Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 25, 14:54)
Oho, turit CD ir taip drasiai valgote unsure.gif Jau vien su juo "sesciau ant dietos", nes jei reikia rinktis-gyventi ar mirti, as geriau s... valgysiu, bet gyvensiu blush2.gif

Nervines ligos ir GERLas labai tampriai susije drinks_cheers.gif

ne neturiu,tik noriu pasitikrint,kadangi simpomu labai daug pasireiske,na nestumo metu po gliukozes toleravimo testo nustate per maza cukraus kieki,bet nestuma priziurejusi ginekologe to nesureiksmino ir pasiule nesiotis rankineje saldainiu,ne va pasidarytu silpna,suvalgyt ir turetu pasitvarkyt,tik dabar va viskas taip paumejo,einu per gydytojus ieskau kame bedos,dabar da skysliauke tiriuos,nes pries metus taip pat nustate striuma ir rado dvi nemazas cistas,da sinuse turiu cista,vienu zodziu kur pirstu dursi,ten bedos,pavargau nuo tokios busenos,kada issispres tie negalavimai,sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 25, 13:18)

  Moka zmones skaityti puikiai, bet sugeba atsirinkti, kas jiems geriau tinka ir patinka.

tai aš tam čia ir esu- kad pasakyti, kad yra ne tik tabletės, o ir kitoks pasirinkimas.


QUOTE


Pas mus yra laisve rinktis. drinks_cheers.gif Kas nori-tas bando paleo, kas nori-tas griebiasi zaliavalgystes, kam tinka-tas laikosi baltymines dietos, visu organizmai skirtingi, ir kiekvienas atsirenka pagal savo organizmo ypatybes.
Nesuprantu, ar jums sektoj zmoniu per mazai, kad per visas temas inirtingai ta paleo siulote? g.gif

kad rinktis, reikia bent žinoti, kad išvis tokia alternatyva yra. Tad lygiai kaip tu gali įtikinėti naikinti niekuo dėtą bakteriją, užuot atstačius normalų rūgštingumą, lygiai taip pat aš galiu išsakyti savo nuomonę. O jau kas ką nori, tas tą renkasi.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 25, 14:37)
ne nuo RAF, o nuo to, kad ilgą laiką veganavus, jo žarnyno mikroflora atprato nuo  gyvulinio baltymo . Per staigus perėjimas.
O autoimuninių ligų buvo net ne viena, ir tik paleo mityba padėjo jų atsikratyti. Dabar nevartoja jokių vaistų.


nesusilaikau nepakomentavus, kad baltymus gi apdoroja skrandis, žarnyno mikroflora tai nelabai čia apendicitą sukėlė.. gal nebent papuvo baltymas dėl per mažos skr. rūgšties nuo veganavimo.

Kita vertus paleo juk nebaltyminė dieta, o daugiau riebalinė. Analogiškus paleo ir net didesnius baltymo kiekius (100-120 gr) suvalgo visi, įskaitant ir čia besilankančias GERL aukas...net veganai, vartojantys sunkiau įsisavinamus ankštinius ir riešutus.
Taigi gal ietys šioje temoje turi būti laužomos ar valgyti riebalus ar krakmolą.


