Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

Aš sužavėta Giedriaus receptais 4u.gif ....... o galiu pasiteirauti ar jis profesionalas ar tik megėjas kulinaras???? Maniškis net nežinotų ką daryti su žalia mėsa, o čia ir koldūnai ir višta ir pan. SUPER thumbup.gif Aš rimtai sužavėta. ax.gif
Atsakyti
as tas nuotraukas atsispausdinsiu ir pasikabinsiu ant sienos biggrin.gif jega. DABAR MAN VISKAS AISKU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 12 09, 18:01)
Aš sužavėta Giedriaus receptais  4u.gif ....... o galiu pasiteirauti ar jis profesionalas ar tik megėjas kulinaras???? Maniškis net nežinotų ką daryti su žalia mėsa, o čia ir koldūnai ir višta ir pan. SUPER  thumbup.gif  Aš rimtai sužavėta.  ax.gif

As nezinau, jo zmona (irgi forumiete) man sita link'a nurode, bet kiek supratau, cia tik jo hobby.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 10 gruodžio 2005 - 14:49
Persiprasau, jei pasikartosiu (gal jau kas buvo rases sita receptuka). Parasiau prie spinatu temos, bet ir cia tinka ax.gif
Koldunai su spinatais:
Idaras:
- spinatai (sugniuzdomi rankomis arba supjaustomi)
- mozarella suris (supjaustomas smulkiai)
- graikiniai riesutai (susmulkinami)
- galima dar truputi druskos (cia jau kas kaip nori)
Tesla: kaip visiems kitiems koldunams.
Labai skanus koldunai iseina essen.gif
Atsakyti
o as niekur nerandu to plastmasinio daiktelio koldunams daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zdurela.com @ 2005 12 15, 00:36)
o as niekur nerandu to plastmasinio daiktelio koldunams daryti  doh.gif


Maximoj ir Rimi didesniuose tikrai yra. Ir Gariunuose pilna wink.gif ir dar ivairiu formu koldunams. Man labiau patinka tokie, kur ne "pusmenuliukai", bet sesiakampiai. Be to, geriau ne plastmasinis, o aliumininis. Is jo lengviau iskrenta viskas, ir kai virsutini sluoksni kocioji, geriau prasipjauna ta tesla, nereikia koldunu vieno nuo kito atplesinet mirksiukas.gif
Paveiksliuke matosi tas daiktas (is kaires, toks su skylutemis). Tik pas mus jie mazesni wink.gif Sekmes beieskant! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted: 14 gruodžio 2005 - 23:52
Sveikutes seimininkes na noreciau isbandyti ta tesla koldunams su verdanciu vandeniu bet pasakykit kaip ja isminkyt kai uzpili ja karstu vandeniu juk buna labai karsta.O dar ar miltai nesusoka i guzus.Nieaip nesuprantu .Aciu kas galetumet paaiskyti.
Atsakyti
sveikos,as va susiruosiau daryt koldunus su ta su manais tesla bigsmile.gif bet as tos formeles neturiu,cia svedijoj neradau,tai bandysiu rankom lipdyt,tikiuosi gausis g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Huliganka @ 2006 02 01, 17:18)
sveikos,as va susiruosiau daryt koldunus su ta su manais tesla bigsmile.gif bet as tos formeles neturiu,cia svedijoj neradau,tai bandysiu rankom lipdyt,tikiuosi gausis g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

nu tai linkiu sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau issiviriau koldunu! Aciu visoms uz receptus! Jau pora metu buvau nevalgiusi, o kaip ilgejausi biggrin.gif
Kadangi tikejausi visisko fiasko, tai dariau pagal pati paprasciausia recepta, bet kokie skanus gavosi!!!! thumbup.gif Tikri parduotuviniai koldunai!
Miltus plikiau karstu vandeniu, idejau druskos ir sauksta aliejaus. I farsa dejau druskos, svogunu ir pipiru (dar kario idejau, bet labai nedaug, neturejau ko nors kito tinkamesnio). Issispaudziau su kavos dangteliu skrituliuku ir visai greitai prigaminau tiek, kad dabar jau po antra porcija su vyru suvalge, net pasijudinti vos begalim biggrin.gif
Jei rasiu manu, bandysiu pagaminti su manais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2006 02 04, 19:34)
Pagaliau issiviriau koldunu! Aciu visoms uz receptus! Jau pora metu buvau nevalgiusi, o kaip ilgejausi biggrin.gif
Kadangi tikejausi visisko fiasko, tai dariau pagal pati paprasciausia recepta, bet kokie skanus gavosi!!!!  thumbup.gif  Tikri parduotuviniai koldunai!
Miltus plikiau karstu vandeniu, idejau druskos ir sauksta aliejaus. I farsa dejau druskos, svogunu ir pipiru (dar kario idejau, bet labai nedaug, neturejau ko nors kito tinkamesnio). Issispaudziau su kavos dangteliu skrituliuku ir visai greitai prigaminau tiek, kad dabar jau po antra porcija su vyru suvalge, net pasijudinti vos begalim  biggrin.gif
Jei rasiu manu, bandysiu pagaminti su manais smile.gif


Ydarui bulviu kose pabandykit....patiks garantuotai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 12 08, 11:37)
As isbandziau visokias teslas, pasilikau prie sios - 200g miltu, 100g manu(cia apytikriai, svarbiausia, kad apie  trecdalis butu manai, geriau is kietuju kvieciu, kur italai makaronams ima), 2 kiausiniai, saukstas aliejaus, druskos, na  ir  siek tiek (gal pora saukstu) vandens - priklausomai nuo kiausiniu dydzio

Ačiū,Amalia už receptą 4u.gif Vakar viriau koldūnus pagal jį.Ir labai patiko thumbup.gif Skanūs,o ir gamint žymiai lengviau.Tešla labai greit ir lengvai kočiojas,nesitampo.O iš vienų miltų,tai tampydavosi kaip guminė rolleyes.gif
Atsakyti