Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

o as vis dar nerandu formeles pirkti, visas maximas ir rimi apziurejau nu ner blink.gif blink.gif blink.gif negi dabar i gariunus teks vaziuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Coca - cola @ 2006 02 05, 22:52)
o as vis dar nerandu formeles pirkti, visas maximas ir rimi apziurejau nu ner  blink.gif  blink.gif  blink.gif  negi dabar i gariunus teks vaziuot  doh.gif


Coca - cola, parduotuvėje yra tik plasmasinės formelės ir manau, kad jos dėmesio nevertos, nuvažiuok į kalvarijų turgų, ten tikrai rasi, aš tai ten pirkau ax.gif
Atsakyti
kalvariju sakai..... g.gif o as iskarto apie gariunus, net pamirsau apie kalvarijas doh.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
ir issauso didzioji diena bigsmile.gif nusipirkau kalvariju turguje forma koldunams '...oh lucky day...' lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai labai skanus įdaras yra mėlynių uogienės (bet galima ir kitokios). visą tešlą gaminu kaip ir jūs- iš miltų,vandens ir druskos,iškočiojus dedu uogienės ir verdu vandenyje. patikėkit tikrai labai skanu,ypač vaikams smile.gif
Atsakyti
Mano močiutė darydavo virtinukus, t. y. koldūnų tešla, o įdarui: dalis varškės, dalis virtų bulvių ir smulkintų mėtų ar čiobrelių. Visa tai užpildavo su spirgiukais ir greitine, tai mes pirštus apsilaižydavome thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2006 04 13, 18:58)
Mano močiutė darydavo virtinukus, t. y. koldūnų tešla, o įdarui: dalis varškės, dalis virtų bulvių ir smulkintų mėtų ar čiobrelių. Visa tai užpildavo su spirgiukais ir greitine, tai mes pirštus apsilaižydavome thumbup.gif

Tai vis dėl to mėtų ar čiobrelių?smile.gif
Atsakyti
gal bandėt šaldyt koldūnų tešlą? kaip po to atšilus ji gerai kočiojasi?
atliko man nemažai tešlos, padauginau šiek tiek jos pasidaryti doh.gif pridariau su įvairiausiais įdarais ir vistiek liko, įkišau į kamerą, tik dabar klausimas kaip bus su ta tešla? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2006 07 15, 16:47)
gal bandėt šaldyt koldūnų tešlą? kaip po to atšilus ji gerai kočiojasi?
atliko man nemažai tešlos, padauginau šiek tiek jos pasidaryti  doh.gif  pridariau su įvairiausiais įdarais ir vistiek liko, įkišau į kamerą, tik dabar klausimas kaip bus su ta tešla?  blink.gif

Tešlos šaldžiusi nesu, jei jos per daug gaunasi, pasidarau tada is visos koldūnų ir juos užšaldau - iš pradžių ant lentelės vieną sluoksnį sudėlioju, įkišu maišelin, o kai sušąla - sukratau, uždarau, ir turiu kitam kartui .
Atsakyti
QUOTE(airara*)
gal bandėt šaldyt koldūnų tešlą? kaip po to atšilus ji gerai kočiojasi?<...>

As visada taip darau, kitam kartui nereikia su tesla terliotis ax.gif Tik iskocioju ir lipdau koldunus rolleyes.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif nuraminot, kad nebereikalo sukišau į kamerą, o norėjau jau lauk mest
Atsakyti
perskaiciau visa tema nes niekad neisejo man koldunai doh.gif dabar pasidariau tesla pagal amalios recepta. bandysiu virti po kokio pusvalandzio.

ir jums norejau prie to paties pasiulyt viena idara kuris kaip matau cia nepaminetas ax.gif jis labai populiarus pas mus kaime. taigi : sutarkuojam bulves ( zalias ) ir paspirginam spirgucius su svogunais viska sumaisom ir ipilam sauksteli druskytes thumbup.gif nu patikekit skonis pasakiskas bigsmile.gif ir visai kitoks nei kad su bulviu kose. tiesa vietoj padazo cia geriausia naudot grietine
Atsakyti