Na o tavo paminėtas vaikinas šaunuolis, kad įveikė savo ligas ir kitiems rodo pavyzdį. Kai kas kopijuojant aklai nusvils ir nusivils, kai kas protingai pažiūrėjęs adaptuosis sau teisingai, pagal organizmo ypatumus.
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 24, 11:40)
Sudarysiu jums mitybos rezima 4u.gif
12 val keliates ir geriat iskart linu semenu kisieliaus, jei nesinori vaistu.
12.30-avizu koses 100gr, pagardintos sviestu, gali su druska, galit su siek tiek cukraus-kaip megstat. P.S. avizu dribsnius perkat ne tuose pakiukuose, kur greito apdorojimo, o paprastas 900gr ar bent jau 500gr pakuotese ir virkit. Prie GERLo pagrindinis priesas-parduotuviniai pusfabrikaciai. Viska reikia ruosti namuose sviezia.
14.30-blenderiuota darzoviu ir jautienos/versienos/vistienos sriuba, gali buti tirsta, bet tik vel tik vienas samtis.
16.30-1 virtas kiausinis, puse duonos rieke, sviestas, agurko kelios riekeles.
18.30-vel gali buti ta pati blenderiuota sriuba 1 samtis
20.30- varskes 4 saukstai, o tai yra virs 100gr.
22.30-kiausiniene is 1 kiausinio, agurko kelios riekeles, batono riekute.
Viskas. Va taip va grieztai. Kol kas be jokiu vaisiu, uogieniu, rukytu, keptu, astriu, saldziu produktu, jokios kavos, jokios juodos ar aromatizuotos arbatos. Kai normalizuosis busena, bus galima porcijas didinti ir ivedineti naujus produktus. Gurksnoti arba Biorgomi, arba vandeni. Ne gerti stiklinem iskart, tai klaida, nes stikline-tai 200gr, pareis tas vanduo i virsu vos tik atsisesit.


Aš tai labai primygtinai rekomenduočiau nemaišyti krakmolo su baltymu: pvz kiaušinis su batonu, mėsa su bulvėmis, ir jokio cukraus, košes pripraskit visam gyvenimui valgyti nesaldintas ir be pieno.
Savaime aišku jokiu blynų, varškėčių tradiciniu ir panašiai.

Gal jums užteks toliau gyventi ir be drastiškos dietos (mano išvardinta yra mitybos principai) ir be cheminių vaistų. Aš turėdama įvairių GERL simptomų (pvz chroniškos slogos, gerklės skausmai be akivaizdžių priežasčių) 20 metų nejaučiau jokio rėmens.



Atsakyti
QUOTE(Loba2013 @ 2013 11 26, 09:56)

Aš tai labai primygtinai rekomenduočiau nemaišyti krakmolo su baltymu: pvz kiaušinis su batonu, mėsa su bulvėmis,  ir jokio cukraus, košes pripraskit visam gyvenimui valgyti nesaldintas ir be pieno.
Savaime aišku jokiu blynų, varškėčių tradiciniu ir panašiai.

Gal jums užteks toliau gyventi ir be drastiškos dietos (mano išvardinta yra mitybos principai) ir be cheminių vaistų. Aš turėdama įvairių GERL simptomų (pvz chroniškos slogos, gerklės skausmai be akivaizdžių priežasčių) 20 metų nejaučiau jokio rėmens.

