Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(Lucero @ 2012 10 23, 20:15)
Sveikos ar gali nuo gerl skaudet nugara ( virs liemens , aukstai, na kur plauciai).... nes raugeju kazkaip oru ir skauda net nugara g.gif

gali,
na gavau ta nexiuma thumbup.gif
Atsakyti
jauciu ir man jo tuoj reiks.... o bet jo sudetis omeprazolis ar ne ? as tai gerdavau ta lanobax
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 23, 21:15)
Sveikos ar gali nuo gerl skaudet nugara ( virs liemens , aukstai, na kur plauciai).... nes raugeju kazkaip oru ir skauda net nugara g.gif

Gali 4u.gif Pirma karta, kai taip eme skaudeti nugara ir krutine, tai galvojau, kad man plauciu uzdegimas doh.gif Koseti kaip ir nekosejau, o skausmas toks nemalonus, ikyriai maudziantis.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 10 23, 15:49)
Kai pagalvoju kas bus kai nutrauksiu gerti vaistus, negaliu juk gerti ilgai doh.gif
O sakykite ar jums burnoje buna toks kartumas su gelezies skoniu? Gal man mastau nuodugniau reiktu issitirti virskinamaji trakta.


Aš, kai ryjau ta vadinama zarna, tai po jos daktare manes paklause, ar nejauciu burnoje kartumo? Nu sakiau lyg ir nepastebejau.. Tai ji man paaiskino, kad man skrandyje nemazai tulzies, nuo kurios tureciau jausti kartuma burnoje..
O del vaistu nutraukimo, as irgi taip galvojau, viena diena imiau ir nebegeriau ju.. Dabar geriu Jadvygos žolias sąžiningai 3 kartus per diena, žinau, kad su žolėmis reikia buti itin kantriai, todėl vis dar laukiu poveikio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 10 24, 08:09)
Aš, kai ryjau ta vadinama zarna, tai po jos daktare manes paklause, ar nejauciu burnoje kartumo? Nu sakiau lyg ir nepastebejau.. Tai ji man paaiskino, kad man skrandyje nemazai tulzies, nuo kurios tureciau jausti kartuma burnoje..
O del vaistu nutraukimo, as irgi taip galvojau, viena diena imiau ir nebegeriau ju.. Dabar geriu Jadvygos žolias sąžiningai 3 kartus per diena, žinau, kad su žolėmis reikia buti itin kantriai, todėl vis dar laukiu poveikio mirksiukas.gif

labukas rasau vel nedingsta dusulys niekur ypas paastrejo sia savaite priziuziuriu brolio mergyte pusantru metuku kuria reikia ir panesiot ir pasupuot ir turbut nuo to tampymosi bloga dar siandien dantys labai jautrus nieko valgyt negaliu nes atrodo nervai atdari kaip strasnai jauciuosi ne tas zodis . burna kaip isplikyta skurikes lupasi nuo dantenu tas gerl kosmaras kazkoks ant krutines kaip akmeny nesiociau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 10 24, 10:45)
labukas rasau vel nedingsta dusulys niekur ypas paastrejo sia savaite priziuziuriu brolio mergyte pusantru metuku kuria reikia ir panesiot ir pasupuot ir turbut nuo to tampymosi bloga dar siandien dantys labai jautrus nieko valgyt negaliu nes atrodo nervai atdari kaip strasnai jauciuosi ne tas zodis . burna kaip isplikyta skurikes lupasi nuo dantenu tas gerl kosmaras kazkoks ant krutines kaip akmeny nesiociau doh.gif


O jus Lietuvoje kartais nebuvote pas daktarus, ar kazka ne taip supratau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 10 24, 10:38)
O jus Lietuvoje kartais nebuvote pas daktarus, ar kazka ne taip supratau?  rolleyes.gif

As LT buvau gryzusi bet neisejo nieko pasidaryti . Pasiskambinau gyditojai pasakiau kad noriu uzsiregistruoti ir kokiom bedom gryzau . Ji atostogavo ir manes nepriieme ir dar pasake tyrimus visus is naujo daryti reikes nuo a iki z Ir kad kas antras zmogus turi tas isvarzas ir refliuksus cia nera ko bijoti ir jaudintis gyventi yprasta normalu gyvenima . Tai kaip as galiu pas tokia gyditoja besikreipti po jos atostogu ir gryzau nosi nuleidus ir per trumpai tebuvau siaip ir pinigu tiek neturejau kad kreipciausi y privacia . Tai taip ir mucijuosi dabar Vat tokia istorija su LT.
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 10 24, 14:25)
As LT buvau gryzusi bet neisejo nieko pasidaryti . Pasiskambinau gyditojai pasakiau kad noriu uzsiregistruoti ir kokiom bedom gryzau . Ji atostogavo ir manes nepriieme ir dar pasake tyrimus visus is naujo daryti reikes nuo a iki z Ir kad kas antras zmogus turi tas isvarzas ir refliuksus cia nera ko bijoti ir jaudintis gyventi yprasta normalu gyvenima . Tai kaip as galiu pas tokia gyditoja besikreipti po jos atostogu ir gryzau nosi nuleidus ir per trumpai tebuvau siaip ir  pinigu tiek neturejau kad kreipciausi y privacia . Tai taip ir mucijuosi dabar Vat tokia istorija su LT.


Na kažkiek ir aš esu panašiai girdėjusi, kad išvarža ir refliuksas čia vos ne nesusiję ir, kad reikia tvarkyti savo gyvenimo būdą, mąstymą, bet kai esi pratęs kokį 25 metus gyventi vienaip ir staiga viska reikia pakeisti, tikrai yra sunku, bet visų čia besilankačiųjų dėka, galima po truputuka savo gyvenimą keisti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 10 24, 10:09)
Aš, kai ryjau ta vadinama zarna, tai po jos daktare manes paklause, ar nejauciu burnoje kartumo? Nu sakiau lyg ir nepastebejau.. Tai ji man paaiskino, kad man skrandyje nemazai tulzies, nuo kurios tureciau jausti kartuma burnoje..
O del vaistu nutraukimo, as irgi taip galvojau, viena diena imiau ir nebegeriau ju.. Dabar geriu Jadvygos žolias sąžiningai 3 kartus per diena, žinau, kad su žolėmis reikia buti itin kantriai, todėl vis dar laukiu poveikio mirksiukas.gif

Tai tikiuosi, kad pas mane bus skrandyje tulzies daugiau, o ne kepenu problemos.
Kokia geriate arbata Jadvygos? Gal Nr.27?
As siuo metu geriu daktaro Karvelio arbata, nera malonaus skonio, bet mazais gurksniais isgeriu.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 10 24, 13:40)
Tai tikiuosi, kad pas mane bus skrandyje tulzies daugiau, o ne kepenu problemos.
Kokia geriate arbata Jadvygos? Gal Nr.27?
As siuo metu geriu daktaro Karvelio arbata, nera malonaus skonio, bet mazais gurksniais isgeriu.

Eighten bet ka man bekeisti gyvenime maitinuosi pagal kasininkiu dieta ten dar baisiasni apribojimai maisto yra nei prie gerl . nestresuoju neturiu tam pagrindo pakolkas . o sveikata vistiek slubuoja siandie nebezinau ir ka isgerti atrodo sirdis sustos uzspaus kvepavima jegu nera o dar pupa ziuret reikia .man gal bloga yra del to kad mazoji sianakt ne kaip miegojo gal nepailsejau bet miego nenoriu nejauciu tik kazkaip sunku ant sirdies ir skrandis stovi nors nieko nesuvalgaiu tokio isiviriau kaiusinio balltymo omleta vandeny is dvieju kiausiniu ir se kad nori bloga kaip slapiu maisu buciau trenkta ner jegu verysad.gif Tresor jadvygos arbata geriau lulzy varancia as bet nuo jos man budavo negera . Tulzies ir pas mane daug yra skrandy ir ja dar uzmeta y stemple tai kartelybe jauciu .Siaip kepenys jos be simtomes jos negali sakudeti kai man buvo pariebejusios jos ant veido buvo tokie slakai rudi ir ant nugaros bet per pora metu gerimo papildu kepenim ir iki siol juos geriu slakai dingo . Paskutinio ekoskopo metu nezymei matesi pariebejimas . Pas mane yra tulzies sutrikimai ji tingine kada nori tada dirba ir tulzis istisai teka y skrandy reik nereik jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 10 24, 16:39)
                      Tresor jadvygos arbata geriau  lulzy varancia as  bet nuo jos man budavo negera . Tulzies ir pas mane daug yra skrandy ir ja dar uzmeta y stemple tai kartelybe jauciu .Siaip kepenys jos be simtomes jos negali sakudeti kai man buvo pariebejusios jos ant veido buvo tokie slakai rudi ir ant nugaros bet per pora metu gerimo papildu kepenim ir iki siol juos geriu slakai dingo . Paskutinio ekoskopo metu nezymei matesi pariebejimas . Pas mane yra tulzies sutrikimai ji tingine kada nori tada dirba ir tulzis istisai teka y skrandy reik nereik jos  doh.gif

Man po endoskopijos tyrimo labai daug "bega" tulzies, reikes tirtis echoskopiskai kepenis ir darytis kraujo tyrimus. O tos arbatos reikes nusipirkti ir pagerti profilaktiskai.
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 10 24, 16:39)
Pas mane yra tulzies sutrikimai ji tingine kada nori tada dirba ir tulzis istisai teka y skrandy reik nereik jos  doh.gif

Man nuo tulzies buvo israsyti Rowachol
http://ligos.sveikas...emai/rowachol1/
Geriau menesi, bet efektas buvo thumbup.gif
Atsakyti