LT Ozonas-nematomas gydytojas. Tik tos procedūros yra vienkartinės ir kainuoja gana brangiai. Įklotai ir paketai turintys anijonus skleidžiančią juostelę veikia panašiai,tik pastoviai ir nedidelėmis dozėmis per mūsų lytinę sistemą, sudarydami ,,ten" nepalankią terpę vystytis grybeliams ir bakterijoms. Faktoriai dėl kurių reiktų pabandyti:
Atsakyti
Kalbate Anion paketus???? Tokius turiu kaip tik, bet kazkaip nestumo metu kaip tik prisibijau visokiu naujoviu.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristela333 @ 2009 12 08, 10:00)
Kalbate Anion paketus???? Tokius turiu kaip tik, bet kazkaip nestumo metu kaip tik prisibijau visokiu naujoviu.... verysad.gif



Butu gerai suzinot apie kokius paketus kalba eina blush2.gif
Tie Anion "LOVE MOON" as pati naudoju daugiau nei metai.Ir nieko blogo negaliu pasakyt.Su pirmu nestumu tai pienliges visa nestuma neatsikraciau,db per si nestu fu fu fu dar nebuvo jokios pienliges.
Atsakyti
Laba diena mielosios nėštukės 4u.gif . Kaip matau pienligės problema kamuoja daugelį. Siūlau pabandyti dar vieną problemos sprendimo būdą. Kažkurioje žinutėje jau buvau tai minėjusi. Mačiau kai kurios jau naudoja, bet dar nedaug. Tai įklotai su juostele, kuri skleidžia anijonus. Trumpai apie veikimo būdą. Dabar vis populiarėja ozono terapijos gydymas. Tai gydymas, kai paimamas kraujas, prisotinamas ozonu ir supilamas atgal. Arba ozono prisotinta terpe veikiama išoriškai. Plačiau apie ozono poveikį galite pasiskaityti: www.ANONSAS.LT Ozonas-nematomas gydytojas. Tik tos procedūros yra vienkartinės ir kainuoja gana brangiai. Įklotai ir paketai turintys anijonus skleidžiančią juostelę veikia panašiai, tik pastoviai ir nedidelėmis dozėmis per mūsų lytinę sistemą, sudarydami ,,ten" nepalankią terpę vystytis grybeliams ir bakterijoms. Faktoriai dėl kurių reikėtų pabandyti: Pirma- tai nėra chemijos preaparatas, anijonai tai natūraliai gamtoje sutinkamas elementas. Antra-dažniausiai esant nėštumui yra išskyrų ir vistiek reikia kažką naudoti, kad jas sugertų. Dabar aš kalbu apie,,Winalite" kompanijos įklotus ir paketus, kuriuos aš pati naudoju ir stebiu jų poveikį nuo jų atsiradimo mūsų rinkoje. Be savo antibakterinių savybių jie dar labai gerai sugeria, bent tris kartus daugiau negu parduotuviniai. Trečia-jie gaminami iš natūralių medžiagų, praleidžiantys orą, todėl netgi tos, kurios yra alergiškos įprastiniams, šiuos dažniausiai gali naudoti be problemų. Ketvirta-juos naudojant dingsta nemalonus kvapas. Juos galima naudoti ir kaip papildomą priemonę šalia vaistų, vieni kitiems netrukdo. Yra ir daugiau faktorių bet nesiplėsiu smile.gif. Trumpai parašysiu kokia gali būti organizmo reakcija pradėjus juos vartoti. Nebūtinai, bet gali padaugėti išskyrų. Tai gali trukti nuo keleto dienų iki savaitės. Atskirais atvejais atsiranda galvos skausmas, trunkantis nuo keleto dienų iki poros savaičių. Tiesa, taip būna retai ir nereikia to išsigąsti. Žiūriu gaunasi visas straipsnis, nors žadėjau rašyti trumpai g.gif. Jeigu kuriai kils klausimų, ar norite sužinoti plačiau, galite parašyti man <mama2lai@gmail.com>, atsakysiu asmeniškai. Šiuo metu Lietuvoje yra parduodami trijų gamintojų įklotai ir paketai su anijonine juostele. Tai ,,Winalite" kompanijos ,,Love Moon", ,,AAA Europe Distribution" platinami ,,Gentle Day" ir nežinau kokios firmos įklotai ,,Kotonella". Tai ką rašiau buvo remtasi ,,Love Moon" stebėjimais. Apie kitus du produktus duomenų neturiu. Sprendžiant iš ,,Gentle Day" aprašymo, jeigu tai atitinka tikrovę, jų poveikis turėtų būti panašus. Apie ,,Kotonella" radau, kad tai įklotai su anijonine juostele, daugiau informacijos nepavyko rasti. P.S. Būtų įdomu, kad atsilieptų daugiau naudojusių ir pasidalintų savo pastebėjimais. Sėkmės Jums visoms laukiant savo Stebukliukų 4u.gif. Norėjau papildyti žinutę, o išėjo, kad sudubliavau ir ištaisyti nemoku blush2.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama2lai: 08 gruodžio 2009 - 15:28