Kiek kalbejau su medikais(sakykim, del gresiancio diabeto) apie maisyma maisto produktu, tai sake, kad cia mitas. Galima drasiai valgyti bulves su mesa, koses su pienu, bulves su kefyru, organizmas puikiai moka isskirti angliavandenius, riebalus, baltymus, isskaidyti juos ir paskirstyti.
Idealiausia mityba, ziurekit, buna ligoninese: maistas liesas, lengvai virskinamas, bet be jokiu maisto produktu derinimu. drinks_cheers.gif Tinka jis ir diabetininkui, ir isoperuotam, ir po su gastritu, ir su kraujospudziu aukstu. Grizta is ligoniniu zmones numete svorius, bet...apsigyde ligas drinks_cheers.gif
Taigi, isvada? Maitinkimes maistu, panasiu i ligonines-ir busime sveiki drinks_cheers.gif thumbup.gif
P.S. kartojuosi, kad dabar nesilaikau jokiu drastisku dietu, nevartoju absoliuciai jokiu vaistu schmoll.gif Tiesiog stengiuosi gaminti kasdien ligones maista, o savaitgaliais save lepinti megiamais produktais-GERLas nurimes, skrandyje pakitimu jokiu, kolonoskopija dare-zarnynas idealus, gliukozes kiekis pasieke norma-5,5, o svoris nukrito 10kg ir telpu i visus rubus be jokiu kanciu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 26, 08:14)
Kiek kalbejau su medikais(sakykim, del gresiancio diabeto) apie maisyma maisto produktu, tai sake, kad cia mitas. Galima drasiai valgyti bulves su mesa, koses su pienu, bulves su kefyru, organizmas puikiai moka isskirti angliavandenius, riebalus, baltymus, isskaidyti juos ir paskirstyti.
Idealiausia mityba, ziurekit, buna ligoninese: maistas liesas, lengvai virskinamas, bet be jokiu maisto produktu derinimu. drinks_cheers.gif Tinka jis ir diabetininkui, ir isoperuotam, ir po su gastritu, ir su kraujospudziu aukstu. Grizta is ligoniniu zmones numete svorius, bet...apsigyde ligas drinks_cheers.gif
Taigi, isvada? Maitinkimes maistu, panasiu i ligonines-ir busime sveiki drinks_cheers.gif  thumbup.gif
P.S. kartojuosi, kad dabar nesilaikau jokiu drastisku dietu, nevartoju absoliuciai jokiu vaistu schmoll.gif Tiesiog stengiuosi gaminti kasdien ligones maista, o savaitgaliais save lepinti megiamais produktais-GERLas nurimes, skrandyje pakitimu jokiu, kolonoskopija dare-zarnynas idealus, gliukozes kiekis pasieke norma-5,5, o svoris nukrito 10kg ir telpu i visus rubus be jokiu kanciu. thumbup.gif

Saunuole sveikinimai . 4u.gif kodel diskutuojama kad mazai rugsties turintiems zmoniem bakterija gyvena skarandy . man rugsties kaip tik per daug yra ir bakterija gan sekmingai zydi . skarandis plautas del bakterijos n metu antibijotikai geriami yra kad ja nuzudytu bet niekas negelbsti tai kaip cia suprasti . g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2013 11 26, 11:37)
Saunuole sveikinimai .  4u.gif  kodel diskutuojama kad mazai rugsties turintiems zmoniem bakterija gyvena skarandy . man rugsties kaip tik per daug yra ir bakterija gan sekmingai zydi . skarandis plautas del bakterijos n metu antibijotikai geriami yra kad ja nuzudytu bet niekas negelbsti tai kaip cia suprasti .  g.gif

O sakykite, jums ta bakterija daro zalos? Nes tarkim man ja rado, bet as dabar jauciuosi puikiai, ir girdejau daugybe nuomoniu, kad jos zudyti nereikia,nebent yra skarndzio pakitimu.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 11 05, 18:36)
matai, to žaliavalgio mityboje irgi buvo augalinių baltymų, tačiau tik gyvuliniai jam viską sutvarkė. Matyt,  vieni kitiems nelygu.



aš nesu žaliavalgė, aš tik nevalgau mėsos, bet valgau žuvį, kiaušinius ir visa kita. smile.gif

