Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 17:37)
console.gif vakare tavęs laukia skanus vynas ir užkandžiai....

jei šian skaičiuot 11DPO, visko gali būti, Sangriai buvo.. nu negaliu netikėti..
tai vis dėlto problemų su prg atsirado..
velniop uzkandzius.

irnesakyk.gif tiek to. apie vaikus galima pamirsti jau. MV nieko nenori daryti, as vistiek negaliu net uzkabinti padoriai, tai nafik draskytis be reikalo. ir mv teisus - tai mano problema, su kuria as galiu eiti kur noriu. jokia cia 11 dpo. aga, pradejo kristi ir stai voala - padidejo. is mirusiuju prisikels. cia sangrijai gali buti, man taip nebuna.

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 09, 17:42)
Maide,dar ne viskas prarasta..juk hcg gali dar padideti...o gal..o prg kiek bus nmol/l?nepazistu situ vienetu ng/l g.gif

nebegali. suprantu, kad nori palaikyti, bet sis hcg niekur nekils, nes jis krenta.
Atsakyti
Oho, kokios zinios pas Maide! bigsmile.gif
Zinai, tu nenurasyk nieko. Mano tokiu laiku buvo 0.373, tad tavo dabar tik augs mirksiukas.gif
Trumpai nenusimanacia prasvieskit: Maide, spejai IUI kol as ziopsojau ar siaip stebuklas?..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 17:48)
velniop uzkandzius.

irnesakyk.gif tiek to. apie vaikus galima pamirsti jau. MV nieko nenori daryti, as vistiek negaliu net uzkabinti padoriai, tai nafik draskytis be reikalo. ir mv teisus - tai mano problema, su kuria as galiu eiti kur noriu. jokia cia 11 dpo. aga, pradejo kristi ir stai voala - padidejo. is mirusiuju prisikels. cia sangrijai gali buti, man taip nebuna.
nebegali. suprantu, kad nori palaikyti, bet sis hcg niekur nekils, nes jis krenta.

console.gif NU BET KODEEEL?!!! As jau net nebezinau,kas blogiau,ar pastoti per metus daugybe kartu,bet.....ar kaip man desimt metu is vis nezinoti,kas tai yra du bruksneliai NT teste..bet kuriuo atveju ir kodel mums likimo skirta tokius kryziaus kelius eiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 16:48)
velniop uzkandzius.

irnesakyk.gif tiek to. apie vaikus galima pamirsti jau. MV nieko nenori daryti, as vistiek negaliu net uzkabinti padoriai, tai nafik draskytis be reikalo. ir mv teisus - tai mano problema, su kuria as galiu eiti kur noriu. jokia cia 11 dpo. aga, pradejo kristi ir stai voala - padidejo. is mirusiuju prisikels. cia sangrijai gali buti, man taip nebuna.
nebegali. suprantu, kad nori palaikyti, bet sis hcg niekur nekils, nes jis krenta.

nezinau net ka ir pasakyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif Susilaikysiu ir nesikeiksiu. O tu neskaitei Keberiokst istorijos? Ji kiek supratau irgi turejo labai daug bedeliu, bet dabar supuoja leliuka. Na visgi reikia atrasti priezasti, del ko taip atsitinka.
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 09, 16:54)
console.gif  NU BET KODEEEL?!!! As jau net nebezinau,kas blogiau,ar pastoti per metus daugybe kartu,bet.....ar kaip man desimt metu is vis nezinoti,kas tai yra du bruksneliai NT teste..bet kuriuo atveju ir kodel mums likimo skirta tokius kryziaus kelius eiti g.gif


sėdžiu, žliumbiu ir tą patį galvoju...
Atsakyti
Kotai jauciu visko nepasakiciu busiu neitema parasius... Labai atsiprasau. Maide, nors as ir tikiuosi, bet imk specialu baliona... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 09, 16:54)
console.gif  NU BET KODEEEL?!!! As jau net nebezinau,kas blogiau,ar pastoti per metus daugybe kartu,bet.....ar kaip man desimt metu is vis nezinoti,kas tai yra du bruksneliai NT teste..bet kuriuo atveju ir kodel mums likimo skirta tokius kryziaus kelius eiti g.gif

Zinok as irgi nezinau kas yra blogiau. Bet blogiausia visgi kai viltis suzimba ir uzgesta. Tada nusiriti zemai zemai, o atsikelti ir atsitiesti labai sunku.

Dar tokio liudno vakaro nera buve........Uz lango girdeti kaip verkia dangus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ,,Selina'': 09 lapkričio 2012 - 17:00
Labas vakaras 4u.gif
Sangrijai ne tik, kad prg buvo tragiskas, bet ir hcg 13 dpi buvo 8.53
Maide ir NT mano buvo antra jostele vos vos matoma, taigi reikia kartoti pirmadieni hcg, stebuklu buna.
Atsakyti
Taip noretusi, kad vis tik kartotusi Sangrios istorija. Kaip tik pries metus tai vyko, gerai atsimenu, nes kaip tik tada prisijungiau prie SM. Ech...

QUOTE(,,Selina'',2012 11 09, 17:56)
O tu neskaitei Keberiokst istorijos? Ji kiek supratau irgi turejo labai daug bedeliu, bet dabar supuoja leliuka. Na visgi reikia atrasti priezasti, del ko taip atsitinka.

drinks_cheers.gif Tikrai dar per anksti nuleisti rankas.
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 11 09, 18:03)
Labas vakaras 4u.gif
Sangrijai ne tik, kad prg buvo tragiskas, bet ir hcg 13 dpi buvo 8.53
Maide ir NT mano buvo antra jostele vos vos matoma, taigi reikia kartoti pirmadieni hcg, stebuklu buna.

Va ir ji pati parase smile.gif As pernai kazkodel labai tikejau, kad tau vis tik pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 11 09, 18:03)
Labas vakaras 4u.gif
Sangrijai ne tik, kad prg buvo tragiskas, bet ir hcg 13 dpi buvo 8.53
Maide ir NT mano buvo antra jostele vos vos matoma, taigi reikia kartoti pirmadieni hcg, stebuklu buna.



Nu as irgi kazkaip noriu tiketi laiminga pabaiga...
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 18:04)
Taip noretusi, kad vis tik kartotusi Sangrios istorija.

visko buna gyvenime, tiesiog reikia tiketi, as laaaabai tikejau, kad viskas bus gerai, viduj jauciau blush2.gif
Atsakyti
dabar kazkaip kai prisimenu,gal tas vienas per daugybe metu turetas HCG 19 man irgi reiske kazkoki kibima...taip norisi tiketis,akd nesu visiskai tuscia ir o gal ir mes atostogaut sausi jau vyksime trise..viltis durniu motina...kita savaite arba IUI arba eilini karta perauges folis....
Atsakyti