Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

Pagaliau pavyko prisiskambinti i savivaldybe thumbup.gif Man paaiskino, kad dabar ta eile kur rodoma sistemoj nieko nereiskia, yra sumesta bet kaip, nes didelis kiekis prasymu pateikta. Po menesio bus jau sudeliota pagal prioritetus tikroji eile, tada reikia ir tikrintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mijune @ 2012 12 20, 13:46)
Pagaliau pavyko prisiskambinti i savivaldybe thumbup.gif  Man paaiskino, kad dabar ta eile kur rodoma sistemoj nieko nereiskia, yra sumesta bet kaip, nes didelis kiekis prasymu pateikta. Po menesio bus jau sudeliota pagal prioritetus tikroji eile, tada reikia ir tikrintis  smile.gif

o vakar užtikrino, kad šitos eilės tikrų tikriausios frusty.gif .
Atsakyti
Tai aš galiu pasakyt, bambukai jie. Kam tuomet deklaruoti, jog tėveliai gali tikrintis eiles ir pan?! Manau, tikrai atsiras tokių, kurie ir į teismą kreipsis, vis tik teisėtų lūkesčių neužtikrina... Tau pasako vienaip, o po mėnesio jau kitaip gali būti...
Atsakyti
Kad bambukai, tai ir taip aisku. Jei yra suplanuota sistema, ji turetu veikt nuo pat pirmos dienos, ivedus duomenis, paaisket tikroji eile, o cia vel kazkas kazkada bus deliojama, perdeliojama schmoll.gif
Atsakyti
na bet ir uzvire kose pries sventes su tuo prasymu priemimo paankstinimu doh.gif Kam to reikejo? Sistema neistestuota, vieniems rodo vienaip, kitiems kitaip, eiles neaisku kokios - tikros ar netikros doh.gif Nei tevams ramybes ir susikaupimo pries sventes, nei patiems savivaldybes darbuotojams - apgultys visa savaite...
Atsakyti
ar kam pavyko prisiskambinti i savivaldybe? Visais telefonais niekas nekelia arba uzimta.. Isduokite paslapti..
Atsakyti
kiek skambinau visas sias dienas, tik "gerasis berniukas" pora kartu atsiliepe smile.gif Jo nr pora puslapiu atgal turetu buti
Atsakyti
Gal kuri buvo savivaldybėje, į kokius kabinetus reikia nueiti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2012 12 20, 17:25)
Gal kuri buvo savivaldybėje, į kokius kabinetus reikia nueiti? g.gif

pries po ra dienu buvau, tai buvo galimybe issimusti 3 bilietelius - naujai uzregistruoti vaika (kaip internete), konsultacijoms iv. klausimais (125 kab, ten pirmame aukste didele sale su 4-6 konsultantais), ir iv. klausimais del svietimo (tai ten eidavo tuos prasymus ant balto lapo pilde, kurie dabar jau nebegalioja)
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2012 12 20, 17:54)
pries po ra dienu buvau, tai buvo galimybe issimusti 3 bilietelius - naujai uzregistruoti vaika (kaip internete), konsultacijoms iv. klausimais (125 kab, ten pirmame aukste didele sale su 4-6 konsultantais), ir iv. klausimais del svietimo (tai ten eidavo tuos prasymus ant balto lapo pilde, kurie dabar jau nebegalioja)


g.gif aš irgi prieš porą dienų buvau... tai visi į 125 varė, mes ten ir tą nelaimingą negaliojantį prašymą pildėm...
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2012 12 20, 18:54)
pries po ra dienu buvau, tai buvo galimybe issimusti 3 bilietelius - naujai uzregistruoti vaika (kaip internete), konsultacijoms iv. klausimais (125 kab, ten pirmame aukste didele sale su 4-6 konsultantais), ir iv. klausimais del svietimo (tai ten eidavo tuos prasymus ant balto lapo pilde, kurie dabar jau nebegalioja)


As sian buvau, viskas taip pat, su klausimais i salyte pirmame aukste (ale 125 kab.), ten ant jo iskaba yra, kad del darzeliu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jutata @ 2012 12 20, 10:25)
Sakykit, o jums eiluteje prasymo pateikimo data rodo data? Ten kur detali informacija apie vaika, tai rodo, bet kur tik vaikas, darzelis ir kur eiles nr, tai nuliai toje skiltyje ties prasymo padavimo datos. g.gif


Pas mane irgi taip, tai sake, kad sistemos klaida ir taip buti neturetu. Zadejo perduot programuotojams ir sutvarkyt sia klaida smile.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymus, o prašymus dabar pildyti galima, nereikia laukti sausio? 4u.gif
Atsakyti