po tyrimų paaiškėjo, kad man gastritas ir jau beveik sugijęs. Pasirodo, kol pasidariau visus tyrimus, spėjau išgyti. biggrin.gif Matyt, linų sėmenys padėjo. Kai pasakiau gydytojai, kuri darė gastroskopiją, kad vartojau linų sėmenis, ši patvirtino, kad elgiausi teisingai.
Atsakyti
sveikos,vakar truputi su savim pakovojau ir neprisikimsau ko nereikia ir velai,tai siandien miegojau ramiau,norejau jusu paklaust,kaip virt ta semenu kisieliu? ar kas gydetes GERL su rapeprazolo natrio druska,nes jau salutiniu poveikiu nuo ju kiek gali but tai baisu,vakar surizikavau ir isgeriau tablete,tai visa diena jutau vis skirtingose vietose padurstimus,kaip su adata kas badytu,tai galvoju ar cia nuo tu vaistu ar cia nuo miego trukumo ir pervargimo,siandien nejauciu tokiu skausmu,tai isgeriau da viena tablete,paziuresim ar vel neprades taspats darytis...
Atsakyti
QUOTE(Emiliomamayte @ 2013 11 26, 15:36)
sveikos,vakar truputi su savim pakovojau ir neprisikimsau ko nereikia ir velai,tai siandien miegojau ramiau,norejau jusu paklaust,kaip virt ta semenu kisieliu? ar kas gydetes GERL su rapeprazolo natrio druska,nes jau salutiniu poveikiu nuo ju kiek gali but tai baisu,vakar surizikavau ir isgeriau tablete,tai visa diena jutau vis skirtingose vietose padurstimus,kaip su adata kas badytu,tai galvoju ar cia nuo tu vaistu ar cia nuo miego trukumo ir pervargimo,siandien nejauciu tokiu skausmu,tai isgeriau da viena tablete,paziuresim ar vel neprades taspats darytis...



aš užpilu (smulkintus sėmenis) šiltu vandeniu , kad nepaprapultų visos naudingoas medžiagos


neskaičiau kelias dienas ir radau tiek patarimų thumbup.gif . Ačiū
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 11 26, 14:17)
aš užpilu (smulkintus sėmenis) šiltu vandeniu , kad nepaprapultų visos naudingoas medžiagos
neskaičiau kelias dienas ir radau tiek patarimų  thumbup.gif . Ačiū

padaryta zala skrandziuj yra letinis skrandzio uzdegimas . sunkus virskinimas baltas liezuvis jei kokiu vaisiu uzvalgau tuoj putom atpylineju . as geriu taip kas tris menesius saltalankiu alieju is man geriau nes linu semenu kisieliau nebegaliu praryti . kaip ir topoliu vien uzuodus supykina . man maisosi daug ligu ir visos susijusios su virskinimu kartais sunku atskirti kuris galas streikuoja . tai vat del tos bakterijos tai zinau kad ji parazite yra kitiem ji nepasireiskia bet ir pas juos ne 5pliusai buna as gyvenu su triem pliusais bet kai uzkyla ji tai visi 5 buna . man profesorius yra sakes kad bakterija auga tik rugscioj terpei tai dabar ir galvoju . g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loba2013 @ 2013 11 26, 09:56)
Aš tai labai primygtinai rekomenduočiau nemaišyti krakmolo su baltymu: pvz kiaušinis su batonu, mėsa su bulvėmis,  ir jokio cukraus, košes pripraskit visam gyvenimui valgyti nesaldintas ir be pieno.
Savaime aišku jokiu blynų, varškėčių tradiciniu ir panašiai.


QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 26, 10:14)
Kiek kalbejau su medikais(sakykim, del gresiancio diabeto) apie maisyma maisto produktu, tai sake, kad cia mitas. Galima drasiai valgyti bulves su mesa, koses su pienu, bulves su kefyru, organizmas puikiai moka isskirti angliavandenius, riebalus, baltymus, isskaidyti juos ir paskirstyti.


Yra N teorijų, kaip sveikiausia maitintis, bet kiekvienam reikia susirasti, kas jam labiausiai tinka, t.y. įsiklausyti į savo organizmą.
Aš, kaip ir Loba2013, niekada nemaišau mėsos/žuvies su bulvėm ar ryžiais. Nes jei kada sugriešiju ir sumaišau, pvz. per pietus, tai paskui raugėju iki pat vakarienės. O mano vyras, nors irgi turi GERL, gali ramiai sau kirsti mėsą su bulvėm ar su ryžiais, jam nieko, jo medžiagų apykaita greita.
Atsakyti
Kuri laika laikiausi Paleo dietos, mano skrandis nevirskino riebalu. Dar labiau isivariau skrandi verysad.gif
Atsakyti