Tikrai butu miela, kad mamytes kurios naudoja vienus ar kitus iklotus su anijonais pasidalintu patirtimi smile.gif jauciu visoms smalsu, nes reklama tai viena doh.gif o patirtis tai kita blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama2lai @ 2009 12 08, 16:25)
Laba diena mielosios nėštukės 4u.gif . Kaip matau pienligės problema kamuoja daugelį. Siūlau pabandyti dar vieną problemos sprendimo būdą. Kažkurioje žinutėje jau buvau tai minėjusi. Mačiau kai kurios jau naudoja, bet dar nedaug. Tai įklotai su juostele, kuri skleidžia anijonus. Trumpai apie veikimo būdą. Dabar vis populiarėja ozono terapijos gydymas. Tai gydymas, kai paimamas kraujas, prisotinamas ozonu ir supilamas atgal. Arba ozono prisotinta terpe veikiama išoriškai. Plačiau apie ozono poveikį galite pasiskaityti: www.ANONSAS.LT Ozonas-nematomas gydytojas. Tik tos procedūros yra vienkartinės ir kainuoja gana brangiai. Įklotai ir paketai turintys anijonus skleidžiančią juostelę veikia panašiai, tik pastoviai ir nedidelėmis dozėmis per mūsų lytinę sistemą, sudarydami ,,ten" nepalankią terpę vystytis grybeliams ir bakterijoms. Faktoriai dėl kurių reikėtų pabandyti: Pirma- tai nėra chemijos preaparatas, anijonai tai natūraliai gamtoje sutinkamas elementas. Antra-dažniausiai esant nėštumui yra išskyrų ir vistiek reikia kažką naudoti, kad jas sugertų. Dabar aš kalbu apie,,Winalite" kompanijos įklotus ir paketus, kuriuos aš pati naudoju ir stebiu jų poveikį nuo jų atsiradimo mūsų rinkoje. Be savo antibakterinių savybių jie dar labai gerai sugeria, bent tris kartus daugiau negu parduotuviniai. Trečia-jie gaminami iš natūralių medžiagų, praleidžiantys orą, todėl netgi tos, kurios yra alergiškos įprastiniams, šiuos dažniausiai gali naudoti be problemų. Ketvirta-juos naudojant dingsta nemalonus kvapas. Juos galima naudoti ir kaip papildomą priemonę šalia vaistų, vieni kitiems netrukdo. Yra ir daugiau faktorių bet nesiplėsiu smile.gif. Trumpai parašysiu kokia gali būti organizmo reakcija pradėjus juos vartoti. Nebūtinai, bet gali padaugėti išskyrų. Tai gali trukti nuo keleto dienų iki savaitės. Atskirais atvejais atsiranda galvos skausmas, trunkantis nuo keleto dienų iki poros savaičių. Tiesa, taip būna retai ir nereikia to išsigąsti. Žiūriu gaunasi visas straipsnis, nors žadėjau rašyti trumpai g.gif. Jeigu kuriai kils klausimų, ar norite sužinoti plačiau, galite parašyti man <mama2lai@gmail.com>, atsakysiu asmeniškai. Šiuo metu Lietuvoje yra parduodami trijų gamintojų įklotai ir paketai su anijonine juostele. Tai ,,Winalite" kompanijos ,,Love Moon", ,,AAA Europe Distribution" platinami ,,Gentle Day" ir nežinau kokios firmos įklotai ,,Kotonella". Tai ką rašiau buvo remtasi ,,Love Moon" stebėjimais. Apie kitus du produktus duomenų neturiu. Sprendžiant iš ,,Gentle Day" aprašymo, jeigu tai atitinka tikrovę, jų poveikis turėtų būti panašus. Apie ,,Kotonella" radau, kad tai įklotai su anijonine juostele, daugiau informacijos nepavyko rasti. P.S. Būtų įdomu, kad atsilieptų daugiau naudojusių ir pasidalintų savo pastebėjimais. Sėkmės Jums visoms laukiant savo Stebukliukų 4u.gif.  Norėjau papildyti žinutę, o išėjo, kad sudubliavau ir ištaisyti nemoku blush2.gif.



ar bandete visas tris rusis, ar galite blush2.gif palyginti?
Atsakyti

Kas liecia paketus ne iklotus kasdienai tai man asmeniskai jie labai nepatiko,toks jausmas kad vaiksciotum slapia.Bandziau kelis kartus,tik uzsidedi ibega o jausmas ne koks.
Nors viena drauge naudojo,tai jai labai patiko db nebeperka ne per brangu blush2.gif
Atsakyti
apie kuriuos cia?
love moon barngiausi 15-16
gentle day pigesni 10
o kotonella tik 6,5lt
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite9 @ 2009 12 11, 07:55)
apie kuriuos cia?
love moon barngiausi 15-16
gentle day pigesni 10
o kotonella tik 6,5lt



As apie love moon.Pas mus jie kainuoja 5svarai kai kur 6 o LT tai nzn kiek jie.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti