Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(trude @ 2013 11 07, 19:08)
norėjau dar pasiteirauti, ar kam dega liežuvis nuo gerl? mano liežuvio kraštai raudoni, raudoni ir kažkaip nemalonu prie krūminių dantų unsure.gif prisigalvoju jau visko. tiesa dar burna džiūsta
verysad.gif



Trude, nepergyvenk, man taip buvo... Sudirgintas liežuvis (galbūt nuo kylančių rūgščių, o gal nuo aštresnio maisto). Burna kylant rūgštims irgi džiūsta. Daugiau vandens gerk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzliukė @ 2013 11 08, 10:34)
Trude, nepergyvenk, man taip buvo... Sudirgintas liežuvis (galbūt nuo kylančių rūgščių, o gal nuo aštresnio maisto). Burna kylant rūgštims irgi džiūsta. Daugiau vandens gerk  mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif man ir buna kad paastreja ir lieuvio jutimas, nu ta prasme lyg pskaudent bando man ji, bet ir viskas del rugsciu.. is viso man ta gerkle eda, jau sugeriau kursa lanobaxo, vakare geriu raniberl, nlb man cia... plius skausmai zarnyne.. dar pastebejau kad ismatos tokios blizgios spalvos ir gleiviu atsirado... doh.gif viduriai pakieteje....
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2013 11 08, 10:54)
Sveikos  4u.gif  man ir buna kad paastreja ir lieuvio jutimas, nu ta prasme lyg pskaudent bando man ji, bet ir viskas del rugsciu.. is viso man ta gerkle eda, jau sugeriau kursa lanobaxo, vakare geriu raniberl, nlb man cia... plius skausmai zarnyne.. dar pastebejau kad ismatos tokios blizgios spalvos ir gleiviu atsirado...  doh.gif viduriai pakieteje....



Gleivių ir man daug organizme yra atsiradę, o su žarnynu irgi kapiec, vienu metu jau galvojau, akd pastojau, nes per pirmą nėštumą buvo taip pat pradžioj, bet va ne.
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 11 07, 20:56)
parašykite kaip sekėsi, aš pagerėjimą pajutau po poros savaičių, o po mėnesio jau visai gerai buvo, aišku visiškai neišnyko, dar arts nuo karto būna pakosėju, bet jau žinau jei susimuliuoju maistu ar pasinervinu. Bet nepalygin si su tuo dusuliu, kurį jutau.

gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 11 08, 11:35)
Gleivių ir man daug organizme yra atsiradę, o su žarnynu irgi kapiec, vienu metu jau galvojau, akd pastojau, nes per pirmą nėštumą buvo taip pat  pradžioj, bet va ne.

O kas vyksta pas jus? man nzn, treciadieni net prieme atsiduriau, kai sueme skaudet desini sona, i kirksni leidosi, nugara juose.... pilva pute, bet viskas prasideda kai ima graust rugstys, tada jauciu grauzima atrodo visur, ir tada spazmai visokie... padare tyrimus slapimas, kraujas viskas puiku, nk nesuprantu doh.gif jauciu viena karta reikia pasiryzt pasidaryt kolonoskopija del sventos ramybes... bet kad jau nzn nei kur eit nei ka ziuret, nes jau viskas istirta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzliukė @ 2013 11 08, 10:34)
Trude, nepergyvenk, man taip buvo... Sudirgintas liežuvis (galbūt nuo kylančių rūgščių, o gal nuo aštresnio maisto). Burna kylant rūgštims irgi džiūsta. Daugiau vandens gerk  mirksiukas.gif


Ačiū, tikiuosi kad nuo rūgščių. dar geriu Ad, tai gal ir nuo to džiūsta burna? Bet jaučiu, kad tai mano vegetacinė sistema reaguoja į stresą ir nuolatinę įtampą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 11 07, 13:17)
O ar esat bandę bičių duonelę? Aš galvoju gal verta pabandyti, nes paskaičiau jei ji vartojama po maisto tai mažina rūgštingumą.  g.gif Tik bijau, kad jei vaistai mažai padeda tai duonelė visai kaip vandenėlis man bus  4u.gif

As bandziau,man skanu ir padejo)
Atsakyti
Jau porą dienų geriu citriną su šiltu vandeniu, nuostabu, kad tikrai nekyla rūgštys po jos. bet ir apskritai emocijos rimsa, padėtis gal ir dėl to gerėja rolleyes.gif O kaip medus į tą vandenuką dar tiktų?
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2013 11 08, 14:55)
O kas vyksta pas jus? man nzn, treciadieni net prieme atsiduriau, kai sueme skaudet desini sona, i kirksni leidosi, nugara juose.... pilva pute, bet viskas prasideda kai ima graust rugstys, tada jauciu grauzima atrodo visur, ir tada spazmai visokie... padare tyrimus slapimas, kraujas viskas puiku, nk nesuprantu  doh.gif  jauciu viena karta reikia pasiryzt pasidaryt kolonoskopija del sventos ramybes... bet kad jau nzn nei kur eit nei ka ziuret, nes jau viskas istirta  doh.gif

stebėk savo maistą, matosi aiškiai, kad kažko netoleruoji.
Glitimo, kazeino? Nežinau.
Pasidomėkit pačios, yra žmonių, kurie internete pasakoja savo istorijas, kaip jie mitybos pakeitimu, atsikratė savo problemos. Viena istorija.

Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 11, 17:53)
yra žmonių, kurie  internete pasakoja savo istorijas, kaip jie mitybos pakeitimu, atsikratė savo problemos. Viena istorija.


aš vienas iš tų žmonių 4u.gif Turiu gana gilių ir senų bėdų su refliuksu ir visom to pasekmėm. Užsikabinau už straipsnio apie paleo, pradėjau bandyt. Dar tik savaitė, bet jau žyyymiai geriau. Pavalgiusi nejaučiu jokios rūgščių invazijos, galiu lankstytis ir dirbti fiziškai, kas ankščiau tiesiog nebuvo įmanoma, kartais net po 5 valandų po maisto smile.gif
Atsakyti
Labuka, ieskau zmoniu turinciu panasiu problemu... va ir radau jus smile.gif
Tik noriu pasiteirauti: ka Jus darote, kad butu lengviau?
Man ypac pavalgius uzeina kosulys, vos ne iki pykinimu... naktimis, vakarais kosau iki pamelynavimo... gerkle persti - nes matyt jau isdraskyta... geriu vandens, stengiuos nevalgyti 3val iki miego... nu bet va nepadeda... gal kokiu vaistuku zinot?
Atsakyti
QUOTE(cherry777 @ 2013 11 22, 13:11)
Labuka, ieskau zmoniu turinciu panasiu problemu... va ir radau jus smile.gif
Tik noriu pasiteirauti: ka Jus darote, kad butu lengviau?
Man ypac pavalgius uzeina kosulys, vos ne iki pykinimu... naktimis, vakarais kosau iki pamelynavimo... gerkle persti - nes matyt jau isdraskyta... geriu vandens, stengiuos nevalgyti 3val iki miego... nu bet va nepadeda... gal kokiu vaistuku zinot?



Turbut neskaitete visos temos, nesenai apie dusuli buvo diskutuota. Padeda naturalus obuolius actas su siltu vandeniu ir medumi rytais, nuraminti nervus ir ziureti maista. Paskaitykit, nepatingekit moterys rase apie dusuli ri kaip su juo kovojo smile.gif
Atsakyti